Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A facebookon terjedő oltás...

A facebookon terjedő oltás utáni halálok oltásellenes kamuk?

Figyelt kérdés

Semmi nem támasztja alá, egyszerűen a 3. brit mutánsos hullám ilyen durva, és a teljes védettség kialakulásáig ugyanúgy elkapják az oltottak is. Az oltottak amúgy is a veszélyeztetett korosztály, így nem kell csodálkozni a halálokon.

Vagy esetleg tényleg ennyire elterelné az immunrendszer erőforrásait az első hetekben, és tényleg sokkal sebezhetőbbek az emberek az oltás után? Vagy bizonyos vakcinák tényleg veszélyesebbek? Sokan írják az embóliát, pedig extrém ritka az AZ esetében is.


2021. ápr. 21. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Kicsit ellentmondasz magadnak. :D
2021. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel én se igazán értem. Eü dolgozók, és szakmabeliek 99%-ban oltáspártiak ez mindennél meggyőzőbb, de néha engem is zavarnak és megrémisztenek az ilyen hozzászólások. Már elméleti síkon se igazán lehet veszélyesebb a vírus egy darabja mint a teljes aktív vírus. Ezért csak az utóbbi magyarázatot találtam erre, hogy túl nagy járvány dúl.
2021. ápr. 21. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, azok kamuk vagy legalábbis semmi közük az oltáshoz.
2021. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg full kamuk. Vagy nem úgy történtek, ahogy mesélik. “Furcsa” módon az oltásellenesek környezetében a fele ember megbetegszik, aki oltást kapott, vagy több. Az én környezetemben eddig senki, pedig sokan megkapták már. (pedagógus-orvos házaspárként mi és rengeteg ismerős-barát már be van oltva, és mindkettőnk szülei-nagyszülei. Senkinek semmi baja.)
2021. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Azok, akik meghalnak, nem az oltás miatt halnak meg... Csak nézz rá, a magyarok kb. minden egészségtelen dologban, pl. túlsúly, alkoholizmus, dohányzás, stb., a vezető helyen áll. Nagyon sok idős embert oltottak, akiknek mindenféle betegségük volt már, lehet, amúgy is meghaltak volna. De nemcsak idős betegek kaptak, hanem fiatal betegek is. Vagy elkapták a covidot a túlzsúfolt oltópontokon, vagy még előtte, vagy a lazaság és hamis védettségérzet miatt utána.

Ha a halálok nem is kamuk, akkor majdnem mindnek valami más oka van.

Nekem is elég kiterjedt az ismerősi hálóm, és jópár ismerősnek is, a környezetemben rengeteg az oltott, és egyetlen egy esetet sem hallottam, hogy belehalt volt. Vagy hogy közvetlen utána halt volna meg. Olyanból van bőven viszont, aki a covidba vagy annak szövődményeibe haltak bele.

2021. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%

Ugyanannyira kamu, mint az, hogy valaki a vírusba hal bele.


Egyik esetben sem tudhatod, hogy konkrétan az oltás/vírus okozta a halálát vagy csak rámondják, hogy abba halt meg aztán kész.

2021. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
#2 szerintem egyszerűen arról van szó, hogy elmennek az emberek oltásra, ott meg ugye előfordulhat, hogy megfertőzik egymást, aztán van aki bele is hal mert ilyenkor még nyilván nem alakul ki védettség. Szerintem ennyi a történet.
2021. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Angliában élek, itt 33 millió embert beoltottak, nagyon kevesen kapták el oltás után is úgy, hogy kórházba kerültek - persze van ilyen, de nagyon ritka. Ha nem működnének az oltások, akkor szerintem már észrevették volna. És igen az AstraZenecánál van ez a ritka komplikáció, de ha helyette a covid-ot kapod el, akkor nagyobb az esélye annak, hogy kialakul ez a típusú vérrög ezért az oltás még mindig biztonságosabb sokkal. A Facebook-os dolgokat meg ne hidd el. Egyik ismerősünk most beszélte le a magas vérnyomásos, cukorbeteg apukáját az oltásról ilyen hülyeségek miatt, Pfizert kapott volna de visszautasította. Ezért szerintem elég veszélyes ilyen dolgokat terjeszteni.
2021. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!