Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Astrazeneca vélemények?

Astrazeneca vélemények?

Figyelt kérdés
Pénteken kapnám meg az Astrazeneca oltást. 22 éves nő vagyok, nem tudok róla, hogy lenne bármilyen betegségem. Azonban kezdek kicsit félni tőle. Mondanátok róla véleményeket ilyen fiatal korban?

2021. máj. 5. 20:19
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%

Tegnap kaptam meg az első oltást reggel, egész nap tettem-vettem, majd este 22 óra körül:

"Fogja az ördög a bokámat. Halok megfele!"

38,6 láz mikor mértem, reszkettem mint egy vadászkutya. Paplan + 2 pokróc alatt végre nem rázott a hideg, viszont nagyon irritálta a bőrömet ha hozzáért valami, értsd, ha mocorogtam is libabőrös lettem, kellemetlen volt. Kb. 30 perc múlva egyértelműen melegem volt már, de ha "kezeket a paplan felé" tettem, megint elkezdtem fázni. Nagyon nehezen aludtam el, keveset aludtam és az sem volt pihentető mert hülyeségeket álmodtam.


Most már csak hőemelkedésem van, 37,5, nincs hidegrázás, a közérzetem jó, kis izomfájdalom a jobb vállamnál, ami érdekes mert a bal karomba kaptam. Mintha kicsit fájna a fejem is, nem tudom, olyan fura. Szúrás helye enyhén bepirosodott, de nem fáj, nem viszket.

2021. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En is ma kaptam meg az astra-t. :) eddig annyi,hogy a karom fáj izomláz -szerűen . 5 oraja kaptam meg.
2021. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nekem is ugyanez van eddig. Jobbulást!
2021. máj. 7. 15:16
 24/31 anonim ***** válasza:
Én is ma reggel kaptam meg. A karomnak egyelőre semmi baja. Viszont van egy alapbetegségem, amire gyögyszereket szedek, azoknak az eddig is tapasztalt mellékhatásai most erőteljesebben jelentkeznek. Illetve kezdek álmosodni.
2021. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én kedden reggel kaptam, estére nagyon rosszul lettem, szörnyű éjszakám volt, szerda estére minden elmúlt, most még a karom fájdogál kicsit, de ennyi. Igazából ha heves az oltási reakció, az csak azt mutatja, hogy hat az oltás.
2021. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
25# mivel a fogamzásgatló tabletta és minden pirula is VEGYSZER MÉREG , innentől ott a válasz .....
2021. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%
Egy ismerős 2 nap múlva trombózist kapott a második oltás után.
2021. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
22 és vagyok. Estere 39 fokos lázam lett. Reggelig. A károm leszakad . Nagyon nagyon fáj. Neked kérdező?
2021. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Belázasodtam estére. 39 felett volt egész éjjel. Nem segített semmilyen lázcsillapító. Még reggel is magas volt és zsibbadtak a kezeim, lábaim. Ezen kívül borzalmas fejfájásom volz. Viszont mostanra szinte teljesen eltűnt minden, a lázam lement rendesen, kis levertség maradt utána.
2021. máj. 8. 14:21
 30/31 anonim ***** válasza:
A migrén kiszaradás és érfeszülés /véralvadas jele . Sok vizet igyàl és aspirin protectet vegyel be napi 2 dbt . Van akiknek orra verzett ez jobb mintha strokja lenne .....
2021. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!