Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb. mikor fogom megkapni a...

Kb. mikor fogom megkapni a vakcinát?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok, ismert krónikus betegség nélkül. A mostani rendkívüli oltási program során nem jelentkeztem kínaira, nem szeretném elfogadni. A háziorvosom nagyjából egy hét leforgása alatt felajánlotta az Astrát és az oroszt. Egyiket sem fogadtam el. A családom azt mondogatja, hogy a Pfizer és a Moderna közül válasszak.


Talán decemberben jelentkeztem oltásra.


Szerintetek mikor fogják felajánlani nekem a Pfizert vagy a Modernát?



2021. ápr. 28. 09:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%

Pár hónap múlva szerintem.

Lassan elkezdik oltani a 16-18 éveseket is, mert nagyon nyomják. Biztosan soron kívüli oltás lesz nekik is, és csak Pfizert kaphatnak. Moderna nem jön lényegében…


Amúgy a családban mindenki vakcinaszakértő, hogy szerintük csak ez a kettő jó?

És szerintük megérte kockàztatni h amíg ezekre vársz, szépen elkapod…?

2021. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nem, mert nem megyek ki. szóval így nem nagyon tudom elkapni
2021. ápr. 28. 09:33
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Ismerősöm megkérdezte erről a háziorvosát, azt mondta leghamarabb nyár végén van esély Pfizerre. És egyébként mindenki ennyire vakcinaszakértő a családban? Egy csomó mindenki meg azért nem kerül sorra mert itt utasítgatjátok vissza.
2021. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónao, nyàrvége kb.
2021. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Az orvosra nem hallgatsz, hanem a családra. Bravo. Miért nem lehet egy kicsit bízni a szakember véleményében, és nem minden hülye álhírt benyalni? Az orvos nem ajánl fel olyat, amit nem kaphatsz meg. Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ez elkeserítő.
2021. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mièrt ilyen fontos beoltani a 16-18 èveseket?
2021. ápr. 28. 10:01
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne oltanák be őket? Ennyi erővel téged miért fontos, nem vagy sokkal idősebb.
2021. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

mert eddig hónapokon keresztül azt súlykolták, h nekik nem szabad még oltást kapni

másrészt ha nekik pfizert adnak elsőre, akkor nekem miért nem azt ajánlanak fel, hiszen nem vagyok sokkal idősebb...

2021. ápr. 28. 10:17
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
18 alattiakon csak a Pfizerről van adat, ezért kapják azt. Arról is most lettek adatok, ezért nem kaphattak eddig. De úgy látom nem fogod megérteni. Várj csak nyugodtan és ne hallgass az orvosodra, attól hogy próbálod megmagyarázni, nem fogod előbb kapni.
2021. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy miért van azon mindenki kiakadva, hogy pfizert "szeretnék". Amúgy, ha rajtam múlna, akkor elfogadtam volna mindet, de sajnos nem rajtam múlik.
2021. ápr. 28. 10:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!