Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka annak, hogy nem...

Mi az oka annak, hogy nem teszik kötelezővé a covid vakcinát?

Figyelt kérdés
Marmint elvileg nem kötelező... Gyakorlatilag igen :D de miért nem vállalja a kormány, hogy nyíltan kötelezővé tegye az egészet? Mert ez így elég furcsa, hogy nem kötelező, de mégis az :D
2021. máj. 6. 14:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
28%

Nem b@aszod, nem terjedne, de tudod te mennyi visszajelzést hallok? Sorra hullanak ettől a mocsok oltástól az emberek... Beadják neki, lövik világba az embereket, aztán sorra mondja fel a szolgálatot a szervezetük tőle, és sokan bele is halnak. És akkor ahhoz mit szóltok, hogy második oltás után hetekkel elkapják mégis a koronavírust? Ja, hát ezek mind csak álhírek igaz?


KÖZVETLEN körömben is van ilyen esetre példa, hogy az oltásba halt bele valaki!

2021. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
60%

"És akkor ahhoz mit szóltok, hogy második oltás után hetekkel elkapják mégis a koronavírust?"

Mégis mit kellene ehhez szólni? Természetesen az oltás nem tud lézerágyúkat telepíteni rám hogy még a levegőben elpusztítsa a felém tartó vírusokat. Nyilván elkaphatom ugyanúgy.

Mondanál egy oltást, ami már a feléd közeledő kórokozókat elpusztítja, és meg se fertőződhetsz?

2021. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
31%
#22 Akkor meg mi az értelme, úgy mégis? De tényleg? Nem gondolkodtok egy szemernyit sem?
2021. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
57%

21: honnan tudod, hogy az oltásban halt bele? Hányan haltak bele a KÖZVETLEN körödben?

Ha valóban sorba hullanának, már tudnánk róla, drágaságom! Arról is tudunk, hogy az Astrától haltak meg emberek. De ez hány százalék volt????

Jó lenne, ha kulturáltan írnál, cukorfalat! Akkor esetleg komolyan is vennénk és nem egy habzó szájú lökött dilettáns sötét oltásellenesnek (betegségpárti) néznénk 🤷‍♂️

2021. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%

#23

Súlyos lefolyástól véd.

Továbbra is: Mondanál egy oltást, ami már a feléd közeledő kórokozókat elpusztítja, és meg se fertőződhetsz?

2021. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%

23: az a lényege, hogy a szervezeted megtanulja leküzdeni a vírust! Ellenőrzött körülmények között történik ez a tanulás. Így kissebb az esélye annak, hogy belehalsz, vagy súlyos tüdőkárosodást szenvedsz.


Viszont ettől még ugyanúgy elkapod a vírust. Csak a szervezeted már tudni fogja, hogy hogyan harcoljon ellene. Sőt, ha a lakosság 80%a le tudja győzni a vírust, akkor az azt jelenti, hogy abban a populációban már nem tud tovább fertőzni. (Nyájimmunitás)

2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
16%

#24 Voltam én is, elkaptam. A pálinkát úgy ittam szinte mint a vizet, mert nem éreztem az ízét, csak hogy mar. Citromot megnyaltam semmi. Szagokat nem éreztem sokáig. Egyéb tünetem némi orrfolyáson kívül szerencsére nem volt.


De nem rohanok oltani. Hadd döntse már el mindenki magának hogy akar-e vagy sem élni vele. Nem tudom minek ezt a kormánypropagandát erőltetni ráfele az emberekre, és ettől függővé tenni nagyon sokmindent.


Aki akarta beoltatta magát, védett lett. Aki nem akarja, hát nem akarja. Ha elkapja ő baja. Cigit miért nem tiltják akkor ha rákot okoz? Nos? Mert mindenki szíve joga hogy szívja-e. Ennyi.

