Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok (15-30) között van,...

Fiatalok (15-30) között van, aki nem fogja beoltatni magát?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, az ismerőseim jelentős része oltatott vagy átesett, viszont akadnak, akik nem tervezik beoltatni maguk. Személy szerint semmi esetre sem fogok, mindent megteszek ennek érdekében.


Van, aki hasonlóan cselekszik, esetleg valamivel megalkuvóbban? Mi okból?



2021. okt. 25. 15:36
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
46%
Hú de okos emberek vannak itten! Egyébként ne oltsátok be magatokat!
2021. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Értem 20-as, de miért kell ezért azt mondani hogy "birka vagyok" meg nem "nyitom ki a szemem". Csak azért mert nem ismeretlenekre hallgatok az interneten a saját tapasztalataim helyett?
2021. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Mert mindig ezt olvasom az oltásellenesektől, hogy "ha kinyitnátok a szemeteket", de hát ha kinyitom a szemem se azt látom soha amit akarjátok, hogy lássak!


Megjegyezném, környezetemben mindenki Biontech-kel és Modernával van oltva. A kínainál elhiszem, hogy betegek lesznek.

2021. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
77%

23 20as vagyok

mégegyszer: egy súlyos lefolyású korona vírusos ismerősöm sincs. Most akkor mi ellen oltassam magam? (Én is voltam koronás)

Amúgy mikor mondtam, hogy birka vagy? (Lehet, hogy az vagy, de ilyet nem írtam)

2021. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
70%

8-as válasz: "Azért kaptam, mert az oltásfanatikusok nem látnak csak elhisznek mindent. :) Nekik elég az is, ha valaki megmondja, hogy mit csináljanak, gondolkodni, szemet kinyitni felesleges."


Kinyitom a szemem és azt látom ismerősi körben, hogy az oltás az minimum nem csinál semmit (hiszen ismerősi körben senkinek semmi baja nem lett tőle) maximum megvéd a vírustól (ismerősi körben egy oltott beteg sincs). Valamint azt is tudom ismerősi körből, hogy a long covid szar (mindennapos fejfájás és émelygés hónapokig vagy talán örökké, ki tudja) és ezt érdemes elkerülni egy oltással ami legrosszabb esteben nem csinál semmit, de kárt nem okoz. Tudom, hogy az oltásnak lehetnek mellékhatásai, de most a te kedvedért direkt kihagytam a médiát az egészből és kizárólag a saját tapasztalataimra hivatkoztam, mert te is ezt teszed. Csak hát ezzel az a baj, hogy az én és a te tapasztalataid egy teljesen más valóságot festenek le és mindkettő nem lehet igaz. Valószínűleg a valóság a kettő között van. A kutatásoknak pont az a lényege, hogy általános következtetéseket vonjanak le, amihez mindenki viszonyíthat attól függetlenül, hogy a saját környezeted véletlenül milyen irányba billen.

2021. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ha nem lenne média, meg internet, akkor lehet azt se tudnánk mi az, hogy covid... Én nem ismerek senkit, aki elkapta volna, ha teszteltek is bárkit pozitívra (ami szintén kamu pcr meg társai, bebizonyították, h manipulálható) semmi bajuk nem volt. Akik meghaltak, vagy komolyan beleesetek, hát na baráti körömben is voltak olyanok anno 3-4 éve, akik annyira influenzásak lettek, vagy tüdőgyulladás alakult ki, h majdnem korházban végezték. Akik valóban bekerültek, hát a korházi protokollról inkább ne beszéljünk, hogy gyorstalpalón végzett "lélegeztetőgép kezelők" mit hogyan csináltak :(


Az egész pandémia hisztin látszik, h előre eltervezett és irányított. Milyen világjárvány az, ami eltűnik nyáron és ünnepek alatt feloldják az intézkedést? Azok a néhai afrikai elnökök, akik pl próbáltak ellenállni szépen el lettek téve lábalól :( Az egész világon látszanak a hasonló intézkedések, a maszk szrt se ér, és akkor nem is beszélve az oltásról :S


Nagyon sok rosszat hallottam, az oltásról, sőt ismerek károsultakat, meg olyanokat is, akik meghaltak :( Kórházi ismerős pedig meg is erősítette a tényt, hogy rengeteg oltott kerül kórházba, csak ugye a média erről kussol. Ausztráliában állítólag már épül a covid karantén tábor az oltottak részére. Szép új világ, igaz?


