Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyósom szerint komoly bajom...

Anyósom szerint komoly bajom lesz, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a lényeg, hogy sajnos megbántam az oltásomat.

Pfizert kaptam, ami után rá két, három héttel elkezdett fájni a bal arcom főleg a fülem körül, a fülem felett a hajas résznél és még a szem alatti csontom is. 3 teljes héten keresztül fájt és nagyon sokszor sírtam miatta, mert fájdalom csillapító nem segített. :( eddig soha nem éreztem ehhez hasonló fájdalmat és földön kívülinek éreztem magamat.

Azóta hálistennek elmúlt. Voltam neurológusnál, volt egy mri-m, ami negatív lett, így szerencsére ezzel kapcsolatban nincs gond.

Azonban kitapogattam egy csomót a fülem mellett, ami akkora, mint egy borsó szem. Làtta fül orr gégész is és rá írta a leletre, hogy megnagyobbodott nyirokcsomó? És hogy patológiás -e kérdőjellel. Elküldött ultrahangra és a leletre babnyi méretet írt. Ez egy nem mozdítható tömör csomó.

Már a fájdalom megszűnt ugyan, de sokszor érzek feszítést arról az oldalról.


Az anyósom úgy jön képbe, hogy a múltkoriban beszéltünk az oltásokról és ő nem oltakozott és elkezdett mutogatni nekem orvosok véleményét a pfizerről, hogy milyen felelőtlenség, hogy fiataloknak adják, akiknek még most osztódnak a sejtjeik és hogy ki tudja milyen betegségek lesznek még, akár komoly baj is lehet, mondta az anyósom.

Mondtam neki, hogy ezt most hagyjuk abba, mert én már utólag nem tudok mit tenni! Nem tudom kivenni magamból. Második oltást direkt nem is adattam, többet már nem tehetek, de nem akarok még hallgatni is, ha igaz, ha nem, mert tönkre tesz lelkileg.


Sajnos pánik beteg lettem. Éjszaka óránként felkelek és félek, hogy a nyirokcsomóm esetleg rákos és hogy ez az oltástól van és igaza van anyósomnak komoly bajom lesz és fiatalon meghalok és felesleges gyerekeket vállalnom, pedig én mindig is sokat 3-4-et szerettem volna és elképzelem, hogy egyedül kell hagynom őket és nem nevelhetem fel őket vagy hogy nem dolgozhatok a szakmámban, amiért annyit tanultam vagy nem élhetek a szerelmemmel, akivel már alig várjuk, hogy összeköltözzünk, jövőre szeretnénk.


Sajnos az önbizalmam a padlón lett és a szervezetemben vetett hit.

A csomó már kb. másfél hónapja ott van.


Jelenleg sok a rossz gondolat bennem és már a páromnak is rossz, hogy mindennap rossz a kedvem, mert számomra az egészségem az első, mert ha én nem vagyok jól semmi más feladatot nem tudok ellatni és nem tudom elfogadni, hogy én nekem bármi bajom legyen, mert szerintem jó géneket örököltem és egészséges életmódot folytatok és sose volt semmi bajom.

Csak ilyenkor jön anyósom válasza, hogy sajnos ez a vakcina csak kísérleti és ez bizony megbolygathatta azt az egészséges szervezetet és el vagyok keseredve.

Sajnos hiszek neki és tudom és bánom.


Azért írtam ki a kérdést, mert a válaszaitokra lennék kíváncsi mit gondoltok erről.


Voltam pszichológusnál is, mert ezzel piszkáltak, mert nagyon befelé vagyok fordulva és sokat vagyok egyedül. De a pszichológus nekem sajnos nem tudott segíteni. Lezárta annyival a beszélgetést, hogy hát csak nem lesz semmi baj és majd kiderül, bár nyilván igazat mondott, ez tény, de nem lettem nyugodtabb és ugyanúgy depis maradtam.



