Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan szülő ebben az...

Van olyan szülő ebben az országban, aki beoltatja a tizenéves gyermekét?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam a hírekben, hogy már a 12-16 év közötti gyerekeket is oltják covid ellenes vakcinával. Én magamat beoltattam(38/F), de eszembe nem jutna, hogy a 14 éves kislányomnak beadassam.

#oltás #vakcina #Covid-19 #12-16 évesek
2021. jún. 14. 07:13
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogyan jött ez a lapos Föld hívőzés ide de ez csak a Te elmédben létezik. :D Lehet, hogy épp Te hiszel a lapos Földben vagy bizonytalan vagy, hogy tényleg lapos-e csak ránk akarod kivetíteni? :D


Megy a történelem, és itt nem más vakcinákról meg gyógyszerekről volt szó. Tudom, ilyen gondolkodással, mint a tiéd, nehéz felfogni, hogy még mindig csak és kizárólag a covid elleni vakcinákról van szó.


Kutatási eredmények teszt körülmények között, javarésze laborban, izoláltan születtek, egy jó részük még a tényleges tömeges oltások megkezdése előtt. Most, hogy eltelt több, mint fél év, azért csak előjönnek az oltásokkal kapcsolatban a gondok.


Egy járvány nem csak oltással tud eltűnni. Van egy életciklusa annak is, melyeknek hosszabb, melyeknek rövidebb, időszakosan / végleg megszűnnek de lehet visszatérnek. A covid is itt fog velünk maradni, csak nem lesz ekkora hype körülötte, mert lecsillapodott / le fog csillapodni annyira már, hogy ne ez legyen a középpontban. Attól persze még egyénre nézve veszélyes tud lenni, mert minden szervezet másképp reagál, mint ahogyan az oltásokra is.


De úgy látom neked felesleges magyarázkodni, talán végigolvasod amiket írunk de hogy értelmezni nem tudod, az biztos.

2021. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
85%
"A vakcinák" és az mrns covid vakcina egy másik történet. Összekevered szezon a fazonnal szalmabáb érveléssel. Csak annyit kérek ne hirdesd az igét mint valami rossz hittérítő, ha nem akarod hogy ostobának nézzen más. Nyomd magadba literszámra az anyagot, ez a te döntésed és a gyerekedeidet óccsad, biztos ami biztos. :-) Mi ezt kihagyjuk engedelmeddel.
2021. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
87%
A jó hír hogy a valóságban csak kevés debil oltásfanatikus kétezik. A gyakorin, facebookon van pár mentálisan zavart észosztó fotelvirulógus, aki nyomja a demagóg ostoba monológját mint egy papagály.
2021. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
12%

"Kutatási eredmények teszt körülmények között, javarésze laborban, izoláltan születtek, egy jó részük még a tényleges tömeges oltások megkezdése előtt. Most, hogy eltelt több, mint fél év, azért csak előjönnek az oltásokkal kapcsolatban a gondok."


Ezt gondold át mégegyszer, mert óriási fasság...


Ahogy írtam, a vizsgálatokat TÖBB TÍZEZER EMBEREN végezték, akiket az oltás után folyamatosan vizsgáltak. Ez laborkísérletnek számít?

A laborkísérlet az a fázis 0 és az 1, ahol állatokon és laboratóriumi körülmények között vizsgálják az immunreakciót, valamint a biztonságosságot. Nyílván kellenek laboratóriumi kutatások, hiszen csak az alapján lehet valamit egyáltalán embereknek beadni :D


Ha most csinálnék egy közvéleménykutatást 100 orvossal, hogy mi a véleménye az oltásokról, illetve hogy tapasztalatuk szerint a covid oltottak vagy a covid fertőzöttek vannak-e nagyobb számban a kórházakban, akkor 99 azt mondaná, hogy az oltások igenis hatásosak, és 2 oltás + 1 hét után után szinte kizárt (de nagy számom törvénye alapján megeshet), hogy valaki kórházba kerül. 1 oltás után pedig még bármi megtörténhet, de az irreleváns ilyen szempontból.

A maradék 1. pedig az ilyen Gődény félék lennének.


Persze ezt Te úgy fogod fel, hogy a szájukba mondják, lefizetik őket, hogy eltusolják a valóságot. Bezzeg a tökös takarító Marika szájára nem tudnak lakatot tenni, és újságírókat meghazudtoló ügyességgel szivárogtatja ki az infókat arról, hogy tízezresével vannak covid oltottak a kórházakban! Micsoda informátor!

