Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik nem akarják beoltatni...

Akik nem akarják beoltatni magukat, olvasták már el valaha egyik másik antibiotikum mellékhatásait amit kérdés nélkül bekapkodnak egy egyszerű megfázásra is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 15:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%

8


Ezt megértem, de nem csak ezek az emberek "nyomják". Mármint én nagyrészt egészségesen étkezem, kevés feldolgozott élelmiszert eszek 80%ban növényi étrenden vagyok, nem szedek fogamzásgátlót, gyógyszert, rendszeresen sportolok, nem cigizek, alkoholt ritkán fogyasztok és az elmémet is igyekszem karban tartani a testemen kívül. És nem kérem az oltást.

2021. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ezt csak szemleltetesnek akartam irni. Emberek nyomjak a mekis sajtbureszt, parizsival, virslivel. Elszivnak napi 1-2 doboz cigit, tulsulyosak, es ha mar kicsit faj a torkuk rohannak orvoshoz antibiotikumoert. Sportolni lustak Stb stb stb. De ok aztan biztos nem oltatjak be magukat, mert felnek a hosszu tavu "lehetseges" mellekhatasoktol. Nem ertem a kontrasztot.


Egy kis antibiotikum kuratol siman majkarosodasod lehet, az immunrendszered legyengul, meddő lehetsz, magas vernyomasod es sorolhatnam.


Attol nem felnek.

2021. aug. 1. 17:01
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Ráadásul az oltás az egy 2 vagy 3 adagos alkalmi valami, míg felsorolt szemetet naponta tömik magukba.
2021. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Igen olvastam. De nem a mellékhatások miatt nem oltatom magam, hanem mert egyrészt minek, másrészt mert zsarolnak vele és most már így csakazértse.
2021. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
47%
Én azt bírom, mikor a napi 2 doboz cigit szívó emberke tart az oltás hosszú távú hatásaitól.
2021. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikumok nem kísérleti fázisban vannak. Az oltások mellékhatásairól még most gyűjtik az adatokat. Ez azért lényeges különbség.
2021. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%

Én speciel az utóbbi 6 évben összesen kb. 3x fél szem aszpirint vettem be, amikor nagyon fájt a fejem. Antibiotikumot már nem is emlékszem, mikor vettem be utoljára, az utóbbi 10 évben biztosan nem. Tudom, milyen hatásai vannak, ezért sem szednék, csak a legvégső esetben. Gyógyteákat szoktam inni, ha nagy ritkán valami bajom van, sokat pihenek, ilyesmik.

Vitaminokat szedek, és egészségesen táplálkozom (kerülöm a mesterséges adalékanyagokat).

Én úgy gondolom, tipikusan pont azok nem félnek az oltástól, akik a gyógyszerek és a műkaják miatt sem aggódnak egy percig sem.

2021. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ezt miből feltételezed?
2021. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nekem a szemembe lehet antibiotikumot tartalmazó cseppet csepegtetni látásjavító műtét után.
2021. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Bocsi nem neked szántam:)

A kérdezőnek írtam h miböl gondolja, mert én cáfolnám amit írt

2021. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!