Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivan ha nem megyek 2. oltásra?

Mivan ha nem megyek 2. oltásra?

Figyelt kérdés

Nagyon szarul voltam az első Pfizer után is..

Fosok a 2. után mi lesz...nekem inkább elég lenne ez az 1. is leszarom a következényeit.



2021. aug. 5. 10:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
74%

Elvileg érvénytelenítik a kártyát de egyébként legtöbb helyen nem is fogják kérni, ha meg igen, akkor a kártyából nem is derül ki, hogy érvénytelen-e vagy sem. Csak akkor derül ki, ha appon keresztül mutatja be valaki.

Más nem lesz igazából, esetleg zaklatni fognak, hogy miért nem vetted fel de ha fiatal vagy akkor nem valószínű ez sem.

Eddig még mindig úgy tűnik, hogy az a legjobb, ha egyáltalán nem oltat az ember. :D

2021. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
31%
Nem alakul ki nálad a védettség. Ami azt jelenti, hogy az első oltás utáni mellékhatásokat is tök fölöslegesen szenvedted végig.
2021. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
62%

#7 Persze hogy intelligens, hisz laborszökevény.

Kérdezőnek pedig annyit mondanék hogy akit Én ismerek és első oltás után volt baja, annak második oltásnál már nem voltak mellékhatásai. Emellett ez egy teljesen emberi reakció a szervezeted részéről, más oltások után is szarul van az ember, ki jobban ki kevésbé. Én anno áltsuliban a Hepatitis oltást szenvedtem meg nagyon durván.

2021. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ha már átszenvedted magad az elsőn, bírd ki a másodikat is. Nagy eséllyel most semmi bajod nem lesz. Így meg legalább érvényes marad a kártyád. Amúgy fura, hogy ilyen rosszul voltál tőle, ismerősi körömben mindenkinek csak a karja fájt utána(nekem is, én a második Astra helyett kértem ezt, mert attól nagyon szarul voltam).
2021. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok olyan emberről hallani akik a 2. oltás ellenére megbetegedtek akkor mi lesz a lényege a 3.nak ha az sem fog teljes védelmet nyújtani?
2021. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
19%
Megbetegedhettek, de nem olyan súlyosan. A halálozás kockázatát kimutathatóan minimalizálja.
2021. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
31%
15, nem azért kapsz oltást, hogy abszolút ne betegedj meg, hanem hogy lényegesen enyhébb tüneteid legyenek, ha esetleg találkozol a vírussal. Nagyon sokan ezt úgy képzelik el, hogy az oltásnak egy varázskört kéne képeznie körülötted, amin nem tudnak áthatolni a vírusok, de ez egyáltalán nem így működik. Ugyanúgy bejuthat a szervezetedbe a vírus, mint oltás nélkül, csak az oltás miatt kialakult antitestek segítségével sokkal enyhébb tünetekkel vagy akár tünetmentesen is elbánik vele a szervezeted.
2021. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
36%
#15 mi az a nagyon sok? Mert amit írnak statisztikákban maximum párszáz emberről az egy többmilliós országban légyfing.
2021. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Annak látom értelmét, hogy ha már az elsőt végigszenvedtem..nem felesleges volt a szenvedés mert ez nem véd eléggé.

De a 2. Oltásra meg az van..hogy vagy nem lesz rosszabb vagy igen xD.


De az első is többet véd mint a semmi. Ha elmennèk egy antitest szűrésre és kijön hogy van elég antitest ami már elég lehet coviddal szemben. Akkor azzal belehet adni kövi hullámot. Mondom a kártya a legkevésbé érdekel.

2021. aug. 5. 11:56
 20/49 A kérdező kommentje:

Nem örökèletet várok az oltástól...csak szarabb ne legyen. Meg covidot is kihodrjam lábon.


Ennyi az elvárásom.

2021. aug. 5. 11:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!