2021. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, mindegy, reménytelen vagy. :) Ugyanazt a h*lyeséget nyomod, menthetetlen. Remélem jobban leszel vagy észhez térsz azért egyszer. További szép napot kívánok! :)
2021. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
14%
Persze, egyszerűbb lehülyézni az embert, mint valós bizonyítékokkal előállni :)
2021. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
3%

36

Hagyd. Ugyse érti mit mondasz. Felesleges erőlködés.

Csak sértegetni tud, más nem nagyon megy, ahogy látom.

Akinek hiteles információ a fészbuk és társai annak mindegy mit mondasz. Ráadásul sajnos nem nagyon fogja fel..pl azt sem, hogy kb ugyan arról beszéltek.

Az ilyeneknek minden vagy fehér vagy fekete. A többi szint nem ismeri. "Ha beadattad magadnak, tuti bajod lesz tőle x év múlva."

De a kedvencem a "2 éven belül meghal" és társai amelyek az ilyen közösségi oldalakon terjednek. Pl volt aki kb szász helyre leirta ezt. Csomaghordóként tevékenykedik egy szállodában. Talán ott hallotta az infót..👍

Tele vagyunk jósokkal.

Es az ilyenek miatt, a buta emberek, akik szerint a Balaton az egy tenger, nem kell csodálkozni, hogy elhiszik. A legtöbb ember egy tüdőszűréste nem mer elmenni, vagy addig kezelgeti magát , hogy már mentő viszi..

Nálunk még mindig nincs kultúrája ennek. Alacsony az értelmi színvonal. Tanulatlanok az emberek. Ijesztgetik egymást, mert máshol nem tudnak tájékozódni, van internete ugyan, de használata kimerül a feszbukban meg a youtube videókban. Csupa hiteles forrás. 👌

Egymás között terjesztik azt, amit ott olvasnak vagy egymástól hallanak.

Ez azoknak a hibája, akiknek már az elején lehetőségük lett volna lépni, hogy ez ne így legyen, de nem tették.

Azért tartunk ott, hogy be vannak tojva mindentől. Ennek isszuk a levét, meg fogjuk is jó darabig.


Nekem nincs a környezetedben olyan, aki belehalt volna a covidba, és kb olyan 120 embert ismerek, akik mind be vannak oltva. Senkinek nem volt tőle baja. (Egynek volt láza egy napig. Meg a szokásos oltási reakciók.)

Vannak Izraelben is, ők kb fel éve be vannak oltva. Semmi bajuk.

Vegyészek.


Engem se érdekel ki oltat ki nem. Nagyívben lexarom. Én se adatom be magamnak az influenza vedooltast mert egyszer nagyon szarul lettem tőle, azóta sose.

Pedig minden evben beteg vagyok.

Ja, nem!

Erdekes módon, mióta maszkot kell hordani, nem voltam beteg. Tavaly elmaradt a évi "szokásos " betegségem. Fura.

2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azokról beszélek, akikkel itt beszélgettél. Általában értem.
2021. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
74%
37. Maradjunk annyiban, ha a drága Szlávikunk se oltatná a gyerekeit, akkor nekem se kötelességem ezt a gyerekeimmel megtenni. S ilyenek döntenek sorsok felett, rohadjanak meg. Mi a hiteles forrás, ha az ATV, Index nem az? Hála Istennek, sokan nem kérnek ebből az őrületből.
2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
35%

Ja, ezt még hagy írjam le. A legjobban azt szeretem, hogy ha valaki leír valamit a vírussal, oltással kapcsolatban (mindegy, hogy "tagadó " "hívő " meg mit tudom én milyen f@szságokat aggatak már egymásra) rögtön valamilyen politikai hovatartozással kapcsolják össze. Hogy mi a fene köze van a két dolognak egymáshoz..

Engem sose érdekelt a politika. Nem érdekel egyik párt sem.

De ez tényleg röhejes, hogy egyből ilyen "b...zi" még olyan "b..zi" vagy.


Kb olyan, mint amikor gyerekkoromban felvettem egy zöld fehér csíkos ruhadarabot, és tátott szájjal lestem, hogy miért szólogatnak be az utcán. Gőzöm sem volt (hogy lett volna?!) hogy mi a franc bajuk van, vagy minek örülnek. Azt hittem mindenkinek elgurult a gyógyszere.

Es valójában el is gurult.


Ajaj, most mi lesz. Lassan megvernek mindenkit, aki narancsot eszik?


Elképesztő ez az emberi ostobaság.


Mindenkinek meg lehet bármiről a véleménye. Ha engedik neki terjeszteni, az már nem csak az ő sara.


Egyébként én se tartom jó ötletnek, hogy a gyerekeket oltják. Nem a vakcina biztonságossága miatt. Azzal nincs gond , tudom, párom vegyész. (a gond inkább a hatékonysággal van) Hanem ilyen emberek reakciója miatt.

2021. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!