Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet ha tünetmentese...

Mi bajom lehet ha tünetmentesen vagyok koronavírus-fertőzött és beoltanak Pfizerrel?

Figyelt kérdés
(Vagy bármelyik másik vakcinával)

2021. ápr. 14. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Mar tobb ugyanilyen kerdeshez leirtam : unokatesom 34 eves, megkapta az elsot es majdnem mikor mar mennie kellett volna a 2.ra nem erezte jol magat,fulladni kezdett. Bekerult a korhazba, 1 honapig lelegeztettek, 50%-os volt a tudeje. Azt mondtak bent az orvosok, hogy valoszinuleg fertozott volt, mikor kapta az elsot.
2021. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Kroms: Értem. Tehát neked a semmelweis linkje áltudományos. Világos :-D

Nos, nálad értelmesebb olvasóknak küldöm az eddig használt génterápiákról néhány forrást. Aktívan használták eddig is a gyógyászatban a Pfizer-hez igen hasonó technológiát, sőt ők is alkottak génterápiás kezelési módszereket.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kromsnak a TTk, Semmelweis, és a többi forrás is áltudományos lesz, mivel fingja nincs, ki volt például Semmelweis Ignác, és elképzelése sincs arról, hogy amit olvas a fenti linkeken, az vajon mit jelenthet. Nos, csirkének ne tanítunk ABC-t!

Kroms, te csak maradj a krumpliföldön, minek neked okostelefon?

2021. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kroms ***** válasza:
56%

#12

"Értem. Tehát neked a semmelweis linkje áltudományos" - Nyilvánvalóan az. Olyan "vírusról" beszélnek, ami még a CDC bevallása szerint sem lett soha izolálva, vagyis nincs bizonyítva a létezése. Ezek röhögnek rajtad.

"Nos, nálad értelmesebb olvasóknak küldöm az eddig használt génterápiákról néhány forrást. Aktívan használták eddig is a gyógyászatban a Pfizer-hez igen hasonó technológiát, sőt ők is alkottak génterápiás kezelési módszereket." - Értem, akkor biztos hazudnak a gyártók, mikor azt mondják, hogy jelenleg az oltóanyag kísérleti fázisban van. Meg az engedélyt adó hatóságok is biztos azért adtak rá csak veszélyhelyzet idejére járó (gyorsított eljárású) engedélyt, mert már jól ki van próbálva a dolog... Ezzel pedig már ki is vannak lőve a linkjeid. Legközelebb inkább olyan linket küldjél, ahol megmutatják, hogy ki, hogyan és mikor izolálta a kamuvírust. Ha sikerül, másfél millió euróval lehetsz gazdagabb, mert jelenleg ennyit ajánlanak annak, aki bizonyítani tudja a létezését. [link]

2021. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Az agy nélkül születettek életben maradása ugyanolyan paradoxon, mint a méhecskék repülése. Repülnek, de senki nem tudja, hogyan?

Idezümmögsz egy Samu Eleckert "forrást", de a SOTÉ-t lehülyézed? A JAMA-t és a The Lancetet is. Értem. Értem én, hogy lapos a Föld, és akármilyen tudományos bizonyítékot tennének eléd, azt - mivel oktondiságod folytán egy mukkot nem értenél belőle - elutasítanád.

Na, akkor zümmögj csak :-D

2021. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kroms ***** válasza:

Nem "forrásnak" szántam, csak segíteni szeretnék, hogy milliárdos legyél - már ha bármi is igaz lenne az állításaid közül. A SOTÉ-t nem hülyézem le, csak azokat, akik szerint néhány fotó egy pár fekvőbetegről vagy egy-egy propagandának szánt nyilatkozat a sajtó felé bizonyítja egy járvány jelenlétét. A JAMA és Lancet a fősodorba tartoznak, vagyis hülyíted magad, ha azt gondolod, hogy objektív tájékoztatást fogsz tőlük kapni.

"Értem én, hogy lapos a Föld, és akármilyen tudományos bizonyítékot tennének eléd" - Kiváló, várom azokat az eget-rengető tudományos bizonyítékokat". De előre szólok: néhány bevallottan Photoshopban összerakott kamufotó a Földről nem minősül annak.

2021. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!