Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus oltás után 24...

Koronavírus oltás után 24 órával szex útján vírus átadása lehetséges?

Figyelt kérdés

Feleségem beoltották, másnap szexnap volt, majd éjszaka hidegrázás hasmenés, harmad napra minden tünet elmúlt.

Sehol nem voltam és kontaktom sem volt.

Erről nem olvastam tanulmányt sehol, de a gyakorlat azt mutatja, ha valakit beoltanak, az 24 óra után képes továbbadni nemi úton.

Lehet érdemes lenne ezzel is foglalkozni ezért leírtam.



2021. máj. 22. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Ez mekkora!

Hasonlóan elszabadultak a gondataim, mikor már hetek óta magyaráztam a férjemnek, hogy nem kérem az oltást, ő pedig hazajött beoltva. Nálunk is akció volt orálisan és akkor mondtam neki, hogy szégyen gyalázat, hogy rámerőszakolta a vakcinát.

Vártam kicsit, nem lett bajom, úgyhogy elmentem rendesre is.

2021. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Gyomorrontasod volt, draga
2021. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus.. mégis mit lehetne így átadni? Egyedül a kínaiban van koronavírus, abban is elölt formában.

OK, hogy valaki nem bízik, mert nem ismeri az oltások működési elvét, de ennyire ne legyünk már tudatlanok, könyörgöm!

2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rihe válasza:
12%
Igen, mert AIDS van a vakcinákban
2021. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Semelyik Magyarországon használt oltás nem tartalmaz élő vírust. Még gyengített se. Így a feleségedben sem szaporodott a vírus, átadni sem tudta.
2021. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak viccelnek, nem komolyan gondolják.
2021. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Ha valaki covidos, az át tudja adni. 24 óra alatt nem alakul ki a védettség. Az oltáshoz semmi köze. Csak akkor tudja átadni, ha már az oltás előtt is covidos volt.
2021. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2021. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
95%
Az oltással magadat véded, attól még a vírust hordozhatja a szervezeted
2021. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor most a vírus vagy az oltás átadása? :-) Ész hová mész...
2021. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!