Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek megbukik a covid-t...

Szerintetek megbukik a covid-terror hamarosan?

Figyelt kérdés

Egyre erőszakosabb a kormány, maga a rendszer mind durvább a kamujárvány kapcsán, miszerint már az sem számít védettnek, aki átesett a víruson és őt is be kell oltani ha törik, ha szakad. Ez azért már igen átlátszó, hogy itt csak az oltásra mennek, maga a járvány egy tipikus emberiség elleni terrornak tűnik, hiszen azt akik nem vesznek részt az emberkísérletben, azt ki akarják rekeszteni, akár haljon éhen stb. Mikor bukhat meg az egész? Mert az emberek között is ha "csak" 2-3 millió lenne idehaza aki nincs oltva, már az is több tucat család, gyerek, akiket tartani, etetni kell és fizetetlen szabadság alatt nem kap az ember fizut.


Én átestem a koronavíruson, bár magát a járványt abszolút politika hype-nak, kamunak tartom, mert koronavírusok eddig is voltak és mutálódtak, csak nem kieresték-kutatták őket, nem foglalkoztak velük így.

Tehát nem fogom beoltatni magam, mikor megnézettem és 388-as értéket mértek az IgG ellenanyag vizsgálaton, azt írják a leleten rendelkezem védettséggel Sars- Cov2 ellen. Mégis a munkáltató oltásról pampog, holott védett vagyok csessze meg. Az ilyen vírusrettegő, idióta emberek, akik másokat akarnak veszélybe sodorni egy kísérleti szer beadatásával komolyan nem fogják, hogy ez az életébe, egészségébe kerülhet valakinek? Nem is értem, hogy miért tűrik ezt még az emberek, mikor mára már teljesen átlátszó, hogy politika és profitszerzés az egész "járványnak" titulált cirkusz.


2021. nov. 2. 15:07
1 2 3 4
 1/34 Ypszilon1980 ***** válasza:
46%
Most lázadást akarsz? Ha van megfelelő ellenanyag szinted, akkor azt el kell fogadni, ha alapvetően nem kötelezi az oltást, csak azt akarja, hogy mindenki védett legyen.
2021. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
36%
Nem . A többség tippre 60 %, gyanútlan naív tájékozatlan es pánikol emiatt injekciózik . Ezek csoportja bővül , ha kevesebben lettek volna csak 40% es tesznek erre a kamura mint 2009ben h1n1 esetén plusz tiltakoztak volna lenne esèly . 1,5 év után nincs pozitív eredmény , nyugaton rosszabb mint itt de ki tudja itt mi lesz . Keresni kell megoldásokat , egyik ki időt nyer életet nyer .
2021. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
26%

Remelem Neked nem halt meg a nagymamád koronavírusban...

Nekem igen

Kell oltás a munkaadód szerint?

Kell, beadatod, és akkor mi lesz Veled? Semmi...

Most nem kezdjük itt el magyarázni, hogy miért nem kíserleti az oltás, ha erdekelne, utánaolvasnál

Meg lett válaszolva, nem kell több embernek fröcsögni

2021. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
24%

Nincs semmilyen covid terror. Te is, és bármelyik hozzátartozód is elkaphatjátok.. Menj be egy covid osztályra ahol lélegeztetőn vannak ha nem hiszed. Megsúgom aki oda kerül, nem igen jön már ki onnan lábon.


Ja és nem kellenek a lázító libsi kérdések sem.

2021. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
Lehet lepontozni, de a kérdéseddel azokat az embereket alázod amúgy meg akik covid miatt elvesztették egy hozzátartozójukat, vagy ők voltak nagyon betegek. Idióta.
2021. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem a kérdező tàmadàsàt. Ha màsban hal meg valakitek akkor ki a hibàs. Aranyos nagyim meghalt 94 évesen mert öreg volt. Nem latta a lanyomat. A szomszéd kb 20 éve iszik es meg el. Kit okoljak?
2021. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%
Egyik rokonom nyomott hasonló dolgokat. Kamu nátha, terror, diktatúra, agymosott birkák, nem kell az oltás stb. Elkapta a covidot, azóta nem nyomja ezeket
2021. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
Menjetek el egy covid osztályra önkénteskedni, idióták. Ja ahhoz már fostok, csak a duma megy, hogy covid terror meg miért kell maszkot hordani meg hülye aki beoltatja magát. Ha egy nap kötelezővé teszik az oltást, életemben először hálás leszek Viktorunknak, végre vége lenne ennek az egész szarságnak. De nektek az nem kell, ti szerettek ebben a szarban élni meg összeesküvés - elméleteket gyártani.
2021. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja elmulna.... akinek oltas utan nem lett antiteste?
2021. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

4-es,de igen, terror van és légyszi ne legyél demagóg. Soha, sehol a világon senkit nem engedtek be körülnézni. A sajtó távol van tartva, katonákkal! Angliában egy nő levideózta az üres kórházat, levadászták. Angliában 2 év börtönt akarnak adni egy ilyen hozzászólásért, mint pl az enyém.

Az ellenvéleményt elnyomják mindenáron, holott már látható, hogy az oltások semmit nem érnek. A portfolió szerint ez lesz eddig a legkeményebb hullám. Nem tom érted-e, mikor már ~6 millió ember be van itt oltva. Hagyjuk már...

2021. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!