Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka annak, hogy nem...

Mi az oka annak, hogy nem teszik kötelezővé a covid vakcinát?

Figyelt kérdés
Marmint elvileg nem kötelező... Gyakorlatilag igen :D de miért nem vállalja a kormány, hogy nyíltan kötelezővé tegye az egészet? Mert ez így elég furcsa, hogy nem kötelező, de mégis az :D
2021. máj. 6. 14:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%

9: Mint ahogy a foghúzásos példádnál maradva azt is elfogadod a hozzájárulásoddal, hogy a kezelésnek lehet olyan mellékhatása, hogy pl eltörik az állkapcsod és akkor nem mehetsz panaszkodni, mert ugyebár te kérted, hozzájárulták.

A gondok nem is ezzel vannak hogy kockázata van a dolgoknak. Mindennek van. A probléma azzal van, hogy valaki helyetted dönti el, hogy Te milyen kockázatot KELL, hogy vállalj.


Kiszálltam. Valahogy nem érted amit itt mondani szeretnénk neked. Pedig magyarul van.

2021. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%

#11

Elbeszélünk egymás mellett.

Te a kockázatokról beszélsz, én magáról a beavatkozás tényéről.

2021. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Tepfal ***** válasza:
50%
#11: És mi a helyzet a kötelező gyerekkori oltásokkal? Ott is kockázatot KELL, hogy vállalj.
2021. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
31%
#13 azok kiforrott oltások, nem egy ilyen marketing-sz@r mint a mostani.
2021. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
61%

Mégis milyen nyilatkozatot kell aláírni?!

Mert én a rettegett Pfizer oltást kaptam meg és nem volt ilyenről szó.....

Minek kell ilyen nyilvánvaló hazugsággal szítani a vitát?!🤦‍♂️

2021. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
Mert azzal 100% hogy buknák a 2022-es választást.
2021. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%
13: Igen, a probléma ott is fennáll. De egyrész azok eléggé kiforrott vakcinák igazán minimális kockázattal. Nem is tudom van-e dokumentált eset akár az elmúlt 10 évből. Másrész ha nem lenne kötelező az oltás akkor meg az ovi, bölcsi, akármi választhatná meg, hogy oltatlan ember beléphet-e. Ez most is választható út lehetne, de mivel ép ésszel lényegében mindenki kérné az oltást sántít is a párhuzam. Kb azt lehet jól kötelezővé tenni aminek nagyon magas a társadalmi elfogadottsága. Ennek (még) nem az.
2021. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom. Én is azt várom, hogy kötelező legyen. Akkor végre a sok fotel szakértő befogná a száját és a valóban fontos dolgokra figyelhetnénk....
2021. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%
A gyerekkori kötelező oltások is úgy lettek "kiforrottak", hogy egyszer elkezdtek velük oltani...
2021. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
30%
17: lassan már ott tartunk, hogy a sima oltások sem lesznek elfogadottak, annyira terjed a sötétség
2021. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!