Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok ehhez a sok...

Mit szóltok ehhez a sok oltásellenes magyarhoz, szerintetek sem fogjuk soha elérni így itthon a nyájimmunitást?

Figyelt kérdés

Annyira nagy az egyetértés facebookon a cikkek alatt, úgy érzem mintha mindenki összebeszélne és egy szekta tagjai lennének. Most a legújabb, hogy hülye az aki oltat, az oltástól haltak meg, csak kitaláció, ki akarnak nyírni minket stb és mindenki helyesel és majdnem minden cikk alatt. Szerintem itthon soha nem fogjuk ilyen mentalitással elérni azt, hogy kijöjjünk a járványból.



"



2021. ápr. 12. 13:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

8-as 'ugyanaz a járvány van mindenhol, lehet tájékozódni.', aha, tényleg tök úgy néz ki, hogy a járvány ugyanúgy tombol Texasban, Floridában, mint kishazánkban, ugye? [1]


'WHO, Orvosi kamara etc. MINDEN releváns szakmai szervezet erősen javasolja az oltást.' lehet tájékozódni, hogy milyen sumák háttér szövi ezeket mind össze [2]


Ugyanannyi releváns szakmai szervezet tanácsol az oltás ellen, csak azt nem az M2-n fogod megtalálni. [3]


'de azt senki épeszű ember nem gondolja, hogy ne halnának meg tényleg rengetegen a vírustól. Az meg, hogy a rendszer nem működik rendesen, nem ok arra, hogy ne oltasd be magad.' ott tévedsz, h szentírásnak veszed, h hányan halnak meg és azért kell oltatni mert hullunk mint a legyek.... de nemcsak Mo-n túloznak a számokkal, csak 1 példa a sok közül, Minnesota állam, állitólag 40%-osan van felfújva a covid halálozottak száma. Tehát ha nem is halnak meg annyian, mint mondják, akkor mire fel oltassunk?


'van 0,0000000001% esélye, hogy az unokádnak macskafüle nő majd tőle.' ne butáskodj már, miért kell elkomolytalankodni a dolgot??? Senki nem attól fél h három feje fog nőni, meg 2 orra, hanem a hosszútávú mellékhatások, amik okozhatnak gyulladásokat, ilyen-olyan krónikus betegségeket... ezek NEM lettek évekig letesztelve!


"emellett a tesztek nem megbízhatóak, de ez még beleférhet."

Megint, mi köze az oltáshoz? - nem látod a logikai lényeget? A nem megbízható tesztek szerint sokmillió ember kovidos, ergo, qrva fertőző a virus, amit csak oltással lehet megfékezni. De a teszt nem megbízható, vagyis nincs is annyi kovid beteg, mint mondják, vagyis nincs olyan méretű járvány sem, mint amilyennek beállítják. [4]

NEEEEM, nem a virust tagadom, unokatesóm pont most ment át rajta és én voltam a kostolója, mert főzésnél nem érezte, h mennyire sózta a kaját. Én abban kételkedek, főleg, hogy látom mi megy TX meg FL államokban, hogy nincs is olyan világvége járvány, mint azt elhitetni szeretnék :(


42 U.S. Code § 300aa–22 - vakcina gyártókat tilos perelni - arra se képesek h vállalják a termékükért a felelősséget? de én azért vakon bízzak bennük, ugye?


[1] Sun 'n Fun pont most megy a héten, keress rá yt videókra, h milyen lazán, maszk nélkül nyomják

[2] kezdésnek gugzlizz rá tony fauci conflict of interest

[3] Dr. Richard Fleming, Dr. Geert Vanden Bossche, Dr. Sherry Tenpenny

[4] [link]

2021. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Mert nem képesek sittrevágni a legnagyobb álhírterjesztő kóklereket. Persze, akinek a kamupártpénzt se kell visszafizetni...
2021. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
12%
Inkább diktatúra lenne mint kínában, mint ennyi covid halott :(
2021. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Az én elméletem és reményem az,hogy aki nem akar oltást,mert fél,azt is tiszteletben kell tartani!Én nem vagyok vírustagadó,de nagyon oltatni sem akarom magam egyelőre,de szerintem nem is kell oltani mindenkit!Sok gyógyszer van ami nagyon jó a covid ellen,pl. baricitinib,molnupiravir,az utóbbiba nagyon reménykedem,hogy tényleg elhozza a megváltást,és aki nem akar oltatni azoknak meg ez hozza meg a védelmet,szerintem együtt kéne a kettőt bevetni globális szinten és két hónap alatt végeznénk a koronavírussal.....
2021. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Ok, de miért akarsz gyógyszert valamire amit MEGELŐZHETSZ, hogy ne kelljen gyógyszeres kezelés?
2021. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
35# Azèrt, mert eddig az èg egyadta világon semmi nem utal arra, hogy az oltás aljalmas lenne rá.Ellenben olyan mellèkhatásai vannak ès olyan èrthetelen anomáliákat okoz az emberek elèg nagy rèszènèl, hogy inkább nem köszi.
2021. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Már miért nem érhetnénk el miattuk? Megbetegszenek, aztán vagy túlélik vagy nem, de ők is immunisak lesznek. Aki meg nem tudja elkapni, az meg valószínű, hogy már eleve védett. Tehát teljesen felesleges bárkit is hibáztatni, egymás torkának esni, ez nem vall intelligens emberre.
2021. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
89%
ha egy betegséget okozó vírus már a lakosság 10-százalékán átment, akkor valószínű, hogy szinte midnenki találkozott már vele.
2021. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Az oltások hosszútávú hatásai nem lettek tesztelve.


Miért a COVID 19 hosszútávú hatásai lettek?

2021. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Emberek, nem szabad egymásnak esni azèrt mert az egyik hisz az oltásban a másik meg nem!!!!

Nem szabad, mert a háttèrhatalomnak pont ez a cèlja!!

Megosztani, egymásnak uszìtani az embereket, hogy ne legyen összetartás, összefogás!

Èbredjetek fel!Szeressètek egymást, ès fogjatok össze!!!

2021. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!