Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Érdemes felíratni egy doboz...

Érdemes felíratni egy doboz vermoxot? Hoztunk egy mentett macskát egy gyártelepről és sajnos kiderült estére, hogy férges. Orvos pedig csak holnap lesz. Én pedig ideges lettem mivel a szobámban/ágyamban van.

Figyelt kérdés
Nyilván ettől ugyanúgy szeretem a cicát, de most megijedtem nehogy férges legyek.
2021. okt. 25. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkaphatod, jogosan ijedtél meg. Amúgy mentett cicánál nem alap hogy amíg doki nem látta, óvakodsz az ilyen dolgoktól hogy az ágyadba engedd, és ügyelsz a kézmosásra ha hozzá értél?
2021. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem reggel jött hanem délután így az orvos amúgy is csak holnap jöhetett szóba. Viszont van még két macskám. Ők ősz elején kaptak tablettát, de szerintem veszek nekik is.


Kérdés, hogy magamnak írassak-e fel, mert a gondolattól is kiráz a hideg, hogy ezek mozognak majd bennem.

Az viszont megnyugtat, hogy valószínű egy macska életét sikerült megmenteni. Mert ez nem sokáig húzta volna a gyárnál.

2021. okt. 25. 23:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Így rákeresve a férgekre én orsóféregre tippelnék, de majd kiderül holnap.
2021. okt. 25. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!