Nincs az a pénz, hogy én felvegyem az oltást és tönkretegyem az életemet. Egészséges 29 éves ember vagyok. Kártya és szabadság? Milyen szabadság? Ki a szabad itt? Modern rabszolgaság ez az egész, és az áremelkedések se véletlenek, kb a gazdaságot is úgy próbálják tönkretenni, ahogy az embereket :(

2021. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
32%

25

-mi a foglalkozásod?

-zombi vadász vagyok

-de hát nincsenek is zombik

-szívesen köcsög

2021. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
46%

Én oltattam, es a 3.-on is túl.


2 ok:


- kellhet a ceges utazashoz

- vannak öregek es betegek a családban.


Amúgy meg mindenki abban hisz amiben akar, de en nem hiszem el senkinek név es arc vállalásával sem, hogy több ismerőse/rokona/kiskutyája/hazi sarkánya hosszan tartó szenvedes után csakis es kizárólag a covid elleni oltásba halt bele, vagy került rosszabb helyzetbe mint előtte. Ha oltásra menet elütnek valakit, annak nagyobb az esélye, mint belehalni, vagy súlyosan lerobbanni miatta!

Még egy idegennyelvet sem tudunk mi magyarok átlagban beszélni, ne legyen már minden oltásellenes profi virologus meg immunólógus is egyszerre! :) :) :)

Ja es a birkázás pffff könyörgök ne. Akinek van covid osztalyon dolgozó ismerőse az ugyis tudni fogja hogy alljon az egesz témához, akinek nincs, annak maradnak a benyomasok meg a szájhagyomány.

2021. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

"... több ismerőse/rokona/kiskutyája/hazi sarkánya hosszan tartó szenvedes után csakis es kizárólag a covid elleni oltásba halt bele, vagy került rosszabb helyzetbe mint előtte. Ha oltásra menet elütnek valakit, annak nagyobb az esélye, mint belehalni, vagy súlyosan lerobbanni miatta!"


Pontosan ugyanezt elmondhatjuk a rettenetes vírusról is. Ismerek kórházban dolgozót; a felfutóban, vagy akkor már felfutott hullám alatt semmi különöset nem tapasztalt.


Kezdetekben még azt hittem, valóban nagy baj lesz, tele volt a net hoax videókkal (Kína, Olaszország, stb.). Ugyanezt eljátszották az indiai variánssal, ahol szintén elmaradt a halál diadala, pedig milyen rettentő képeket közöltek. Lehet, ennek is köze volt ahhoz, hogy átnevezzék deltára. Próbálták feledtetni a bakit. :D

2021. okt. 28. 19:22
 30/48 anonim ***** válasza:
75%

Én is ismerek kórházban dolgozót, és nem tapasztalt semmit, csak hogy nem jól kezelik az embereket, és más dolgokban haltak meg :S

Azokat a felvételeket jól megszerkesztették, csak hát hatalmas kamu volt mindegyik :S

Deltára direkt nevezték át a vírust, előtte indiai volt, csak hát India számon kérte, hogy hagyják már békén, nincs ott semmiféle mutáns. A felvételeken utcán fekvő embereket mutattak be az országban, hogy milyen veszélyes a vírus és az emberek az utcákon esnek össze. Öhmm tudni kell, hogy Indiában szokás az emberek körében az utcán aludni. Teljesen más kultúra, mint a miénk, hatalmas ország, rengeteg emberrel, ha az utcán éri őket az álom, lefekszenek, hát nagy ügy...

Mindent is torzítanak..

2021. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!