Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus oltás után 24...

Koronavírus oltás után 24 órával szex útján vírus átadása lehetséges?

Figyelt kérdés

Feleségem beoltották, másnap szexnap volt, majd éjszaka hidegrázás hasmenés, harmad napra minden tünet elmúlt.

Sehol nem voltam és kontaktom sem volt.

Erről nem olvastam tanulmányt sehol, de a gyakorlat azt mutatja, ha valakit beoltanak, az 24 óra után képes továbbadni nemi úton.

Lehet érdemes lenne ezzel is foglalkozni ezért leírtam.



2021. máj. 22. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
1 es Mondanod kellett volna a párodnak a tűt ne a szádba nyomja, seggbe is kérhetted volna az oltást.
2021. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A történet tovább folytatódik...

Feleségem megkapta a második oltást, most direkt passzoltam a szexet, viszont egy kocsiban és légtérben voltunk, ő tüsszögött.

Másnap jött a meglepetés, reggel erős fejfájásra ébredtem, front nem volt, az algopyrin sem szüntette meg, estig tartott, délutánra torokfájás, erős fáradság tört rám, leültem és el is aludtam 2 órára. Feleségemnek is erős fejfása volt, fáradság, torokfájás és láz. Rákövetkező nap reggel kutya bajunk sem volt.(nekem enyhén picit kapart a torkom)

Rám abszolút nem jellemző a fáradság és fejfájás, ez merőben szokatlan volt.

Lehet, hogy az banális/fatális/abnormális véletlenek együtt hatása volt, de így történt meg ahogy leírtam.

Lehet, pont elkaptam pont akkor valamit és a tünetek pont úgy alakultak ahogy leírtam. Jelen tudásunk szerint az a véletlenek egybeesésének alakulása volt, viszont vegyük figyelme hogy emberek milliói élték le életüket és haltak meg abban a tudatban, hogy lapos a föld.

A tudománynak midig nyitottnak kell lennie a más lehetőségekre, így leírtam...

2021. jún. 21. 09:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Hipochondria? Tömegpszichózis, vagy akármi lehet...
2021. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van benne valami, tegnap rokon puszi puszi , megszokás aznap kapta a második oltást, nekem azóta hőemelkedésem van, gyenge vagyok, de csak kicsit mintha beteg lennék. Én nem vagyok oltva, és ezt tapasztaltam már előtte ha oltottal találkozok, mindig ugyanez, de csak ha pfizer el van oltva. Sputnikos oltottal találkoztam az nem.
2021. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!