Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivan ha nem megyek 2. oltásra?

Mivan ha nem megyek 2. oltásra?

Figyelt kérdés

Nagyon szarul voltam az első Pfizer után is..

Fosok a 2. után mi lesz...nekem inkább elég lenne ez az 1. is leszarom a következényeit.



2021. aug. 5. 10:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Most semmi következménye, a kártyán kívül. De azt senki nem tudja biztosra, mi a jobb ha beadatod a másodikat vagy ha nem. Lehet semmi bajod nem lesz a másodikba, lehet nem éled túl. De ez érvényes a vírusukra is lehet észre se veszed, lehet nem éled túl.Mindenki csak találgat 50-50 % . Itt inkább az a kérdés miben bízol a szervezetedben, vagy oltásban. Ha az oltásban bízol, adasd be a másodikat. Ha nem bízol, és félsz tőle akkor ne adasd be,
2021. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
48%

Én azt javaslom ha élni akarsz hosszú életet, akkor ne oltasd be magad! Jó sok gyógynövényes kezeléssel pedig a szervezeted ki tud ujulni, de nyoma marad annak a méregnek amit be adtak.

A covidtol meg nem kell félni, ahol lakom semmit be nem tartottunk, egyetlen hullámot sem éreztem meg én sem más sem, jaaaa de igen, eddig influenzás voltam egy évben 3x, most meg mióta korona van az sem :)

Kimondottan koronavirus oltás ellenes vagyok! Ismerősi korbol 2 halott, 1 súlyos kórház szinte halál , többen rosszul voltak. Covidtol páran rosszul voltak, senki bele nem halt.

Annyit tudok mondani hogy nagy hazugság megy végbe a tvn keresztül

Magyarországon 5 év múlva nem fog élni 4 milliónál több ember :( lehetséges okok :leukémia, szív és érrendszeri betegségek, vese, máj problémák, diabétesz.

2021. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
50%

Említést teszek kialakult sterilitásrol oltottak körében, nagyon sok női zavar.

Kíváncsi leszek hogy mi lesz a 3. Oltás mellékhatás, de szerintem ritka kemény ember lesz aki majd túl éli az 5.is egészségesen.

Meg sem fogják élni sokan hogy 4. Kapjanak mert a 3tol meg fognak halni, az új mutánsra fogják majd az egészet, hogy az ellen nem véd, nagyon veszélyes és abba haltak bele, közben meg az oltottak köréből veszi az áldozataik nagy részét.

Szaknyelven leirva :genocidium.

2021. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
29%

#42 #43

A Föld pedig lapos, az univerzumot egy szakállas space wizard teremtette, a kormányokat az illuminati irányítja akiket pedig a gyíkemberek, és a többi hülyeség. Kíváncsi vagyok mi lesz a reakció amikor elmarad 5-7 év múlva a néphullás amit Ti annyira vártok. :D Olyan ez mint a világvégék. Mindig jósolgatják őket, de sosem valósulnak meg

2021. aug. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
19%
Ó bazdmeg de hülye emberek vannak 🤦‍♂️
2021. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem minek kell társítani a lapos föld hívőséget avval hogy igazából az oltás mire is való, mindent amit látsz és nem látsz az Isten teremtette!

Sajnálom, de sajnos 5-7 év múlva már sok ember nem fog élni, mert az oltás megölte őket! Hátra lévő életedben ajánlom, hogy Térj meg az Istenhez, ha szeretnél örök életet élni(nem a földön, többit a mennyországban) !

És az országok nagyrésze pedig vezetés ügyileg benne van a slamasztikában, Joe Biden pedig biztos hogy hátulról van irányítva! Amerika már nem az ami volt, ahogy Orbán sem!

2021. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
32%

Előre szólok, hogy nagyon sok ember fog meghalni márciusig!

Az oltás lesz a tettes, a delta variánsra lesz fogva!

Olyan ország mint Magyarország, ebben a hullámban, fél éven belül 1 MILLIORA alsó becsléssel közelítem meg a halálos áldozatok számát.

2021. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes, hogy nem az oltatlanok lapos Földeznek, hanem az oltottak. 🤭 Magatokat járatjátok le, kedves #44-es. Ja, és a "néphullás" már elkezdődött, csak te vagy annyira beskatulyázva, hogy ez neked fel sem tűnik.
2021. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
22%

Én tudom hogy a föld kerek, de azt is hogy a korona oltás rövid idő alatt halálhoz vezet.

Nem hiszem, hanem Tudom!

Amit hiszek :találkozunk a mennyországban!

2021. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!