Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyre több szakember figyelmez...

Egyre több szakember figyelmeztet, hogy az mRNS oltások fehérjéi tényleg bekerülhetnek idővel a véráramban és toxikus tüneteket: vérrög képződés, szívizom gyulladást okozhatnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f1WLkbd6RZY&t=7s


"Valójában, amikor a tisztított tüskefehérjét a kísérleti állatok vérébe fecskendezik, mindenféle károsodást szenvednek a szív- és érrendszerben, és átjuthat a vér-agy gáton és károsodást okozhat az agyban.


Nos, első pillantásra ez nem tűnik túl aggasztónak, mert ezeket az oltásokat a vállizomba fecskendezzük. Korábban azt gondolták, hogy ezek az oltások úgy működnek, mint bármelyik szokásos oltásunk, hogy sehova máshova nem mennek, mint ahol az oltás helye van. Tehát, hogy a vállban maradnak. A fehérje egy része a helyi nyirokcsomókba kerül, hogy aktiválja az immunrendszert.


És ez az a pont, ahol a legújabb tudományos felfedezések szerepet kapnak. Itt lesz ijesztő a dolog. Én és néhány nemzetközi kolléga a japán regisztrációs hatósághoz intézett megkeresés útján megkaptunk egy úgynevezett biodisztribúciós tanulmányt. Ez az első alkalom, hogy a tudósok betekintést kaptak a mRNS vakcinák hollétéről az oltás után. Tehát valószínű, hogy az oltás a vállizomban marad?


A rövid válasz: semmi esetre! És ez nagyon nyugtalanító. A tüskefehérje a vérbe kerül, az oltás után több napig kering a vérben. Amint a vérbe kerül, felhalmozódik, és felhalmozódik számos szövetben, például lépben, csontvelőben, májban, mellékvesékben és ami számomra a legaggasztóbb, meglehetősen nagy koncentrációban halmozódik fel a petefészkekben."



#toxikus fehérje
2021. jún. 5. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
72%
A konkurens gyógyszergyár megrendelt egy szakértői véleményt amiben mrns oltást hiteltelenítik. Majd jönnek az ellenszakértők és a másik fajta oltást fogják démonizálni. Én már egyiknek "szakértőnek" sem hiszek...
2021. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
34%
Lebomlik, nem marad a válladban. Hagyjuk már ezt a hülyeséget.
2021. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
36%
Én is olvastam azt, hogy a tüskefehérjék okozzák a covid19 betegséget, mivel roncsolják az érrendszer sejtjeit. A vakcinák pedig legyártatják a szervezettel azokat. Nem tudom mit okoz ez később.
2021. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
46%

Azt, hogy ez egy baromság.

A tüskefehérje termelődéséhez még csak oltás se kell, a vér-agygáton pedig normál esetben még a fehérvérsejtek se jutnak át.

Azért megnézném azt a "szakembert", aki ilyeneket mondogat. :D


Ez egy tipikusan buta emberek által gyártott összeesküvés-elmélet. Azt se tudja, miről beszél, de azért mondogatja a hülyeségeit.

2021. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
70%
Majd meglátjuk.
2021. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
64%
Dr. Byram Bridle, an associate Professor of Viral Immunology, Department of Pathobiology at the University of Guelph
2021. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
81%
A petefészket azért tudom elhinni, mert magyar-külföldi oldalakon is rengeteg panaszt lehet olvasni, hogy nem normális a menstruáció. Illetve van konkrét ismerős is, aki mondta, hogy oltás után a mentő vitte el majdnem, annyira felment a vérnyomása, illetve amikor kérdeztem tőle a menstruációt (32 éves nő-2 gyerekkel) mondta, hogy sose volt ilyen, de már 10 napja menstruál, rég el kellett volna múlnia.
2021. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
81%
Engem az érdekelne ha tényleg bebizonyosodik hogy az oltás károkat okozott emberekben, akkor mi történik? Egyáltalán be lehet ezeket bizonyítani utólag?
2021. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
73%
Pedig akkor igaz, ha többeknek a vérnyomásával, menstruációjával lettek problémáik az oltások után. Nekem is van egy ismerősöm, akinek ingadozik az oltás (Pfizert kapott) óta a vérnyomása, és nehézlégzése van.
2021. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
47%

Uramatyám, te jó ég.


Ez akkora marhaság, hogy nem igaz, elnézést a kifejezésért.

Az S-fehérje nem tud átjutni a vér-agy gáton, mert különlegesen zárt endothel sejtek találhatók ott, amiken alig jut át valami, nem hogy egy ekkora fehérjemolekula. Ha megnézzük egy általános kapillárist, ott sem jutnak ki a szövetközti térbe a fehérjék, mint például az albumin, ami 69 kDa nagyságú. Ehhez képest az S-protein 180-200 kDa nagy, esélytelen az átjutása.


Az pedig teljességgel kizárt, hogy a véráramba bekerül egy ekkora fehérje az oltás után a szövetközti térből, mert a fehérjék nem transzportálódnak vissza a véráramba a kapillárisok endothel sejtjein keresztül.


Nagyon kérlek, ne higgyetek el mindent, lehet, hogy tudományosnak látszódik, de semmi alapja nincs az ilyen teóriáknak.

2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!