Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid konteók, mi erre a...

Covid konteók, mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

A környezetemet teljesen beszippantották a mindenféle összeesküvéselméletek, így sajnos eléggé képben vagyok, miket hisznek el az emberek. Az édesanyám orvos, így mi inkább a tudományos adatokra támaszkodunk, de van pár dolog a konteókban, ami nem hagy nyugodni és nem értem mi rá a logikus magyarázat:

1. Ha a népességcsökkentés lenne a cél, akkor nem lenne egyszerűbb egy 70/80/90%- os halálozási rátával bíró vírust rászabadítani a világra, mint egy ezeknél kevésbé veszélyes vírust elengedni és aztán győzködni az embereket hogy oltassák be magukat?


2. Másrészt ha ebben hiszünk, akkor nem logikusabb, hogy azok maradjanak életben akik "szót fogadnak" és beoltatják magukat, mint azok akik nem?


A tudományos, biológiai részbe nem mennék bele, mert nem szakterületem, másrészt nagyon elvinné a témát.


Köszi!



2021. aug. 10. 13:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%
Vagyis a 18 asnak igaza van!
2021. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
28%
19 még szerencse, hogy egy 1 perces Google keresés bebizonyította, hogy ennek a szerzőnek nincs se publikációja, se interjúja ilyen címmel 1981-ből és a fent leírtakat nem ő mondta és nem 1981-Ben.
2021. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 krwkco ***** válasza:
30%

Nem tudok mindenkinek válaszolni. Nem is mindenkinél látom azt a szintet, ahol az érvek számítanának. abba is hagyom az érvelést.

Mintha az egyetlen forrásotok a James Bond filmekból eredne, ahol a főgonosz el akarja pusztítani a világot.

Semmit nem számít, hogy betegségek, vírusjárványok eddig is voltak? Hogy az emberek és országok vetélkednek és háborúznak, de legfeljebb a másikat akarják elpusztítani? Vagy inkább csak legyőzni.

Most meg hirtelen világpusztítás lett a cél? A kínaiak a saját országukban robbantottak ki szándékos járványt, hogy így fertőzzék meg a világot?

Az eszem megáll.

2021. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%
krwkco! Tudjuk mi a te álláspontod, minden kérdésnél a saját "igazad" bizonygatod, olyan retard szinten, hogy csak na. De konkrétan ennél a kérdésnél nem a te álláspontod volt kérdezve. Az meg, hogy minden covid vs konteó kérdésnél vitát generálsz, nem szép dolog.
2021. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 krwkco ***** válasza:
29%

Azért a "retard szintet" nem tartom indokoltnak.

Én szinte minden megszólalásomban érvelek. Ha tényekről írok, hivatkozásokat adok. Amit "bizonygatok" nem csak a saját álláspontom. Sokszor követem a híreket egészen az eredeti tudományos publikációig.

Hogy a "covid vs konteó kérdésnél" az előbbi álláspontot képviselem, azzal mi a baj?

2021. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Cubina ***** válasza:
75%

A népességcsökkentés és az emberek irányítása már régóta folyik.


Hogy miért nem az élelmiszerrel és az ivóvízzel mérgeznek? Sajnos azzal is mérgeznek, már nagyon régóta. Aki ezen a szakterületen dolgozik, nagyon jól tudja, hogy mennyi méreganyag van az ételeinkben. Már a 80-as évek végén mérgezték az ételt, anyukám az élelmiszerkutató intézetben dolgozott, és már akkor mondta nekem, hogy ha az emberek tudnák, hogy mik vannak az élelmiszerekben, semmit sem ennének meg.


Nézzük a vizet, hogy mit is iszunk. A Duna vizét átszűrve, tele vegyszerekkel, fluoriddal, amit az 50-es évek óta kevernek a vízbe, állításuk szerint azért, mert a lakosság fogai szörnyű rossz állapotban voltak, és ehhez kellett a fluorid. Az mellékes, hogy most is ugyanolyan szörnyű állapotban van a legtöbb ember foga. A fogkrémekben is benne van a fluorid, mindre rá van írva hogy tilos lenyelni, ki kell köpni és jó nagyot öblíteni.


