Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet ha tünetmentese...

Mi bajom lehet ha tünetmentesen vagyok koronavírus-fertőzött és beoltanak Pfizerrel?

Figyelt kérdés
(Vagy bármelyik másik vakcinával)

2021. ápr. 14. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Egy kis láz,
Ha tényleg tünetmentesen, akkor nincs jelentősége a fertőzés tényének.
Az égvilágon semmi. Legfeljebb meghalsz.. Az meg úgyis előfordulhat.
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Esélyesen semmi komoly, max erősebben jelentkeznek a mellékhatások (izomfájdalom, láz, fejfájás). Ha ez olyan veszélyes lenne, tesztelnének az oltás előtt, de nincs ilyen. Szóval valószínűleg rengeteg tünetmentes, de fertőzött ember kapta már meg.
2021. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Semmi mivel attól még hogy beoltottak megfertőződhetsz. A vakcina azért jó mert nem fogsz meghalni se lélegesztetőgépre kerülni de attól még megfertőződhetsz
2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 5 kollégámból akit oltottak hárman nem tudtak egy hétig bejönni, mert lázas betegek voltak.

A másik kettőnek az égvilágon semmi baja nem volt...

Aztán anyám is megkapta, és vörös lett a karja és viszketett, de 3 nap alatt elmúlt.

Utána amikor kapta a második adagot még fel is dagadt a karja, vörös lett és fájt is neki és láza is volt... 7-8 nap volt mire helyrejött.


A kollégáim között már most ketten ismét betegek az oltás óta.


Ezek egész egyszerűen a tények amik körülöttem történtek...

Le lehet pontozni, ha valakinek az hogy leírom a valóságot egyenlő azzal hogy szidom az oltást és oltás ellenes vagyok.

2021. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Sokan terjesztik, hogy ez milyen veszélyes. De ha tényleg az lenne, akkor a vakcinakísérletek során feltűnt volna, hogy a oltott csoportban az oltás után megszaporodnak a súlyos covid-esetek. De nem tapasztaltak ilyet, az első tíz napban az esetszám nagyon hasonlóan alakult az oltott és a placebót kapó csoportban.
2021. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kroms ***** válasza:
33%

#4

Soha, egyetlen oltóanyagon sem végeztek placebótesztet. Az adott gyártócég egy régebbi oltóanyagját kapja meg a kontroll csoport, így mindkét csoport hasonló károsodást szenved, amiből szerintük az következik, hogy mindkét anyag "hatékony és biztonságos". A "kovid elleni" kísérleti génkezelés viszont még a többinél is rosszabb, mivel ehhez hasonlót még soha nem próbáltak ki. Meg is van a hatása: [link]

2021. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

#5 Kroms Esküszöm, ekkora ostobaságokat nem tudom, hogyan bírsz kitalálni.

Minden gyógyszer, és vakcina kísérletnél phase III-ban van kontrollcsoport, ahol placebót kapnak. Itt is megvolt mindegyik vakcinánál ez a teszt.


"A "kovid elleni" kísérleti génkezelés viszont még a többinél is rosszabb, mivel ehhez hasonlót még soha nem próbáltak ki."

Ja nem is tudtam, hogy a rák kezelésében nem használtak eddig sem génterápiát... Olyan dolgokat tudsz, amit eddig senki, csak Gödény, meg Lenkei.

Egyébként az mRNS a citoplazmában fejti ki a hatását, közel sem kerül még a sajtmag hártyájához sem, nehogy a DNS-hez te nagyonokos...

Ajánlott olvasmány: fehérjeszintézis középiskola 2. osztály, vagy főiskolai, egyetemi jegyzetek ebben a témában.

Persze egy gyári munkásnak, mint neked ez nehéz olvasmány, de azért a többieknek még lehet értelmes...

2021. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kroms ***** válasza:
38%

#6

Nem én találtam ki, hivatalos dokumentumok bizonyítják: [link]

"ja nem is tudtam, hogy a rák kezelésében nem használtak eddig sem génterápiát" - Mi köze van ennek bármihez? Új, kísérleti mRNA oltásokról van szó, nem pedig régóta alkalmazott rák elleni terápiákról. Gyanúsan próbálsz terelni.

"Egyébként az mRNS a citoplazmában fejti ki a hatását, közel sem kerül még a sajtmag hártyájához sem, nehogy a DNS-hez te nagyonokos..." - Nem is írtam ilyet, te nagyonokos. Jó lenne, ha nem adnád a saját baromságaidat a számba. Az RNS-t változtatják meg, ami pedig kihat a DNS működésére is, vagyis génmódosítást hajtanak végre. Nem olyan bonyolult ez, akárhogy próbálod félremagyarázni.

Egyébként anyád a "gyári munkás".

2021. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

"Mi köze van ennek bármihez? Új, kísérleti mRNA oltásokról van szó, nem pedig régóta alkalmazott rák elleni terápiákról. Gyanúsan próbálsz terelni."


