Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyre több szakember figyelmez...

Egyre több szakember figyelmeztet, hogy az mRNS oltások fehérjéi tényleg bekerülhetnek idővel a véráramban és toxikus tüneteket: vérrög képződés, szívizom gyulladást okozhatnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f1WLkbd6RZY&t=7s


"Valójában, amikor a tisztított tüskefehérjét a kísérleti állatok vérébe fecskendezik, mindenféle károsodást szenvednek a szív- és érrendszerben, és átjuthat a vér-agy gáton és károsodást okozhat az agyban.


Nos, első pillantásra ez nem tűnik túl aggasztónak, mert ezeket az oltásokat a vállizomba fecskendezzük. Korábban azt gondolták, hogy ezek az oltások úgy működnek, mint bármelyik szokásos oltásunk, hogy sehova máshova nem mennek, mint ahol az oltás helye van. Tehát, hogy a vállban maradnak. A fehérje egy része a helyi nyirokcsomókba kerül, hogy aktiválja az immunrendszert.


És ez az a pont, ahol a legújabb tudományos felfedezések szerepet kapnak. Itt lesz ijesztő a dolog. Én és néhány nemzetközi kolléga a japán regisztrációs hatósághoz intézett megkeresés útján megkaptunk egy úgynevezett biodisztribúciós tanulmányt. Ez az első alkalom, hogy a tudósok betekintést kaptak a mRNS vakcinák hollétéről az oltás után. Tehát valószínű, hogy az oltás a vállizomban marad?


A rövid válasz: semmi esetre! És ez nagyon nyugtalanító. A tüskefehérje a vérbe kerül, az oltás után több napig kering a vérben. Amint a vérbe kerül, felhalmozódik, és felhalmozódik számos szövetben, például lépben, csontvelőben, májban, mellékvesékben és ami számomra a legaggasztóbb, meglehetősen nagy koncentrációban halmozódik fel a petefészkekben."



#toxikus fehérje
2021. jún. 5. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
60%
"Nemrég még az is összeesküvés-elmélet volt amit említettem" Ez lenne a dokumentum, tanulmány ami megcáfolja vagy igazolja a "szakértőt"?? És a vicces, hogy te tartasz mást hülyének, közben zéró energát invesztálsz be egy információ valóságtartalmának ellenörzésére. Vakon terjeszted az igét. Na ez a durva... :D
2021. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
66%
31, légy türelemmel, szép lassan egyre több info szivárog. A labor eredetet már a facebook sem tiltja le, eddig letiltotta az ilyen posztokat. Hidd el, fognak még kiderülni érdekes dolgok,még ha nem is tudod igazoni önmagadnak. Amúgy a denevér elméletet se tudod, csak azt tudod amit mondanak. Pusztán ha logikailag végig vezetem az elmúlt 1-2 év történéseit, már az elég ahhoz, hogy kételkedjek. Amíg csak lehet nem oltatom be magam. Maradok tiszta. Nagyon nyomják a politikusok ezt az oltást, már ez sem tetszik. Persze aki már beadatta, kivetetni nem tudja, akármi történjék is a következő 1-2 évben.
2021. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
54%
32- Figyel, a fazon állított több dolgot egy oltásról ami több száz millió embert érinthet. És most arról van szó hogy az állításai hazugságok. Denevér, meg honnan jön a vírus eredetileg az egy másik történet ne mossuk össze ezzel. Az a gond hogy nagyon sok ilyen bullshit terjed a neten, és az emberek becumizzák feltétel nélkül. Nem zárom ki hogy okozhat problémákat az oltás késöbb, de az is lehet hogy teljesen biztonságos. De ezek a f@szságok már kezdenek irritálni. Csak gondold végig logikusan, nagyon sok egészségügyi és biotech szakember és családja beoltatta magát. Ha valami komolyabb gond lenne az mrns oltásokkal, ők lennének az elsők, akik kivernék a balhét és tudományosan bebizonyítanák hogy ártalmas a technológia.
2021. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
19%

"Csak gondold végig logikusan, nagyon sok egészségügyi és biotech szakember és családja beoltatta magát."



Nagyon sok meg nem. Ők akkor mind hülyék? Mégsem értenek ahhoz amivel foglalkoznak? Csak az ért hozzá aki az oltás mellett áll?

2021. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
23%

#27: Megnéztem ezt az oldalt. Nagyon érdekesnek találom, hogy valaki (vajon ki?) rögtön létrehozott egy ilyen oldalt Bridle neve alatt, ilyet eddig még nem láttam. Ez számomra azt jelzi, hogy valamiért őt rendkívül fontosnak tartják, fontosabbnak minden eddigi "anti-vaxxer"-nél.

Annak igazolására, hogy az oltás nincs hatással a nők termékenységére, 4 írásra hivatkoznak. Ebből kettő még nincs lektorálva, egy "research letter", egy "journal pre-proof".

A szoptatással kapcsolatos résznél kettő szintén nem lektorált publikáció, meg egy állásfoglalás.

Két új dolgot tudtam meg. Az egyik, hogy az oltások hatására a sejtek által gyártott tüskefehérje nem ugyanaz, mint a vírus tüskefehérjéje - eddig mindenhol azt olvastam, hogy a kettő ugyanaz, de ezek szerint mégsem.

A másik, hogy bár a tüskefehérje állításuk szerint nem jut el a petefészekbe és egyéb szervekbe, az oltóanyag igen. Ezzel gyakorlatilag elismerik (bár még mindig nem derül ki, kicsoda), hogy a Bridle által tárgyalt táblázat valós, azaz az oltóanyag nem marad az oltás helyén.