Tehát a fogkrémben kis mennyiségben tilos lenyelni, de az ivóvízzel beviszünk naponta hatalmas mennyiségeket, az nem baj. Akkor igyunk inkább palackozott "ásványvizet". Az ásványvíz nem azt jelenti, hogy mindenféle természetes forrásokból származik a víz, hanem azt, hogy az ásványi anyag tartalom több benne és jobban át van szűrve, de ugyanúgy csapvíz/a Duna vize. Nincs is annyi forrásunk, ami el tudná látni a keresletet. Minden üzletben tonnaszám állnak a "természetes forrásból származó ásványvizek", azaz a csapvíz.

Ráadásul PET palackba van zárva, amitől sokkal egészségtelenebb lesz.

Mi pedig megvesszük pénzért a palackozott vizeket, mert azt hisszük, hogy az milyen egészséges.

Mindent a mérgező műanyagba vagy a szintén mérgező alumíniumba csomagolnak.


Régen minden innivalót üvegben árultak, amit vissza lehetett váltani és újra felhasználták. Az élelmiszer nagyobb része papírba volt csomagolva műanyag helyett.


A levegő borzalmasan szennyezett, szinte mindig az egészségügyi határérték felett van a légszennyezés mértéke. Eső után mocskos lesz minden, a kocsik meg a lakás ablakain látni. Régen felfogtuk az esővizet és abban fürödtünk. Ha most próbálnánk ezt tenni, mocskosabbak lennénk, mint fürdés előtt.


A hosszú évek óta tartó szándékos mérgezés hatására egyre több lett a beteg ember. Régen nem volt ennyi rákos, magasvérnyomásos, cukorbeteg, agyvérzéses, izületi, idegrendszeri, stb. megbetegedés. Minden második embernek gerincsérve van.

Én emlékszem a régi időkre. Ha valaki meghalt rákban, vagy más, a most "divatos" betegségekben, az nagyon ritka volt, mindenki arról beszélt.


Most minden második-harmadik ember allergiás valamilyen ételre, összetevőre, tejre, lisztre és még sorolhatnám. Nem véletlenül.

Régen a kutyáimnak soha semmi baja nem volt, csak a kötelező oltások miatt jártunk az orvoshoz. Most állandóan tele van az állatorvosi rendelő, már csak időpontra lehet menni, nem győzik a sok beteg állatot kezelni. Minden második kutya allergiás a csirkére, egyebekre, daganatosak lesznek, gennyes méhgyulladást, gyomor- bélbetegségeket kapnak. Rájuk ugyanúgy hat a mérgezés, mint az emberekre. Az emberek mindent megtesznek a kis kedvencükért, több tízezer forintot hagynak ott egy állatorvosi vizitnél a vizsgálatért, plusz a drága gyógyszerekért.


Hogy miért nem tesznek el láb alól mindenkit gyorsan, egyszerre?

Azért, mert ha mindenki meghal, abban nincs semmi haszon. Ha csak simán lebetegítenek, lassan végeznek ki, akkor vehetjük zsákszámra a gyógyszereket, járhatunk kemoterápiára, ilyen-olyan kezelésekre életünk végéig, amik ugyan nem gyógyítanak meg, de egy ideig enyhítik a tüneteket (a gyógyszerek hosszú távú szedés után már nem hatnak, így másik gyógyszer kell), így továbbra is termelhetünk, miközben gazdagítjuk a gyógyszeripart az egyre több és egyre drágább gyógyszerek vásárlásával. Mivel a gyógyszer is lassan ölő méreg, így két legyet ütnek egy csapásra.

Ismerek olyanokat, akik 10 féle gyógyszert szednek naponta, plusz még párat a szedett gyógyszerek mellékhatásának a csökkentésére.

Egy sima influenzánál is otthagyunk legalább 10 ezer forintot a patikában és akkor még ott a többi betegség. Senkit nem ismerek, akinek ne lenne valami nyavalyája és ne szedne legalább egy-két féle gyógyszert.