Tudod az eddig használt mRNS alapú rákgyógyszer és a mostani covid oltás között annyi a különbség, hogy az oltásban az eddig használt, a kezelt egyénre szabott mRNS helyett most a covid tüskefehérjét kódoló mRNS van az oltásban.

Te meg gyanúsan tudatlan, tanulatlan vagy...


"Az RNS-t változtatják meg, ami pedig kihat a DNS működésére is, vagyis génmódosítást hajtanak végre."


Hihetetlenül hatalmas ostobaságokat hordasz itt össze!

1., A sejtben természetesen lejátszódó folyanmat:

- a DNS-től mRNS másolódik a sejtmagban, ami kikerül a citolazmába.

- az mRNS-ről szintetizálódik a megfelelő fehérje, ami kijut a sejthártyán, eközben az mRNS lebomlik.


2., Az oltás közben végbemenő folyamat:

A., mRNS vakcina esetén:

- Az oltásban levő mRNS a lipidburok segítségével bejut a citoplazmába

- az mRNS-ről szintetizálódik a tüskefehérje, ami kijut a citoplazmából, és eközben az mRNS lebomlik.

B., adenovírus vektor vakcina esetén:

- Az oltásban levő mRNS az adenovírus burkába csomagolva jut be az izomsejtek közé (Tehát az adenovírus örökítő anyaga NINCS az oltásban, kizárólag a burka)

- az mRNS segítségével bejut a citoplazmába

- az mRNS-ről szintetizálódik a tüskefehérje, ami kijut a citoplazmából, és eközben az mRNS lebomlik.

C., Elölt vírus vakcinák

Ebben semmi újdonság nincs. Az ismeretlen fehérjére a szervezet antitestet termel. Pont.


Melyik részénél látod, hogy a DNS-t módosítaná a folyamat?

A covid NEM RETROVÍRUS az isten megáldjon...

Ne gyere a reverz transzkriptázzal, mert az a covid esetében nem játszik.


Tanulatlan, fogalmatlan, rosszindulatú vagy. Lehet, hogy valami hozzád hasonlót meg tudsz győzni a hülyeségeiddel, de engem biztosan nem. Sajna a tévképzeteidre minden esetben visszaigazolható tényekkel tudok cáfolatot írni. Tulajdonképpen mindezt nem is neked írom, mert nem is akarod felfogni, csak okoskodsz. Leginkább az olyan emberek számára írom le a magyarázatokat, akik valóban érteni szeretnék a dolgot, és hajlandóak leellenőrizni, és meggyőződni róla hiteles forrásokból, hogy melyik információ hiteles.

Ezeknek ajánlom:

[link]

[link]

[link]

És még sorolhatnám. Akit valóban érdekelnek a legösszefoglalóbb források, azok jelezzék, küldök még.

2021. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek a válaszokat és a belinkelt irodalmat!

Ma reggel megkaptam az első adag Pfizert, azóta semmi különös mellékhatás az enyhe vállfájdalmat leszámítva. De állítólag holnap még jöhet vmi grátisz fájdalom, szóval várom a fejleményeket.

Egy ismerősöm viszont a hét elején megszívta a dolgot, Modernát kapott, aztán másnapra annyira rosszul lett hogy kórházba került, ott kiderült hogy covid-pozitiv, valószínűleg napok óta az is volt... :-(

2021. máj. 1. 19:45
 10/15 Kroms ***** válasza:
0%

"Tudod az eddig használt mRNS alapú rákgyógyszer és a mostani covid oltás között annyi a különbség, hogy az oltásban az eddig használt, a kezelt egyénre szabott mRNS helyett most a covid tüskefehérjét kódoló mRNS van az oltásban." - Persze, a "kovidé", amit a CDC saját bevallása szerint még meg sem találtak... [link]

Te meg gyanúsan tudatlan, tanulatlan vagy...

"Hihetetlenül hatalmas ostobaságokat hordasz itt össze!" - Így van, pontosan ezt teszed. Egy szóval sem mondtam, hogy a DNS-t módosítja, csak azt, hogy a működését. Megint kitalálsz dolgokat és a számba próbálod őket adni. Egyébként maga a Moderna vezérigazgatója vallotta be, hogy az mRNA oltás egyfajta génmódosító "operációs rendszer": [link]

"Tanulatlan, fogalmatlan, rosszindulatú vagy." - Ismételgesd csak ezeket, amíg el nem hiszed. Miközben pont te vagy az, aki az első propagandának bedől és semminek nem néz alaposabban utána, ráadásul megállás nélkül sérteget és mocskolódik...

Linkelhetsz áltudományos cikkeket "vírusokról", amikről "valamiért" mindig csak számítógépes rajzokat láthatunk, de ez nem változtat a tényen, hogy SOHA, egyetlen "vírust" még nem izolált senki. Egyszerűen csak átnevezték erre az exoszómákat, aztán kitalálták, hogy milyen jó lenne elhitetni az emberiséggel, hogy ezek láthatatlan patogénekként válogatás (és ok) nélkül gyilkolásznak mindenfelé. Te meg bevetted az egészet.

2021. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!