Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meghalt apukám covidban!...

Meghalt apukám covidban! Helyesen jártak el az orvosok?

Figyelt kérdés

Kórházba került nagyon alacsony véroxigénszinttel, mert nem tudtuk, hogy lehet venni pulzoximétert a patikában, a háziorvosa nem mondta. Ez volt az első nagy hiba. Kórházi ellátását illetőleg, csatoltam a zárójelentését (hosszú), úgyhogy kiemelten csak az a rész érdekel, hogy szerintetek indokolt volt-e a korai intubáció (lélegeztetőgépes kezelés). A 2. bekezdés elején olvasható ez a rész.

Köszönöm a válaszokat.


[link]



2021. máj. 2. 11:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A kórházat is felkerestük időközben, ahol azt mondták, hogy apum a protokoll szerint megfelelően lett ellátva..🖤

2021. dec. 7. 13:22
 22/23 anonim ***** válasza:
96%

Őszinte részvétem.

Sajnos, sokszor az orvos se tehet semmit.

2021. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Már mindent leírtak előttem, egyetértek velük, nagyon sajnálom, őszinte részvétem! Sajnos az elmúlt hetekben én is halálra aggódtam magam az egész családom miatt, nagyon fárasztó egy időszak ez! Érezni az itt kommentelők őszinte hozzáállását, részvét nyilvánítását, nagyon meghatott engem ez! Tartsunk össze ebben a borzasztó időszakban.
2021. dec. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!