Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid konteók, mi erre a...

Covid konteók, mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

A környezetemet teljesen beszippantották a mindenféle összeesküvéselméletek, így sajnos eléggé képben vagyok, miket hisznek el az emberek. Az édesanyám orvos, így mi inkább a tudományos adatokra támaszkodunk, de van pár dolog a konteókban, ami nem hagy nyugodni és nem értem mi rá a logikus magyarázat:

1. Ha a népességcsökkentés lenne a cél, akkor nem lenne egyszerűbb egy 70/80/90%- os halálozási rátával bíró vírust rászabadítani a világra, mint egy ezeknél kevésbé veszélyes vírust elengedni és aztán győzködni az embereket hogy oltassák be magukat?


2. Másrészt ha ebben hiszünk, akkor nem logikusabb, hogy azok maradjanak életben akik "szót fogadnak" és beoltatják magukat, mint azok akik nem?


A tudományos, biológiai részbe nem mennék bele, mert nem szakterületem, másrészt nagyon elvinné a témát.


Köszi!



2021. aug. 10. 13:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
31. De valamelyik a sok közül biztos igaz,gondolom.
2021. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Prokopf ***** válasza:

1. A halálozási rátát én inkább időintervallumban határoznám meg, nem időpontban.


2. Nem szelektálnak, hanem eltusolnak. A problémát csak létrehozni tudták, megnyugtatóan megoldani már nem.

2021. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

26:


"Tehát a fogkrémben kis mennyiségben tilos lenyelni, de az ivóvízzel beviszünk naponta hatalmas mennyiségeket, az nem baj"


Ez óriási ferdités. A fogkrémet kétezerszer annyi fluoridot tartalmaz mint a víz (és nincs is mindenhol a vízhez adva), így baromira nem mindegy hogy egy borsonyi fogkrémet nem nyelsz, valószínűleg azzal is több fluorid jut be, mint amennyit vízből le tudsz nyelni.

És még ha lenyelnéd a fogkrémet, az sem okozna akkut megbetegedést, csak ha sokáig, rendszeresen teszed. Ami esetben fogrémmel, szájízzel sokkal több jutna be mint a vízzel. (Főleg amikor a cukros és aszpartámos üdítőt valamivel nagyobb mennyiségben tolja a világ mint a vizet, vajon miért rosszak a fogaik????)


Kétlem, hogy több mint kétezerszer annyi vizet iszol mint fogkrém éri a szájüreged.

Pedig még kétezerszer annyi vízzel is kevesebb flourid jutna be.


Javaslat: (amerikai)

[link]

2021. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

26: azt is megmagyarázhstnád, hogyha népességcsökkentés már vagy 70 éve folyik, akkor miért lettünk több mint kétszer ennyien ezidő alatt....


Úgy látszik nem jött be se a flourid se a chemtrail

2021. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

És mellesleg egy sima influenzánál egyetlen kib....tt fillért sem költöttem semmilyen gyógyszere.

Nehezebb elviselni, mert nem enyhülnek a tüneteket, de én nem futok minden aprósággal bogyóért

2021. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
19%

#7: Igazad van sok mindenben, de ott megbukik az érvelésed, hogy Kína már nem csökkenteni, hanem növelni akarja a népességet. Eltörölték a gyerekek számát korlátozó törvényt, szeretnék, ha több gyereket vállalnának.

A mentruációs zavarokat pedig az oltás hatóanyagainak hormonális hatásával magyarázták, de ezek csak átmeneti hatások, a menses egy hónapon belül visszaáll általában.

2021. dec. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

3, "plussz az sem segít rá a helyzetre, hogy a kormányunk már minden elképzelhető abszurd korrupt disznóságot csinált 10 év kormányzása alatt, így nem meglepő, ha az emberek már tényleg bármiféle abszurd összeesküvést képesek elhinni."


Nyilván azért mondják N az EGÉSZ VILÁGON, hogy olttasd be magad, mert a magyar kormány minden elviselhető abszurd disznóságot!


Most már ott tartunk, hogy az egész világon azért vannak oltás ellentétesek, mert a magyar kormány, meg a Zorbán meg a fityisz?

2021. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!