Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak akik felvállalják,...

Vannak akik felvállalják, beismerik hogy megbánták hogy beoltatták magukat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az oltottak között két "csoport van". Az egyik akik megbánták az oltást, de leoltásellenesezik azokat akik nem oltatnak, és be nem vallanák hogy valójában megbánták az oltást. A másik csoport akik felvállalják hogy megbánták, és azt is hogy félnek az oltás hosszútávú hatásaitól. Igaz van egy harmadik csoport is, akik nem bánták meg, és senkit sem agitálnak az oltásra. Miért olyan nehéz sokaknak beismerniük, hogy megbánták az oltást? És miert csesztetik azokat akik nem akarnak oltatni?
2021. júl. 22. 09:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
És abból a 27 ezerből hányan olyanok, mint te, hogy mégcsak oltást se kaptak, nem hogy megbánták volna? :D
2021. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy egy 27000 fős csoportot nem lehet megtalálni facebookon, de még az is kb minden ezredik oltott ami továbbra is elég elenyésző szám.


"De ahogy érzed, én nem így gondolom, te gondold így."


Ez meg általános iskola színvonal.

2021. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányan olyanok mint én akik nem oltattak, de vannak bőven beszámolók.


Az meg hogy szerinted mi általános színvonal és mi nem...nem érdekel :)

2021. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%
Én bevallom, hogy kezdem megbánni, nem azért, mintha nagyon nagy bajom lett volna tőle, de a lassan csepegtetett hírekből egyre inkább kezd körvonalazódni, hogy messze nem hozzák az oltások azt a hatást, amit reméltünk tőlük. Még csak a súlyos lefolyástól sem véd meg igazán, mert több országban is a súlyos esetek több, mint fele kétszer oltott. Az a gyanúm, pár hónapon belül kiderül, hogy felesleges volt az egész oltakozás.
2021. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Tisztavérű, makkegészséges oltatlan vagyok, az immunrendszerem mentes a beavatkozástól, ezt fontosnak tartom leszögezni. 2 éve nem sikerül elkapni ezt a vírust. Kollegám beoltatta magát, 2 hétre rá kórházban volt, ez még ápriliban volt, most adták ki, nem kijött! kiadták, nem tudnak vele mit csinálni, nem tudják mi baja, pelenkázni kell már, hallucinál. A rokonoknak azt mondták, tegyék elfekvőbe, vagy vigyázzanak rá 24 órában. 50-es ember.

Az oltatlanok nem agyhalottak, ahogy itt szeretik titulálni őket, hanem inkább óvatosak, megfontoltak. Én is, eleinte azért nem oltattam, hogy lássam, mi lesz a hatása az emberekre, aki fejjel rohan a falnak, tegye, az ő feje. Láttam amit kell. Persze ez oltottaknak nem túl jó érzés, hogy ők már beszúratták és a hosszú távú hatásokról nincs információ. Tulajdonképp majd rajtuk meglátjuk, mi lesz velük később, mondjuk az influenza szezonban. Mi majd akkor is ráérünk oltatni, ha látjuk, hogy hoszabb távon is biztonságos. Lehet, hogy sokkal jobb vakcinák is lesznek majd. Oltóanyag mindig lesz és akkor is a rendelkezésünkre áll majd,ha sokkal több információnk lesz.

Igazából ez fáj az oltottaknak és ezért agresszivek, mert fejjel rohantak a falnak, de mi vagyunk a laposföldhívők, meg az agyhalottak. Mindig van egy jópár hülye, akit lehet figyelni, hogy mi történik vele rizikósabb helyzetben. Az ember a saját hibájából tanul, az okos ember a mások hibájából, a buta ember meg semmiből.

2021. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

COVID károsultak csoportba nem lépsz be? Igazából nem nagyon kérdés, hogy a COVID vagy az oltás okozza a nagyobb kárt... Ezt kell fontolóra venni.


Nekem semmi bajom nem lett az oltástól és egyetlen családtagomnak sem, pedig a családban mindenfajta oltást kaptunk. A szomszéd csávó egy hétig volt kórházban COVID miatt, a párja meg 1 hónapig alig tudott felkelni az ágyból, most is liheg, ha jön fel a lépcsőn.


Ja, és mindketten mondták, hogy ők egészségesek, nekik nem kell az oltás. Hát, egészen a COVID elkapásáig egészségesek voltak...

2021. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Benne vagyok abban is, szeretem tanulmányozni "az érem mindkét oldalát" + saját tapasztalatok és utána döntést hozni. Mivel én a COVID-ot egyáltalán nem szenvedtem meg, ezért úgy határoztam, nem oltatom be magam, hisz az előbbit tudom hogy hat rám az utóbbit meg nem. De ez én vagyok, nem beszéltem le és nem is fogok senkit az oltásról, mindenki eltudja dönteni neki mi a jó.

Örülök, hogy senkinek semmi baja, sajnos én ezt nem tudom elmondani mindenkiről aki a környezetemben beoltatta magát.

Nehéz az egész helyzet, senki se tudja mi a helyes és mi nem...

2021. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%

“Én bevallom, hogy kezdem megbánni, nem azért, mintha nagyon nagy bajom lett volna tőle, de a lassan csepegtetett hírekből egyre inkább kezd körvonalazódni, hogy messze nem hozzák az oltások azt a hatást, amit reméltünk tőlük. Még csak a súlyos lefolyástól sem véd meg igazán, mert több országban is a súlyos esetek több, mint fele kétszer oltott. Az a gyanúm, pár hónapon belül kiderül, hogy felesleges volt az egész oltakozás.“


Friss adat at usa-bol:

Korhazba kerultek 97%-a nem kapott oltast

A halottak 99,5%-a nem kapott oltast.


Mirol beszelunk akkor?

2021. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2021. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%
18as,ne a propagandát nyomasd😂
2021. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!