Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás után mennyi idő...

Covid oltás után mennyi idő múlva jöttek elő oltási reakciók , akinek volt ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 12:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#19 persze, a nátha is olyan variábilis hogy az egyik 80 évesnek meg se kottyan, a másik 70 éves meg utolsó napjait gépen tölti. Jó vicc
2021. okt. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mindhárom után csak izomlázszerű karfájdalom.


A két Sinopharm után pár órával jött, elviselhető mértékben, 4 illetve 2 napig tartott.

Most a Pfizer után pár órával jött és most eléggé erős, a karom emelésére is felszisszentgetek. Remélem, hogy ez erősebb immunválaszt is jelent és végre lesz elegendő antitestem.


Amúgy életemben egy oltásra sem volt más oltási reakció, csak a karfájdalom.


Sőt, az oltási reakció sokszor a levertség, fáradtság, amik rám megfázás vagy szövődményes megfázás esetén sem jellemzőek. Max, ha 38 fokos a lázam, attól levert vagyok, de ez ritka.


Tegnap kíváncsiságból mértem testhőt este, 36,9 és 37,1, namost nálam ezek még megszokottak, pláne a ciklus ezen részén.


20-as


Ha fiatal vagy ÉS egészséges is, akkor lehetett elegendő antitested a Sinó után is, miért mentél harmadikra? Vagy méretted és nem volt?

Vagy utazás miatt?



28N

2021. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!