2021. júl. 4. 10:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

Megkaptam mindkét oltást, semmi bajom (ellenben a fagmzásgátló elhagyása után, amit meg szed a fél világ 1,5 évre teljesen felborult a ciklusom)


Egy egyszerű gyógyszer is okozhat bénulást, piszkosul nem attól függ, csak szeretnek ezzel ijesztgetni. ;)

2021. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Anyósnak általában nem szoktam igazat adni, de most kívételt kell hogy tegyek. Ha ennyi eszed volt, hogy jelentkeztél kísérleti patkánynak, akkor ne csodálkozz, hogy tönkremegy az egészséged. Gondolkodni kellett volna, nem birka módra oltatni.
2021. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, meg még jó sokan beálltunk, de ez van!

Most már szerintem nem kellene piszkálni a másikat kedves utolsó, hogy kísérleti patkány meg ilyenek.

Ha egy szeretted lenne most rosszul, aki neked tényleg szeretted és akarot ellenére beoltatta magát nem állsz neki hibáztatni és lehülyézni és kísérleti patkánynak nevezni gondolom, mert akkor többé szóba sem áll veled.

Na ezért sajnálom, hogy kitettem a kérdést.

Nem gondoltam volna, hogy szidni fogtok.

Szebb napokat kívánok nektek.

És kívánom, hogy sose legyen bajotok a piszkálkódástól.

Mert szerintem én nem érdemeltem meg mikor én senkit nem hurrogtam le, hanem pont arra irányult a kérdésem, hogy már ezen kár vitatkozni és kár rettegésben tartani a másikat!!!!!

2021. júl. 5. 17:33
 24/27 anonim ***** válasza:
50%

A nyirokcsomó egy egy megfázástól is megnagyobbodhat. Emiatt szerintem felesleges aggódni, nekem még 12-13 éves koromban arcüreggyulladás miatt felduzzadt és úgy is maradt, de semmilyen hatása nincsen nem fáj semmi, nyugi.

Igen, a vakcinának vannak mellékhatásai mint szinte minden gyógyszernek, ezzel számolni kell.

Viszont a covid meg olyan mellékhatásokkal jár amit nem ajánlok senkinek.

Nekem az egész család elkapta, örülünk hogy nem kötöttünk ki kórházban.

Nekem vegetáriánus étrendre kellett áttérnem 1 hónapig, mert a húsnak olyan rossz íze lett, hogy elmondani nem tudom. A szaglásom még mindig rossz. Anyukámnak nagyon hullik a haja.

Az oltott ismerőseim az 1 napig tartó rosszulléten kívül nem szenvedtek más mellékhatás miatt. Szervezeteválogatja.

2021. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Jelentem meg volt az UH. Ott azt mondta a radiológus nincsenek megnagyobbodva a nyirokcsomók, hanem normál mérettartományban vannak.

3 db van egyébként. Egy a fülem tövében és kettő, amik az állkapcsom alatt

Mind a 3 kb. Borsonyi, 1 centinél rövidebbek.

Visszamentem a fül-orr-gégészetre, ott azonban már nem adtak ilyen nyugtató választ. Mondták, hogy menjek el vérvételre és mondták, hogy agusztus végén jöjjek vissza, ha nem tűnnek el biopsziát vesznek. Mivel már 2 hónapja ott vannak ezért szerintem nem fognak eltűnni.


Nem érzem nyugodtnak magamat annyira, de azért bizakodom.

Sajnos egy korábbi vérvételemen egy tizeddel magasabb volt a fehérvérsejt számom, bár a radiológus azt mondta az még ok.

2021. júl. 13. 19:54
 26/27 anonim ***** válasza:
Szorítok hogy minden rendben legyen!
2021. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az anyósod egy idióta. Szerintem keress magadnak normális barátokat, anyós meg álljon le a hülyeségekkel. Már bocsánat, de a hocipom tele van, hogy embereknek pszichológushoz kell járni, mert egy ilyen idióta, tájékozatlan okostojás megnyomoritja az életüket a családból.
2021. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!