Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltások egészségkárosító...

Az oltások egészségkárosító hatására már van bizonyíték, rengetegen osztják meg a személyes tapasztalataikat. A gyógyító hatásáról van már valami bizonyíték, tapasztalat, vagy legjobb esetben semleges?

Figyelt kérdés

Az országban 440 ember halt már bele, és rengetegen osztják meg az ismerőseikről, akik belehaltak, ideiglenesen lebénultak, különböző betegségeik lettek.

Sok oltás utáni halálesetet is a covid miatti halálozási statisztikába írtak be.

Vannak tapasztalatok?

Most kérlek ne az oltott-oltatlant hülyézzétek, mert senki nem tudhatta előre mi lesz, csak az érdekel van-e bárki személyesen érintve hasonló ügyben.

Ne essünk egymásnak ezekben a bizonytalan időkben!



2021. aug. 5. 10:16
1 2 3 4 5 6
 31/55 krwkco ***** válasza:
54%

"Bocsi a kisregényért."

Nem az a baj, hogy hosszú, hanem az hogy csupa ostobaság.

Csak egy ellenérvet mondok: a forrásaid. Semmit nem hiszel el amit autentikus források közölnek. De biztosként állítasz mindenféle mendenondákkal terjedő dolgokat, amik egybevágnak az elméleteddel.

2021. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
52%

Mire kérsz forrást? Az eü-s kormány rendeleteket nem fogom belinkelni, mindenki hallott már róla gondolom, ha nem, kidobja a Google. A covid halálozás számolása is megtalálható, Nyunyóka és Viktorunk is beszámolt róla. A covid oltás utáni bevallott halálozások is kormányinfó. A mellékhatásokról, oltás utáni halál esetekről rengeteg valós kép, hang és videó anyag van. Személyes történetek. Ezt ugyan nem fogod látni a médiában. Pl. Egy külföldi oldal. Ha a történetek, nevek nem győznek meg, hallgasd meg a videókat. Ha ez sem győz meg, rengeteg helyen beszámolnak róla. [link]

A lakosság és a fertőzöttség arányára csak nem kell belinkelnem semmit. Pcr tesztről konkrétan az alkotója nyilatkozott. Ezt is megtalálod neten. De akár el is végezhetsz egy tesztet mondjuk a kólával. Linkeljek indiai hagyományokról szóló dokufilmet? A Vuhan-i labor ugyan nincs kimondva, de folyik a nyomozás. Nem nehéz összerakni. A labor:

[link]

2021. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
54%
#31 Egyébként ha én leírom a kormány rendeleteket, india hagyományát, a vuhani labort stb, az szerinted mind forrástalan kamu. Jajó. Oké, akkor én kérnék hivatalos forrást, ami valós adatokat tartalmaz. Cáfolj meg mindent, amit írtam. Ne csak dobálózz azzal, hogy ostobaság, bizonyítsd. Így fair.
2021. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
46%
Úgy látom, itt sokaknak nem megy a szövegértés! A #28 által linkelt kérdésben van a HVG cikk, amiben Gulyás közzéteszi a számokat. Nos, abban konkrétan az szerepel, hogy oltás után 8193 ember betegedett meg covid 19-ben és KÖZÜLÜK 524-en haltak meg. Vagyis, ha úgy számolják a Covid halottakat (márpedig miért számolnák máshogy), mint ahogy általában az oltások előtt is, vagyis mindenki covid halott, akinek volt + tesztje, akkor ők nem az oltás miatt, hanem az oltás ELLENÉRE haltak meg covidban.(Amitől állítólag megvéd.) Ez egyébként az országos átlaghoz képest (800ezer beteg/30ezer halott)is magasabb arány! Erre lehet kifogás, hogy az oltottak többségében idősebbek voltak, mintha az egész ország megbetegedését nézzük. De! Semmit nem mond arról, hogy hányan haltak meg az oltottak közül úgy, hogy nem volt +covid tesztjük! Tehát konkrétan az oltás mellékhatásában elhunytakról NINCS NYILVÁNOS ADAT! Nem csak valós nincs, hanem egyáltalán nincs.
2021. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
35%

Na, erről beszéltem. Olvasni nem tudtok, csak a színeket ismeritek. Vonzó a piros pötty, de megcáfolni nem sikerül 😂

#34

2021. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
41%
30-32-33-mas vagyok. Lepontozás van, tehát olvastátok. Én is várom a cáfolást. Miért nem reagáltok? 🤔
2021. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 krwkco ***** válasza:
53%

30-32-33-36

"Én is várom a cáfolást. Miért nem reagáltok?"

Nézzük egyesével:

1. "Azt is közölték, hogy a covid halálok 3%-a volt valóban a vírus miatt."

Azt állítod, hogy a nyilvántartás szerinti kb. 30 ezer COVID elhunyt közül csak 3% halt meg a vírus miatt?

Kik közölték? Hol van erre a forrás?

2021. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
22%

#37 Az nem cáfolás részedről, ha nekem kell bizonyítanom mindenben a saját igazam. 🤨

Nem fogom a kedvedért keresgetni pont azt a videót, ahol elhangzott. Nyunyóka mondta. Mint ahogy a halálok számolását is:

[link]

2021. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
29%

Légyszi, légyszi, légyszi, engem is cáfoljon meg valaki!

Országos arány: A fertőzöttek 3,75%-a covid halott.

Oltottak: A fertőzöttek 6,4%-a covid halott.

Összefoglalom: Ha oltatlan vagy, vagy elkapod, a covidot, vagy nem, ha oltott vagy, vagy elkapod a covidot, vagy nem.

Ha oltottan elkapod a covidot, vagy megbetegetsz súlyosan, vagy nem, ha oltatlanul elkapod a covidot, vagy megbetegedsz súlyosan, vagy nem.

Ha oltottan elkapod a covidot, vagy belehalsz, vagy nem, ha oltatlanul elkapod a covidot, vagy belehalsz, vagy nem.

Egy különbség van: Ha oltatlan vagy, BIZTOSAN nem lesz oltási szövődményed.

#34

2021. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
0%
18:50: a hangok közölték a fejében, mikor nem vette be a Haloperidolt.
2021. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!