2021. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Tepfal ***** válasza:
72%
#27: Mert a dohányzás nem fertőző, így attól, hogy én dohányzom, neked a világon semmi bajod nem lesz. És mielőtt a passzív dohányzás káros hatásaival jönnél, a legtöbb közösségi helyen a dohányzást tiltott - helyesen, mondom ezt dohányosként.
2021. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
64%

27: ez miért politikai kérdés? ENNEK NEM SZABADNA POLITIKAI ÜGYNEK LENNI!!!!!

Azért kell OLTANOD, hogy MINDENKI visszatérhessen a szokott életéhez! Nagyon nehéz felfogni, hogy ezzel az "egyéni döntéssel" mindenkivel kicseszel???

2021. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Cubina ***** válasza:
63%

Velem még soha nem írattak alá a fogászaton/semmilyen más szakrendelésen semmiféle hozzájáruló nyilatkozatot/nem kérdezték meg, hogy hozzájárulok-e, pedig kihúztak már néhány fogat és rengetegszer voltam más fajta kezeléseken.


Egyedül altatásos műtét előtt kellett hozzájáruló nyilatkozatot aláírni, amiben fel vannak sorolva a lehetséges következmények, én pedig tudomásul veszem az olvasottakat, és a kockázatok ismeretében saját felelősségemre bevállalom, hogy esetleg az altatásból nem ébredek fel, vagy súlyos szövődményei lesznek, az orvos pedig nem vonható felelősségre, hiszen ÉN akartam.

Nyilván senki sem veti alá magát egy több órás műtétnek éber állapotban, ezért kénytelenek vagyunk beleegyezni.


A fogászatról viszont legutóbb a mentő vitt a sürgősségire egy szörnyű fulladásos roham után, mert adrenalinnal kevert lidocaint használtak sima fogtömésnél (ráadásul 4 dózist kaptam, mert nem hatott a három), és mivel az emberek 99%-a nem allergiás az adrenalinra, meg se kérdezték, hogy én az vagyok-e. Én egy korábbi külföldi fogtömés miatt már kaptam ugyanilyen szörnyű rohamot, ezért tudtam hogy allergiás vagyok rá, de azt nem tudtam, hogy itthon is használ néhány fogorvos ilyen keveréket. Ezért aztán nem szóltam az allergiáról.


Ilyenkor ki a felelős? Az orvos, aki nem kérdez, vagy a páciens, aki naivan azt hiszi, hogy az csak sima lidocain, mint mindig? Még azt is csak ritkán kérdezik meg, hogy allergiás vagyok-e a lidocainra, pedig arra is érzékenyek néhányan.


A doktornő szerint még soha senkinél nem lépett fel ilyen roham az adrenalintól, hiszen senki nem lehet allergiás olyasmire, amit a szervezet is termel.


És mégis van ilyen, több olyan gyógyszerre/összetevőre is allergiás vagyok, amitől senkinek semmi baja. Gyerekkori kötelező oltásoktól is napokra lebetegedtem, 40 fokos lázzal, begyulladt karral, combbal, üvöltve a fájdalomtól, míg a többieknek semmi baja nem lett. A kisbabaként combba kapott tetanusz oltással is ez volt, a helyén a mai napig egy nagy dudor van, még plasztikai műtéttel sem tudták eltüntetni.


Mehettem volna én is feljelentést tenni a rendőrségen, hogy szándékosan nem szóltak az oltások következményeiről vagy az adrenalinról, és meg akartak ölni. Hiszen nem járultam hozzá, nem írtam alá semmit.


Ha kötelezővé tennék az oltást, azzal meg is ölhetnék, vagy egy életre lenyomoríthatnák a hozzám hasonló embereket. Hiába vállalná ebben az esetben az állam a felelősséget, ha valaki esetleg meghal, azt semmilyen kötelezettség-vállalással nem lehet visszahozni az életbe.

Na ezért nem teszik kötelezővé... Mert senki nem tudhatja, hogy kinél mit okoz az oltás. Lehet, hogy a szer, ami Jancsikának nem okozott semmi problémát, az Juliskát kivégzi.

2021. máj. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!