Bridle ellen felhozzák, hogy ő is ugyanezen tüskefehérjén alapuló oltásokkal kísérletezik, a link ehhez viszont nem működik.

Aztán ismerős lett nekem két név: Dr. David Gorski és Dr. Paul Offit. Érdemes olvasgatni róluk, két régóta ismert "pharma troll".

Nem néztem meg minden egyes hivatkozást, de amiket igen, azok számomra nem valami meggyőzőek.

2021. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
50%
Én azokról beszélek akik igen, ők jóval többen vannak az egészségügyben és a gyógyszergyárakban stb... mivel, a legtöbb helyen kötelező, nincs választási opció ha tovább akar valaki dolgozni! Honnan jött hogy aki nem oltatott az hülye, nem értenek ahhoz amivel foglalkoznak?? Furcsa gondolatok. Mindegy, szívd magadba a sok elmebeteg teóriát és még véletlenül se ellenőrizd az infókat! A logikus, józan gondolkozást is mellőzd, biztos ami biztos. Ég áldjon! xD
2021. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

"De ezek a f@szságok már kezdenek irritálni. Csak gondold végig logikusan, nagyon sok egészségügyi és biotech szakember és családja beoltatta magát. Ha valami komolyabb gond lenne az mrns oltásokkal, ők lennének az elsők, akik kivernék a balhét és tudományosan bebizonyítanák hogy ártalmas a technológia."



Ha tudnak róla, vagy akarnak tudni róla akkor igen.


Jelenleg az a taktika, hogy rettegésben tartsák az embereket, az orvosokat, ezért irracionálisan sutba vetik a kockázatokat!


Az orvosok és a politikusok látva sok sok lélegeztető gépen levő embereket még a rövidtávú megoldások foglalkoztatják csak. Az, hogy mi lesz majd 1-2 év múlva az oltottakkal az most jelenleg másodlakos a számukra.

Persze, ha majd tömegesen fognak "hullani" az emberek a vérrögképződésektől, sztróktól, vagy a korábban az immunrendszer által könnyen legyőzhető egyszerű influenza vírusoktól, akkor majd persze mosni fogják a kezüket, "hogyha tudtam vona..." Meg egyébként le is fogják tagadni, hogy az oltások is szerepet játszanak a legyengült immunrendszerben...



Nyilván tehát, hogy az "egyszerű orvosok, kutatók" és azok a politikusok akik nem a globalista világkormányért dolgoznak, azok nincsenek összeesküdve, ha lenne is ilyen akkor ezek annak ellenében dolgoznának.


Ugyanakkor azok a biotechnológiai cégek, melyek biológiai fegyvereket gyártanak azokról ez nagyon is elképzelhető. Hiszen ezeket a cégeket (pld Biontech) körbe lengik a háttér hatalmi politikusok. Valamint ezek a cégek rendelkeznek olyan technológiai tudással és eszközökkel, amelyhez egy magyar OGYI, vagy egy engedélyező intézmény még csak nem is hallott róla, nem hogy még le tudnák ezeket buktatni azzal, hogy mi is van igazából a vakcinákban! Nem csak technikailag, hanem tudásban is messze előttük járnak azok, akik gyártják a vakcinákat, a magyar hatóságok azt se tudják, hogy mi van benne, meg sem tudják a gyenge eszközeikkel megfelelően vizsgálni!


De vannak olyan magasan képzett kutatók, akik korábban részt vettek a kutatásokban, és megrémülve kiszálltak azokból!


33#

A kérdésben ott van, hogy milyen tényekre alapozta a professzor a megállapításait:

"Én és néhány nemzetközi kolléga a japán regisztrációs hatósághoz intézett megkeresés útján megkaptunk egy úgynevezett biodisztribúciós tanulmányt. Ez az első alkalom, hogy a tudósok betekintést kaptak a mRNS vakcinák hollétéről az oltás után. Tehát valószínű, hogy az oltás a vállizomban marad?


A rövid válasz: semmi esetre! És ez nagyon nyugtalanító. A tüskefehérje a vérbe kerül, az oltás után több napig kering a vérben. Amint a vérbe kerül, felhalmozódik, és felhalmozódik számos szövetben, például lépben, csontvelőben, májban, mellékvesékben és ami számomra a legaggasztóbb, meglehetősen nagy koncentrációban halmozódik fel a petefészkekben."


Ezek pedig tények! Hiába vitatkozol, a tények akkor is tények maradnak, amit jól láthatóan semmiféle kísérlet vagy tud, tanulmány nem tudja cáfolni! Ezért mit csinálnak? Tagadják a tényeket, elhallgattatják azokat, aki felvetik a problémákat, és ami leundorítóbb, hogy karakter gyilkosságokkal hiteltelenítik el azokat a szakértőket, akik nem részei a hierarchiának és felébred bennük a lelkiismeret!

2021. jún. 6. 17:48
 38/68 anonim ***** válasza:
10%

"mivel, a legtöbb helyen kötelező, nincs választási opció ha tovább akar valaki dolgozni!"


LOL... szóval nem feltétlen azért oltatják magukat mert szeretnék az oltást, hanem mert nem akarják pl elveszteni az állásukat. :DDD

2021. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
46%

Az úgynevezett Japán disztribúciós tanulmány: [link]

A tanulmány teljesen ellentmond az állításainak. De nem csak ez, hanem a többi állítása is teljesen nonsense, ami kutatási eredményekkel könnyedén bizonyítható. Ha nem tudjátok értelmezni az infókat, felesleges tovább kommunikálni. Kiszálltam...


– Mester, mi lehet a boldogság titka?

– Ne vitatkozz idiótákkal.

– Én nem hiszem, hogy ez lenne a titok.

– Igazad van – mondta a mester…

2021. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
67%
2021. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!