Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid oltásnál tényleg alá...

A covid oltásnál tényleg alá kell írni egy papírt?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyek oltásra és azt hallottam, hogy egy papírt alá kell írni, hogy az állam és a gyógyszercég semmilyen felelősséget nem vállal a hosszútávú mellékhatásokra. Nektek kellett ilyet kitölteni?

Lehet, hogy nem igaz én ezt csak hallottam de kicsit megijedtem.



2021. máj. 6. 00:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell csinálni mindent, 20-30 frontinnak is kórház lehet a vége, szélsőséges esetben halál, a tapasztalt versenyzők pedig annyi alkohollal veszik be amennyivel más szintén kórházba vagy szélsőséges esetben a halálba menetelne, veszélyes játékok ezek, aki 6-7 sört bír meginni az ilyen kombinációba a 10. után megy a páleszért, a pálesz meg közismerten kell a covid vakcina hatásaira, kérdezz csak meg bárkit, Pákó is ezt tette.
2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
19/20: az ibu... tartalmúak?
2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatná bárki is? Úgysem olvasták volna el. :D
2021. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38%
18: ügyes mesét sikerült bemásolni, jár a keksz :D
2021. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy olyan papírt kell aláírnod, aminek az a címe, hogy Hozzájáruló nyilatkozat Covid 19 fertőzés elleni vakcina beadásához.

Ezt úgy értelmezed, ahogy akarod.

Alatta van 17 kérdés az egészségi állapotoddal / esetleges betegségeddel kapcsolatos kérdés, amit igennel vagy nemmel kell megválaszolni, illetve a megfelelő helyre betenni az ikszet.


Ami meg a gyógyszermellékhatásokat illeti, nekem orvos mondta, hogy a gyógyszergyártók az összes lehetséges mellékhatást felsorolják, hogy ne lehessen őket perelni. Aki nem hiszi, nézze meg a Levofloxacin gyógyszermellékhatásait. Az alapján beszednétek?:D

2021. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!