Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid oltásnál tényleg alá...

A covid oltásnál tényleg alá kell írni egy papírt?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek oltásra és azt hallottam, hogy egy papírt alá kell írni, hogy az állam és a gyógyszercég semmilyen felelősséget nem vállal a hosszútávú mellékhatásokra. Nektek kellett ilyet kitölteni?

Lehet, hogy nem igaz én ezt csak hallottam de kicsit megijedtem.



2021. máj. 6. 00:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%

Ez kb olyan, mintha az aids ellen lenne oltás, de te nem adatnád be magadnak, mert hogy 10 millióból 1 nél 1 hétig magas láz van...

Aztán meg sírnál, ha gumi nélkül neked nem engednék, mert jaj, ez diszkrimináció!

2021. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

#10: "Max egy nagyon retardált ember nem tudja normálisan kitölteni."


Hát, nekem fel kellett hozzá hívnom a kezelőorvosomat, mert nem tudtam megítélni, krónikus beteg vagyok-e. Még az orvos is kb fél percet morfondírozott rajta, mivel szakmailag elvileg nem számít annak, de oltás szempontjából meg annak veszik. :D

2021. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Mi az a betegség, ami szakmailag nem az?
2021. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
12. Válaszoló, bocsi nem akartam megsèrteni senkit. Pár kérdésnèl én is eltöprengtem
2021. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Frissen diagnosztizált daganatos betegség, indukciós kezelés alatt. Most még elvileg nem számít krónikusnak, mert bár nem egyik napról a másikra fejlődött ki, de nemrég óta áll fenn, és a kezelés jellege is olyan, hogy viszonylag rövid időn belül 10 éves remisszió érhető el. Mondjuk nem is gyógyítható, de a remisszió után, kontroll és szinten tartás mellett már krónikusnak fog számítani.

De egyébként a frissen diagnosztizált magas vérnyomás, vagy cukorbetegség is kb ez a kategória. Felfedeznek egy eltérést, a beteget kivizsgálják, kap rá kezelést. De ekkor még hivatalosan nem számít krónikusnak.

2021. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ilyen papir.
2021. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

4es

Az eu ugy kötötte meg a szerződéseket hogy minden felelősseg a gyártót terheli.

2021. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

" A jövőben a népesség csökkentésének módját kell keresni. Kezdjük az öregekkel, mert amint meghaladják a 60-65 évet többet fogyasztanak, mint amennyit termelnek, és ez sokba kerül a társadalomnak.

Aztán a gyengék, aztán a haszontalanok, akiknek semmi haszna a társadalom számára, mert mindig több lesz belőlük, és végül a hülyék. Az eutanáziának ezeket a csoportokat kell megcéloznia, az eutanáziának minden esetben a jövőbeni társadalmaink alapvető eszközének kell lennie. Természetesen nem fogunk tudni embereket kivégezni vagy táborokat építeni.

Megszabadulunk tőlük ha elhitetjük velük, hogy ez a saját javukra szolgál. A túlnépesedés haszontalan és gazdaságilag túl költséges. Társadalmi szempontból is sokkal jobb, ha az emberi gép hirtelen leáll, mint amikor fokozatosan romlik.

Emberek millióit sem tudjuk tesztelni intelligenciájukra, de találunk vagy előidézünk valamit, egy bizonyos embereket megcélzó járványt, valódi gazdasági válságot vagy sem, vírust, amely az öregeket sújtja vagy a túlsúlyos embereket, a gyengéket..Megadják magukat a félelemnek és a hülyék hinni fognak benne és engedik magukat kezelni. Meggyőzzük őket arról, hogy a kezelés megvan és ez a kezelés jelent megoldást.

Az idióták kiválasztása ezután gondoskodik magáról: maguk mennek a vágásra. "

2021. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

Csak halkan jegyzem meg, higy az alábbi mellékhatások egy közisnert fájdalomcsillapító mellékhatásai....


magas vérnyomás,

szívelégtelenséget,

kismértékben fokozódhat a szívinfarktus ("miokardiális infarktus") vagy sztrók ("agyi érkatasztrófa") kialakulásának kockázata.


Le van írva a tájékoztatóban, mégis szedik az emberek. Sőt piacvezető....

2021. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Annak, aki a mellékhatások miatt aggódik.
2021. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!