Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik nem akarják beoltatni...

Akik nem akarják beoltatni magukat, olvasták már el valaha egyik másik antibiotikum mellékhatásait amit kérdés nélkül bekapkodnak egy egyszerű megfázásra is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 15:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mit mibol gondolok? Nem szednek az emberek antibiotikumot?
2021. aug. 26. 20:07
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Az is lényeges különbség, hogy antibiotikumot az ember akkor szed, ha éppen beteg (és a gyógyulása érdekében bevállalja az esetleges kockázatokat), ezzel szemben az oltásokat teljesen egészséges emberekre akarják ráerőltetni, olyanokra is, akikre nézve elenyésző veszélye van a vírusfertőzésnek.
2021. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak itt vagyunk ilyenek, de szerintem mindenhol, mert lehet, hogy vannak olyanok akikre gondolsz sőt néhány biztos van, de egy fecske nem csinál nyarat.
2021. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Csak akkor szedek antibiotikumot, ha nagyon muszáj, kb. 10 évente egyszer, szóval nem kapkodok be csak úgy mindenfélét. Az egyéb gyógyszerekkel is úgy vagyok, hogy csak akkor ha nincs természetes gyógymód és nagyon rosszul vagyok. Pont ez a helyzet az oltással is, amíg van más természetes alternatíva, és a számokból az látszik, hogy annyira mégsem kell rettegnem, mint ahogy a sajtó beállítja, addig nem oltatom be magam.
2021. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
18as,20as,23mas vagyok a kérdezővel nem értek egyet mert amit ír az szerintem nem igaz, lehet, hogy van 1-2 olyan ember, de attol még ezt nem lehet törvényszerűen bevezetni.
2021. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"az oltásokat teljesen egészséges emberekre akarják ráerőltetni"


Pontosan ez történik jó ideje a gyerekek kötelező oltásainál.


Az oltás ugyanis rendszerint MEGELŐZÉS céllal történik, így törvényszerű, hogy egészséges emberek kapják.


Amúgy, augusztus 23tól az FDA teljesen engedélyezte a Pfizert, tehát már nem csak "emergency use".


A többi Amerikában használatnak még nem néztem utána.

2021. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Pontosan ez történik jó ideje a gyerekek kötelező oltásainál."

És? Én nem vagyok gyerek. Vannak országok, ahol nincsenek kötelező gyermekkori oltások, csak ajánlottak, mégsem tombolnak járványok.

2021. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!