Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Előző hét pénteken kapta meg...

Előző hét pénteken kapta meg a 74 éves szomszédunk a 3. pfizert. Tegnap még beszélgettünk, ma elvitte a mentő agyvérzéssel. Összefüggés lehet?

Figyelt kérdés

Hétvégén már panaszkodott a kertben, hogy nem bírja a leveleket se összeszedni, szombaton mondta, hogy tegnap kapta az oltást a 3. adagot és szédül azóta.

Vasárnap, hétfőn nem láttam, kedden tegnap mondta míg a szemetet kihozta, hogy megy is be mert szédül, mint a liba.

Mondtam neki hívja fel az orvost, mert ez nem jó.


Reggel eszméletlenül találta a lánya miután jött hozzá, ajtót már nem nyitott de volt kulcsa és bement. Rögtön hívta a mentőket, el is vitték, mint kiderült, agyvérzést kapott.


Nekem ez nagyon furcsa, hogy rengeteg ilyenről olvasok, hallok, hogy oltások után trombózis, agyvérzés, infarktusok, tüdőembóliák vannak. Véletlen egybeesés vagy ez összefügghet?


Én még nem, de a bátyám beoltatta magát (37/F). Aggódom, hogy a végén ő is így végzi.



2021. okt. 27. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Lehet összefüggés de mennyire.Tele van a net ezekkel az esetekkel csak tudod hogy van ez azt mondják hogy biztos nem azért volt baja az embereknek áááá nem.Puszta véletlenek sokasága és mindig a lötty után.

A nénike vagy túléli már ebben a korban vagy nem vagy összeszed egy kis kórházi fertőzést és az viszi vagy szerencséje lesz és élve kikerül

Bátyád is járhat hasonlóképp mert ez nem kor függő

Ezért kell ennyire erőltetni ezt a buta propagandát aminek a fele jó nagy kamu

2021. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Semmi köze hozzá, hiszem azt mondják a tévébe', hogy biztonságos.
2021. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..


Igen, lehet a vakcina miatt, de lehet nem.

2021. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen. Trombozisra hajlamos volt valószínű, az meg köztudott, hogy az oltás indukálta.
2021. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Naponta 50-en kapnak úgy stroke-ot, hogy abba bele is halnak. ( [link]

Gondolod nincs köztük soha, aki éppen pár nappal előtte kapott oltást?

2021. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Lehetni lehet, de ennyiből természetesen nem derül ki.
2021. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem nőtt az agyvérzéses esetek száma, mióta oltanak, tehát nem.
2021. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk a 75 éves nagymama kapott harmadjára pfizer oltást.

Utána 4 nappal kórházba kellett vinni mert a régóta meglévő, krónikus gyomor és epe panaszai úgy felerősödtek, hogy a haziorvos azt mondta, nem tud itthon mit kezdeni vele, kórház.

Azóta már jobban van, de amikor bekerült, akkor pont olyan állapotban volt, mint akire azt szokás mondani: halálán van.



Senki se fogja tudni megmondani, hogy az oltástól lett e így, vagy csak egy nagy véletlen egybeesés.

2021. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sajnos lebénult, nem tudják azt se hogy megmarad-e :( Én nem hiszem, hogy ez véletlen, pláne, hogy oltás után már rögtön szédült.
2021. okt. 29. 10:57
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Persze hogy nem véletlen.Ez létezhetetlen hogy ennyi véletlen volna.

Párom egészséges barátja is oltás után rejtett szívproblémával hunyt el.

Szegény csak nyaralni akart volna menni és gyorsan letudni az oltást hogy nyugodtan mehessen.Tessék ez lett a vége!

Nem 70 éves emberről beszélek aki tele volt különböző betegségekkel

Ne mondja senki hogy ez merő véletlen mert lecsapom

Tele van a net is ilyen és ehhez hasonló esetekkel kortól,nemtől,országtól függetlenül.Akkor mindenki hazudik csak a kormányok nem??

Biztos?

Ezért nem kérek belőle és nem vagyok hajlandó kockáztatni az egészségemet és ezáltal a jövőmet hisz egészség nélkül nincs jövő sem

2021. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!