Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás után mennyi idő...

Covid oltás után mennyi idő múlva jöttek elő oltási reakciók , akinek volt ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 12:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem vélemény vagy tapasztalat kérdése. Évekkel később nincs oltási reakció. Pont. Az már szövődmény. Magyarul az illető olyan témában osztotta az észt amiről fogalma sincsen.
2021. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Scream85 ***** válasza:
84%

Pfizert kaptam.

Az oltás másnapján kezdődött, minimális izomlázszerű karfájdalom volt, kb 2 napig tartott.

2021. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Na hát nekem hajnali kettőre jött elő , hőemelkedés meg kar fájdalom, ami tart meg … illetve görcsöl a belem 😅.
2021. okt. 12. 09:36
 14/22 anonim ***** válasza:
16%
4 nap láz, remegés, magas pulzus, magas vérnyomás, gyengeség. Köszönöm, ez kb. felért a vírussal, pfizert kaptam, de soha többet nem veszek fel újabb oltást. Nővérem a vírusban nem volt olyan beteg oltatlanul, mint én oltottan az oltás miatt!
2021. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%

#14 gondolom 4 nap láz nem ért annyit hogy megússz egy esetleges intenzív osztályt.


Első alkalommal semmi, másodiknál estefelé kaptam és másnapra láz és fájt a karom. Harmadiknál reggel 8-kor kaptam és délután 2-re jött a láz és karfájdalom, plusz egy kis nyirokcsomó duzzanat.

2021. okt. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
15! Életemben nem voltam még ilyen rosszul, úgyhogy nem érte meg, mert nővérem is elkapta a vírust, de nem volt intenzíven, sőt otthon 5 nap alatt jobban lett! Enyhe tünetei voltak, pici köhögés, torokfájás.
2021. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Scream85 ***** válasza:
100%

#16


Attól hogy a nővéred könnyen átvészelte, nem azt jelenti hogy te is megúsznád ennyivel.

2021. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#16: érdekes hogy közel 2 év alatt nem sikerült felfogni, hogy mindenkire máshogy hat ez a vírus
2021. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
18! Mint az összes többi nátha és influenzavírus. Semmivel sem másabb, de többet nem oltatom be magam az hétszentség!
2021. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, minden alapbetegség nélkül, nem szedek fogamzásgátlót.

Tegnap, október 13-án, délután 3-kor kaptam meg a harmadik oltást (az első kettő Sinopharm volt, a másodikat májusban kaptam), a karom az elmúlt pár órában kezdett el jobban fájni, illetve a bal vádlim izmai meg vannak feszülve és fájnak egy kicsit. Nyilván most annyira keveset mozgok, amennyire lehetséges, hogyha egy esetleges trombózisról van szó, akkor ne rontsak a helyzeten. A Sinopharm oltás után egészen nagy lila foltok és enyhe dagadás keletkezett a jobb combomon, szóval valószínűleg ez a terület érzékeny nálam, de azok pár napon belül nyomtalanul elmúltak és azóta is jól voltam. Remélem, hogy ez is elmúlik lassan.

Nagyon érdekes, hogy az oltás után egy órával már éreztem, hogy mintha elkezdtek volna dolgozni a sejtjeim, az ereimben volt egy tágulásszerű érzés.

2021. okt. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!