Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covidhívőknek tényleg már...

A covidhívőknek tényleg már csak a rettegés jut és az oltásba fektetett halvány remény? Ők izoláltan élnek, nincsenek már kapcsolataik sem? Milyen életük lehet?

Figyelt kérdés

Elképzeltem így mezei, politikától mentesen élő emberként, hogy milyen lehet a covidhívők élete, akiknek a gondolata csak a vírus körül és a rettegés körül forog. Maszkokkal az arcukon járnak-kelnek, fertőtlenítővel kelnek-feküdnek és megszakították a kapcsolataikat, néhányan a saját anyjukat se látták már 2 éve, nehogy ő is "elkapja". Tulajdonképpen mit is kapna el? Egy pont olyan koronavírust, mint az eddigiek, amik légzőszervi szindrómákat okoztak.

Az oltások pedig semmit sem érnek, már csak annyi vigasz maradt a hívőknek, hogy az oltástól TALÁN nem lesz súlyos és TALÁN nem halsz meg, de ez már rég megdőlt, mert oltottak is vannak gépeken és halnak is meg nagy számban.

Már nem marad lassan remény mikor ébred fel mindenki, hogy jól átb@szták a politikusok?



2021. okt. 22. 23:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
De nem veszélyes a vírus rám attól mert rád lehet veszélyes. Ezt nem lehet egy kalap alá venni érted? Én miért zárkózzak be a rettegők miatt? Átestem rajta, nem volt semmi veszélyes benne, egy sima nátha. Akkor? Ezért bűnhődjek mert egészséges vagyok? Nem gondolod komolyan...
2021. nov. 4. 23:46
 22/28 anonim ***** válasza:
19%
Minek képzeled magad, valami szuperembernek? Mindenkire lehet veszélyes a vírus, még arra is, aki egyszer tünetek nélkül esett át rajta. Egy másik alkalommal más történik. Sajnos, a hamis magabiztosság senkit nem véd meg.
2021. nov. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

22, de a butaság, a tájékozatlanság és a szűklátókörűség sem véd meg!

A központilag kiadott dogmákban való vakhit sem véd, ahol minden ellenvéleményt, vagy kritikát lenyomnak😄

2021. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

#11: Scamdemic, ezt láttad már? :)

[link]

2021. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23: a butaság, a tájékozatlanság és szűklátókörűség pláne nem véd meg! Pont ez a baj az ilyen kérdező-félékkel!
2021. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Rajtam arc/levegő melegítés miatt van maszk, mert megfáztam.

Anyám ilyen virus paranoiás amúgy, alig fogadta el, hogy sima nátha. Orvos meg odaírná, hogy covid.

2021. nov. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Aztán honnan tudod, hogy milyen vírust kaptál be? Talán bemutatkozott?
2021. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 scamdemic ***** válasza:
24, nem láttam, kösz a linket! :)
2021. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!