Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb. mikor fogom megkapni a...

Kb. mikor fogom megkapni a vakcinát?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok, ismert krónikus betegség nélkül. A mostani rendkívüli oltási program során nem jelentkeztem kínaira, nem szeretném elfogadni. A háziorvosom nagyjából egy hét leforgása alatt felajánlotta az Astrát és az oroszt. Egyiket sem fogadtam el. A családom azt mondogatja, hogy a Pfizer és a Moderna közül válasszak.


Talán decemberben jelentkeztem oltásra.


Szerintetek mikor fogják felajánlani nekem a Pfizert vagy a Modernát?



2021. ápr. 28. 09:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem rajtad múlik? Nagykorú vagy, nem a családod mondja meg mit fogadhatsz el.
2021. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
de, mert velük lakom
2021. ápr. 28. 10:28
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha velük laksz se ők döntik el.
2021. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknak a házból, ha elfogadsz egy oltást? Ne hagyd azért zsarolni magad.
2021. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
oké mindegy...az a lényeg, hogy csak pfizert és modernát kaphatok. nem tudok ezzel mit csinálni
2021. ápr. 28. 10:35
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a válasz a kérdésedre: még hónapokat kell várnod.
2021. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
48%
Nem tudom, miért kell így kiakadni a válaszolóknak... Én sem akarok kínait, sem oroszt, egész egyszerűen azért, mert külföldre akarok utazni, és ezt a kettőt kb. egyik ország sem fogadja el. Az orosz ugyan már folyamatban van, de a kínairól nem adják ki az összetevőket (ami ugye cseppet sem gyanús), így nem is lesz elfogadva. Ha nem kötnék ehhez az utazást, kb. nem is érdekelne a nyamvadt vakcina.
2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
66%

“ és ezt a kettőt kb. egyik ország sem fogadja el. ”


Erről láthatnánk esetleg valamilyen hivatalos forrást is? Nem különböző feltételező cikkeket kérdőjellel a cím végén, hanem konkrét szabályozást?

Mert ilyen nem nagyon van mégis mindenki biztosra állítja hogy ez így van…

Egyébiránt a kínai oltást a WHO már vizsgálja, és napokon belül meg fogja adni neki a veszélyhelyzeti engedélyt… Úgy még EU vakcinaútlevelet is kiadnak majd vele…

A Sputnikot meg EU engedélyért vizsgálják.


De persze:

“ és ezt a kettőt kb. egyik ország sem fogadja el.” 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🤣🙈🙈🙈🤣🤣🤣

2021. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
18-asnál a pont. Egyébként sokra megy vele ha majd nyár végén esetleg megkapja a Pfizert. Akkor egész nyáron még belföldön se utazhat.
2021. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
de azt honnan vesszük, h pfizert csak nyár végén lehet majd kapni?
2021. ápr. 28. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!