Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyre több szakember figyelmez...

Egyre több szakember figyelmeztet, hogy az mRNS oltások fehérjéi tényleg bekerülhetnek idővel a véráramban és toxikus tüneteket: vérrög képződés, szívizom gyulladást okozhatnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f1WLkbd6RZY&t=7s


"Valójában, amikor a tisztított tüskefehérjét a kísérleti állatok vérébe fecskendezik, mindenféle károsodást szenvednek a szív- és érrendszerben, és átjuthat a vér-agy gáton és károsodást okozhat az agyban.


Nos, első pillantásra ez nem tűnik túl aggasztónak, mert ezeket az oltásokat a vállizomba fecskendezzük. Korábban azt gondolták, hogy ezek az oltások úgy működnek, mint bármelyik szokásos oltásunk, hogy sehova máshova nem mennek, mint ahol az oltás helye van. Tehát, hogy a vállban maradnak. A fehérje egy része a helyi nyirokcsomókba kerül, hogy aktiválja az immunrendszert.


És ez az a pont, ahol a legújabb tudományos felfedezések szerepet kapnak. Itt lesz ijesztő a dolog. Én és néhány nemzetközi kolléga a japán regisztrációs hatósághoz intézett megkeresés útján megkaptunk egy úgynevezett biodisztribúciós tanulmányt. Ez az első alkalom, hogy a tudósok betekintést kaptak a mRNS vakcinák hollétéről az oltás után. Tehát valószínű, hogy az oltás a vállizomban marad?


A rövid válasz: semmi esetre! És ez nagyon nyugtalanító. A tüskefehérje a vérbe kerül, az oltás után több napig kering a vérben. Amint a vérbe kerül, felhalmozódik, és felhalmozódik számos szövetben, például lépben, csontvelőben, májban, mellékvesékben és ami számomra a legaggasztóbb, meglehetősen nagy koncentrációban halmozódik fel a petefészkekben."



#toxikus fehérje
2021. jún. 5. 11:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, azért ha az orvosnak a családtagjai vagy éppen több kollégája meghal az oltástól, biztos lehetsz benne hogy nem fogja érdekelni őket az elnyomás. Főleg nem egy fejlett országban, ahol nem centraklizált uram-bátyám állapotok uralkodnak hanem kőkeményen felelőségre vonják az illetékeseket.
2021. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
25%

"ahol nem centraklizált uram-bátyám állapotok uralkodnak hanem kőkeményen felelőségre vonják az illetékeseket"


LOL oszt' azt hiszed a fejlettnyugaton ilyen nem lehetséges, mi? :D

2021. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
74%
LOL oszt' azt nem hiszem hanem tudom, mert ott élek! mi? :D
2021. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
8%
#43 ostoba vagy. :D
2021. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
88%

Akkor könyörgöm,valaki mondja már el nekem érthetően,hogy miért van vérzés zavarom

Oltás után vagyok,már 1 hónapja 3 napig menszeszelek,majd elmúlik,majd megint megjön...

A 2.oltást nem vehettem fel,orvos ugymond ellenkezett...ne hogy bármi komolyabb bajom legyen

Kedden megyek vérvételre,szerdán nőgyógyászhoz

Van már egy kislányom,de nagyon de nagyon kétségbe vagyok esve


Háziorvosom jelentette ezt a mellékhatást,azt a választ kapta rá,email-ben,hogy egyre többen jelzik,hogy probléma van

Remélem kezelhető

Rettentően gyenge vagyok,sápadt,mint egy zombi,erőm nincs a másfél éves gyermekemhez

Nem tudom mi lesz,valaki irja már le,hogy mi hogyan...

Esetleg ez átmeneti?

Ha tudtok,segítsetek

Köszönöm

2021. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
54%
#45 véletlen egybeesés. Ha covidos lennél akkor más lenne a helyzet persze, akkor a covid miatt lenne. Kettős mérce. :P
2021. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
55%
Elképesztőek az oltásellenes imserőseim. Bagó, pia az megy, de vakcina az az ördögtől való. Bugris buta parasztok, nem tudok mást írni rájuk.
2021. jún. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
37%

#45 A háziorvosodnak igaza van, hogy nem javasolja a 2. oltást.


A vérkép elemzéssel remélem többet fogtok tudni!


A fenyőtűtea segítséget jelenthet, itt találod:


[link]



[link]


[link]



Azonkívül lelkileg is sokat tehetnél a saját egészséged érdekében!


Kitartás!


[link]

2021. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
#35 [link] Kanadai egyetemi professzorok állnak a weboldal mögött. Nekik hiszel, vagy egy embernek aki nem tudja alátámasztani az állításait. Ez a választás szabadsága. A Japán disztribúciós tanulmányt nézd meg amire hivatkozik, és vesd össze az állításaival.
2021. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
51%

#45


A kanadai egyetemi professzorok nem független szakértők, a látásmódjukat erősen bewfolyásolja a betöltött pozíciójukhoz történő ragaszkodás.


A japén disztribúciós tanulmányban pedig sehol sem találtam olyat ami cáfolhatná Dr. Byram Bridle állításait.

2021. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!