Az okostelefonokkal, közösségi médiával, TV műsorokkal, reklámokkal, hírekkel folyamatos agymosást végeznek. Azért adták az emberek kezébe a telefonokat, hogy megszűnjön a személyes összetartás és ne lássuk a körülöttünk folyó dolgokat. Mindenki csak azt látja, amit a messengeren csevegve vagy a híreket böngészve olvas, elhisznek mindent, ami ott van, a valóság pedig, ami egyébként kiszúrná az emberek szemét, láthatatlan marad.


Ez egy szelekció, ami most folyik. Ki tudja miért, de kíváncsiak arra, hogy ki az, aki feltétel és gondolkodás nélkül szót fogad, és ki az, aki lázad. Lehet, hogy azokat, akik "kilátnak a dobozból" és nem hisznek el mindent, később fel akarják használni magasabb röptű célokra, de ha elvégezték a feladatukat, a végén őket is ugyanúgy félreteszik. Az engedelmes csoporttal is céljaik lehetnek, mielőtt megszabadulnának tőlük (is). Ki marad a végén? Senki se tudja. Egy bizonyos számú népességre szükség lesz, hogy továbbra is termeljenek.


A fent leírtakból semmi sem konteó, hanem a szomorú valóság. Az utolsó bekezdést csak én gondolom így, bárcsak ne lenne igazam és minden, amit leírtam, csak egyí konteó lenne.

2021. aug. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Cubina ***** válasza:
80%

Ja és még kifelejtettem a listából a vegyszerekkel tömött test-, hajápoló és tisztítószereket. A bőrön keresztül szuperül felszívódik a szenny, ráadásul a jobb hatás érdekében napi szinten pótoljuk. Az alumínium mérgező, miért van benne többek között az izzadásgátló dezodorokban? Mi az a sok egyéb vegyszer, ami fel van sorolva a dobozokon?

A szódabikarbóna a világ legjobb fertőtlenítő, szagtalanító, tisztítószere. Évszázadok óta használjuk. Olcsó és nem káros. Ezer féle dologra használható. Izzadásgátlónak tökéletesen beválik. Miért nem azt reklámozzák?

Az oltásokra direkt ki sem tértem, az már csak hab a tortán.

2021. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%

Így van!Nagyon igaz amiket írtál Cubina de mi vagyunk a hülyék,tudod!

Nem érdekel engem ki mit csinál a saját testével csak ne erőltessék már rá egészséges emberekre ezt a vackot.

Hozza elő sorban a szícproblémákat,ennyi.

Párom régi barátja rejtett szívproblémával hunyt el nem olyan régen.

Oltott volt és 40-es fiatal férfi.Nem azt mondom hogy az okozta de nagyon érdekes hogy oltás után rejett problémák bukkannak elő a semmiből.

2021. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
68%
Cubina jókat írtál,de szerintem más a helyzet.Van egy összeesküvés-elméletes videó a youtube-on. Az angolszász misszió a címe.Biztos láttad,vagyis szerintem sokan látták. Vírusról is szó van benne. A különböző korlátozásokról,diktatórikus intézkedésekről,katonák az utcákon stb. Ott meg van említve,hogy az embereket így készítik fel egy bizonyos globális vészhelyzetre.Valami olyan dologra ami érinti az egész világot.A vírus csak eszköz a helyzet megteremtéséhez.Bár csak konteó,de nekem ez tűnik a leglogikusabbnak a sokszor látszólag értelmetlen járványügyi intézkedésekre.
2021. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Prokopf ***** válasza:
57%

Gratula Cubina. Nagyrészt jól látod a helyzetet, de ez a vírus szerintem kicsit más.

Az én konteom:

Miért nem tudták megállapítani, hogy mesterséges, vagy denevérről átugrott vírusról van szó?

Feltételezésem, hogy azért, mert mindkettő egyidejűleg igaz: ez egy mesterséges adenovírus, aminek a "burkát" újra alkalmassá tették denevér megfertőzésére, egy adott immunválasz kiváltása céljából. Virulógusi "műhiba": a denevér immunrendszere a legegyszerűbb utat választotta (a természet már csak ilyen), azzal, hogy "visszafordította" a vírust.

A konteo többi részét már ti is kitalálhatjátok...

2021. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!