Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan szülő ebben az...

Van olyan szülő ebben az országban, aki beoltatja a tizenéves gyermekét?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam a hírekben, hogy már a 12-16 év közötti gyerekeket is oltják covid ellenes vakcinával. Én magamat beoltattam(38/F), de eszembe nem jutna, hogy a 14 éves kislányomnak beadassam.

#oltás #vakcina #Covid-19 #12-16 évesek
2021. jún. 14. 07:13
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
77%

#19:

Tudom de ezt már nem akartam külön levezetni, annyiszor leírtam már, hogy meguntam. :D Akik elvakult oltáspártiak, azoknak úgyis mindegy, hogy mit mondanak. Még ha az oltás valamely mellékhatásába belehalna is azt mondaná (utólag, ha lehetséges lenne), hogy nem attól volt. :)

2021. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
23%

Sok a buta eüs. Bárki mehet felvsaphat nővérnek,nem ke.magas pontszám,nem kell alapműveltsèg.

:( Nem az eszükről híresek ,sajnos nagyon kártékonyan tudnak pletyka lavinát indítani

Bocsánat minden lelkiismeretes,tájèkozott eüstől. De sajnos tapasztalatam már azt,hogy pár nővèrke mennyire tájèkozatlan. :(


Az,hogy a kórházba találkoznak oltott emberrel az a nagy számok törvénye miatt van.

Az már nem érdekli a butácska embereket,hogy az oltás után 3 hét kell,hogy védettnek tekinthető legyen egy ember.

Az idő alatt meg tudunk fertoozodni mindenféle védelem nélkül, és itt mutatkozik meg,mennyire veszélyes a covid fertőzés.

Sok ember hiába kapta meg az oltást, ha a környezetében lefertőztèk, lutri kinél hogy alakul a betegség lezajlása.


És innen indulnak a pletykák : a Marika takarító néni a covid osztályról elkotyogka a nővérekènek,jajj Úristen láttam oltott embert a kórházi ágyba ,látod Erzsike ennyit ér az oltás.

Aztán az szuper okos nővérke tovább adja a pletykát- egy másik nővérnek. És az is tovább és így tovább..

De a pletyka természetesen már nem tartalmazza azt: mennyi idős volt aki a kórházi ágyban lélegeztető gépen volt,hány napja kapta az oltás,hol tartózkodott a kórház előtt. Az már őket ,oltás ellenes IQ betyárokat nem érdekli.

Amit látnak a két szemükkel az úgy van és kész.

Diagnózisokat nem tudnak felállítani mert nem.orovosok, de okoskodni bírnak. Ok okozati összefüggéseket tévesen , és nagyon egyszerűen kreállnak-amit könnyű az agyukban feldolgozni.



Mondok egy èletszeru pèldár,kedves oltássellenes Lapos Föld hívő szekta tagok, az is kórházba kerül,aki beveszik egy szem kocka cukrot. És az is aki ránèz az oltásra



Az,húgy ti most találkozzon oltot emberrel a kórházban, az nem jelent mást,mint szín tiszta statisztika.


Orovosokra és mutatókra hallgassunk. Ők èrtik, ők szenteltek az életükből több mint 10 évet tanulásra. Nem Marika nenin meg Erzsike a két 3 éves OKJ képzésükkel

2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok oltásellenes, lapos Föld meg egyenes röhejes. Nem, nem buták a nővérek, kell hozzá megfelelő képzés, 2+1 év, amit azért el is kell végezni. Persze, biztosan vannak olyanok, akik pletykálnak de azért nem egy meg kettő ilyen hír indult el. Persze nyilvánvalóan mindenki hazudik, pletykál és h*lye, csak Te vagy a helikopter.

Hagyjuk már. Annyira beképzelt vagy, mondanám, hogy az oltástól de szerintem előtte is az voltál már. :D Mondom, tipikus mintapélda.


Az orvosok is tévedhetnek, nagy részük meg azt mondja, amit a szájukba tesznek. Itt volt a nagy 5500-as eü-s felmondás, az orvosok felhördültek, hogy nem műtenek, sztrájkolnak stb. 1 napig tartott, leültek velük, hogy ilyet nem lehet csinálni, nem kaptak semmi mást, max ígéretet, másnap mintha semmi nem történt volna. És ez nem 1 meg 2 orvos. Szóval hagyjuk ezt hogy kire és miben hallgassunk. Ráadásul egy mezei orvos de még egy infektológus sem biztos, hogy teljesen képben van ezekkel a vakcinákkal.

Egyedül az tudja, hogy pontosan mi is ez, aki megtervezte és legyártotta. De a mellékhatásait ők sem tudják.


A mutatók pedig azt mondják, hogy valami eredménye van az oltásnak de nem ez állítja/állította meg a járványt. Átmehetünk egyébként személyeskedésbe de semmi értelmét nem látom, mert egyedül Te nem tudsz észérveket felhozni csak nyomatod az oltás hatásosságát közben meg sehol, semmi szavad kb. nem igaz.

2021. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
76%
22. Még jó hogy vagy nekünk a hatalmas eszeddel és fényt hozol nekünk itt a gyakorin. Nélküled, a sötétségben botorkálnánk :-) Taníts minket! Köszönjük hogy te nem okoskodsz!
2021. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
76%
#21: Az oltáspártiak szerint a halál vagy az életen át taró következmény nem mellékhatás, hanem csak oltási reakció, tehát az oltás biztonságos. Nem lehet őket meggyőzni, mert ez hit kérdés már, és ilynekeben nem változtatják meg az emberek a véleményüket, hiszen azzal beismernék, hogy korábban tévedtek. És hát az micsoda szégyen lenne már. Ezárt inkább feláldozzák a gyerekeiket is a hit oltárán, mint ahogy régen tették ezt például az aztékok.
2021. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
76%
#22: Csakhogy a nővér ismerősöm szerint a kórházakban már jóval több oltott van, mint oltatlan.
2021. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%
#19 Minden eüs buta és téved a valósággal kapcsolatban, de a tanulmányok és statisztikák teljesen objektivek, teljesen érdek mentesek. Na ehhez a gondolatmenethez kell hatalmas IQ. 80 megvan?
2021. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
Bocs, #22-nek szántam
2021. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
10%

Kutátási eredményeket cáfolják a nagy bölcs ápolók. Nem semmi :)

Na ezért vagytok lapos Föld hívők, tudomány tagadók.

Akkor nincs is szükség gyógyszer mutatókra,vakcinákat ugye?


Törtènelem azért megy?

Volt már egy pár járvány az elmúlt néhány száz évben. Oltással tűntek el.

2021. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Gyógyszer kutatókra***
2021. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!