Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fiatalok (15-30) között van,...

Fiatalok (15-30) között van, aki nem fogja beoltatni magát?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, az ismerőseim jelentős része oltatott vagy átesett, viszont akadnak, akik nem tervezik beoltatni maguk. Személy szerint semmi esetre sem fogok, mindent megteszek ennek érdekében.


Van, aki hasonlóan cselekszik, esetleg valamivel megalkuvóbban? Mi okból?



2021. okt. 25. 15:36
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
23%

29, 30

Mindenki ismerőse azt mond, amit akar. Az én ismerőseim például, akik a kórházban dolgoznak és covid osztályon, nagyon nem szép dolgokat meséltek róla.

A ti imserőseitek talán a nőgyógyászaton dolgoznak, nem ott, ahol covidosok fekszenek lélegeztetőn. :)

2021. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
69%
41 kik legyenek a kórházban, ha nem a súlyos betegek? Hol legyenek a súlyos betegek, ha nem a kórházban? Jajj, betegek vannak a kórházban... Milyen megdöbbentő, jézusom
2021. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
31%

42

Gondolom, egyik roknod sem halt meg egy egyszerű "kis tüdőgyusziban", ami szerintetek a Covid. Nekem 30 alatti egészséges ismerősöm is. :)

Ilyenkor csalódok nagyot az emberekben. Az egy dolog, hogy idi*ta vagy, de egy kis együttérzés még lehetne benned/bennetek.


*"ujjci, emberek betegek meg kórházban vannak akkor mi van?"


Hát az bas*zd meg, hogy influenzától még nem került lélegeztetőre egyik ismerősöm sem. A Covid óta már több is. És lexarom, hogy mit gondolsz. Undorító vagy.

2021. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
50%
43 csillapodjál már. Az ismeröseidet feltámasztja a hisztid vagy az én együtt érzésem? Gondolom covid előtt is minden percben együtt éreztél mindenkivel, de tudod a halottaknak már teljesen mindegy. Veled meg mit érezzek együtt? Elég az önsajnálatod 10 embernek is.
2021. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
33as az agyad van kísérleti fázisban!
2021. nov. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
41es… csak csupán covid intenziv osztalyon fonover (30as)
2021. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
91%

Eleg erdekeske amikor zacher gabor azt mondja egy videoban, h az oltasok mennyire jok, es 2 oltas kell a biztonsaghoz, nincs mas ut. Aztan a kovetkezo mondata az, hogy az intenzivre, lelegezteto gepre kerult egy 2xesn oltott paciens coviddal..

Hihetetlen, h nem veszi eszre, h egymast utik a mondatai, es ugyanigy van a tobbi sztar, agyon fizetett media orvos is… osszevissza beszelnek

Szanalmas es szomoru…

2021. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
47 szomorkodjon emiatt a senkiháziak miatt a tököm. Az viszont elgondolkodtató, hogy mennyi híve lett ennek a vonalnak, akik boszorkány üldözést csinálnak az oltat-nem oltat kérdésből. Hát ha lenne egy halálos virus, amire lenne érdemi oltás, és én megkapnám... Hét tuti nem zavarna, ha valaki nem akarna oltatni, ezzel meg is vitáznak a semmiről.
2021. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!