Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez enyhe változata volt a...

Ez enyhe változata volt a koronavírusnak vagy súlyos? Egy hétig tartott és magas lázam volt, 38 fok 3-4 napig, nem ment le, csak utána, de a 7. napon már nem volt és elmentem kocogni! de baromira meg voltam ijedve.

Figyelt kérdés
Ez még 4 hónapja volt. nem jelen tettem hogy kovidom van mert nem akartam karantént, de megcsináltattam antitestet és sok volt! csak láz volt meg fáradtság más tünet nem.
2021. jún. 20. 22:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy a 38 az nem magas láz.

37.0-ig normális, 37.0-38.0 hőemelkedés, 38.0-39.0 láz, es 39.0 felett van magas láz.

2021. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
A legenyhébb az amikor nincsenek tüneteid, de tesztelnek vmiért és pozitív vagy. A legdurvább pedig az hogy belehalsz. Simán csak durva ha korházba jutsz szóval én azt mondanám hogy neked ilyen normális tüneteid voltak, amik korházhoz és hasonlókhoz nem elég, de nem is az a kényelmesen átmegy rajtad dolog. Se nem durva se nem enyhe
2021. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez a súlyos változat. Az emberek többségének semmi baja sem lesz tőle.
2021. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!