Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok (15-30) között van,...

Fiatalok (15-30) között van, aki nem fogja beoltatni magát?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, az ismerőseim jelentős része oltatott vagy átesett, viszont akadnak, akik nem tervezik beoltatni maguk. Személy szerint semmi esetre sem fogok, mindent megteszek ennek érdekében.


Van, aki hasonlóan cselekszik, esetleg valamivel megalkuvóbban? Mi okból?



2021. okt. 25. 15:36
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
57%
Jóhogy nem oltatom be magam, nem vagyok kísérleti patkánya senkinek! 19/F
2021. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kisérlet.
2021. nov. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
69%
2023-ig kísérleti fazisban van te gyökér
2021. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

28. 12:14-es voltam


Azert nagyon durva, hogy leirtam, hogy miert oltattam be magam, majd a velemenyt is ami mogötte van es per pill 30%-ra le lett húzva.


Aki azt mondja, hogy egy ismerőse sem lett covidos az nem mondom, hogy hazudik, de valószínűleg kis merítésből dolgozik.

Nekem 2 kollégám (kb 10 emberrel vagyok mondjuk napi kapcsolatban) is volt az első hullámban, az egyik bar sportolt korábban (foci) és nem is tulsúlyos a mai napig is megérzi ha felmegy a felső szintre otthon. (Lepcsőzés, összetett izommunka)

Családban, ami legyen 20 fő unokatestverekig 2 db covidos volt. Egy idősebb 60+, ő azert benézte, intin. Nem dihanyzott sose stb...

Illetve paromeknál is tudok egy esetről, ott is idősebb és szintén megviselte (túlsúlyos).

Első hullamban nem volt meg oltás, a kesőbbi esetekről nem tudom volt-e.

Zarszónak annyit, hogy pl Izrael nem az a suicitív ország, és orrba szajba oltanak, akkor szerintetek oltásellenesek, egy olyan sokat üldözött nép, akinek a high tech kicsit mas lehet mint nekünk, ha oltat mind birka, mediaáldozat meg hülye? Es nem nem vagyok zsidó bocsi.

2021. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
5%
Dehogy van kísérleti fázisban. Pfizer pl teljesen engedélyezve van. Honnan szeditek ezeket a kamu híreket???
2021. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
78%

#35:

De, a Pfizer is kísérleti stádiumban van. Egyedül Amerikában kapta meg az FDA által az engedélyt, de a világ többi részén még kísérleti. Őszintén megmondva, egyébként is maradjon csak az, bőven nem tudni még a mellékhatásai(ka)t.

2021. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
#35 Abban van, és ha jövő héten átsorolják, csak papírmunka kérdése, nem javít az oltottak helyzetén. Vannak, akik többrét bizonyították, hogy szolgalelkűek, és vanank akik kitartanak az akaratuk mellett. Ennyivel le lehet zárni a témát.
2021. nov. 4. 13:16
 38/48 anonim ***** válasza:
29%
Világméretű blama lenne és dollármilliárdok vesznének oda, ha kiderülne, hogy mondjuk a Pfizer vagy a Moderna vakcinája gebaszos. A többiről meg tudvalevő, hogy messze nem tökéletes, csak sokkal jobb annál, mintha elkapnád a vírust.
2021. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
#37 akkor még egyszer, miért szolgalelkű az, aki a saját belátása szerint a számára leglogikusabb opció mellett dönt? Csak mert a véleménye nem egyezik a tiéddel? Ti tényleg ennyire egyszerűen gondolkodtok?
2021. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
65%
Jaja. A halálos vírust, ami nagy nehezen átlépte az 5 millió elhunytat... Jaaj, Armageddon. Nevetséges
2021. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!