Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek megbukik a covid-t...

Szerintetek megbukik a covid-terror hamarosan?

Figyelt kérdés

Egyre erőszakosabb a kormány, maga a rendszer mind durvább a kamujárvány kapcsán, miszerint már az sem számít védettnek, aki átesett a víruson és őt is be kell oltani ha törik, ha szakad. Ez azért már igen átlátszó, hogy itt csak az oltásra mennek, maga a járvány egy tipikus emberiség elleni terrornak tűnik, hiszen azt akik nem vesznek részt az emberkísérletben, azt ki akarják rekeszteni, akár haljon éhen stb. Mikor bukhat meg az egész? Mert az emberek között is ha "csak" 2-3 millió lenne idehaza aki nincs oltva, már az is több tucat család, gyerek, akiket tartani, etetni kell és fizetetlen szabadság alatt nem kap az ember fizut.


Én átestem a koronavíruson, bár magát a járványt abszolút politika hype-nak, kamunak tartom, mert koronavírusok eddig is voltak és mutálódtak, csak nem kieresték-kutatták őket, nem foglalkoztak velük így.

Tehát nem fogom beoltatni magam, mikor megnézettem és 388-as értéket mértek az IgG ellenanyag vizsgálaton, azt írják a leleten rendelkezem védettséggel Sars- Cov2 ellen. Mégis a munkáltató oltásról pampog, holott védett vagyok csessze meg. Az ilyen vírusrettegő, idióta emberek, akik másokat akarnak veszélybe sodorni egy kísérleti szer beadatásával komolyan nem fogják, hogy ez az életébe, egészségébe kerülhet valakinek? Nem is értem, hogy miért tűrik ezt még az emberek, mikor mára már teljesen átlátszó, hogy politika és profitszerzés az egész "járványnak" titulált cirkusz.


2021. nov. 2. 15:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy hazánk "nagyjai" placebót, d vitamint, vagy fiziológiás sóoldatot kaptak.

Ez a Gulyás is koronás lett, kérdezték tőle az újságírók, hogy mivel van oltva, megmondta hogy 2 szputnyik, majd egy jenssen. Ilyen protokoll nincs Magyarországon. A két vektorvakcina gyengíti egymást, ezt magyar orvosok mondták! Nem volt valaki, aki szólt volna neki, hogy ez így nem lesz jó Geri. A sok celeb orvos közül valaki szólhatott volna neki.

Inkább csak hirtelen hazudott valamit, csak beégett vele.

2021. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
3-as: De, sajnos meghalt a mamám, szívelégtelenségben, mégis rá írták, hogy C+ csak addig mentünk még az orvos vissza nem vonta, mert pénzt akartak mamám után kapni ez nyilvánvaló. Bevisznek téged szívrohammal, aztán elpatkolsz és rá írják C+ a tepsidre. Aztán mész a levesbe a statisztikába. Az én nagymamámnak kiharcoltuk a tiszteletet, semmi köze nem volt a covidhoz végül beismerték, ráadásul a patológián a neve se stimmelt csak a születési dátum, teljesen meg volt keverve minden. Szóval ennyit erről a cirkuszról, így születik a kamujárvány hamis statisztikára építve. Azt egy szóval se írtam, hogy nem halhatsz meg vírusos tüdőgyulladásban, eddig is meghalhatott bárki és haltak is meg te lángelme!
2021. nov. 2. 16:25
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

22-es, fogadd őszinte részvétem a mamád elvesztése miatt!

De sajnos ez így működik. Biztos hogy van valami "fejpénz" lehet sok orvos meg van véve, vagy fenyítve, a nővérkék viszont nincsenek, ők néha elkotyogják a valóságot. Csak sajnos nem megyünk vele sokra.

2021. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú, hogy egy ilyen helyzet szétszakítja at embereket...:( A Világon mindenhol, nem csak itthon. Voltak hülye döntések, mint az üzletek nyitvatartása, vagy idősáv a 60 év felettieknek... Ezeknek mi értelme volt? Rövidebb nyitvatartással összesűrítették a vásárlókat, az idősebbek meg ugyanúgy minden időszakban vásárolni. Az úgynevezett "Védettségi kártya" csak pénzkidobás volt, amit lehetett volna hasznosabb dolgokra fordítani. (Kíváncsi lennék amúgy, ez mennyibe került az adófizetők pénzéből?) A kötelező maszkviselés, az mondjuk jó döntés volt. Aki BKV-val jár, az tudja, hogy miért. Az oltás meg olyan, hogy nem ad olyan védelmet, mint várták. Ezt nehéz beismerni, így továbbra is ezt nyomatják a médiában. Sajnos épp az idősebb korosztály, amelyik elsősorban a TV-ből tájékozódik, nincs tisztában a valós helyzettel. :( "Covid-Terror"? Szerintem találó elnevezés. Soha nem látott gazdasági, társadalmi káoszt okozott ez a vírus, és az, hogy nem fogott össze a Föld öszes országa egy ilyen probrléma kezelésére.
2021. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%
Kiadványok leleplező könyvek blogok videócsatornák anyagai sorra megtekinthetők 2010 óta . Ezek most is ott vannak eredeti dátumokkal . Érdemes megkeresni ezeket ,pusztán azért mert itt van 2 éve amiről pánikoltak figyelmeztettek és azért is hogy mit kommentelnek frissen akik akkor tagadták nevetségesnek tartják . Ted és Bill zsenialisan álcázott kalandjai 1-12 ,Jesse Ventura összeesküvés elméletek , dr Stefan Lanka Pandemia szinház 2009 , Az 1976os sertés influenza -vakcina nagy nagy feltöltés . Allan Watt Emberi psziche manipulálása , Piros pirula projekt Háború az ember ellen . Keményebb rejtett témák Red or blue pill hazai videói . ( 1997 ben új szomszédom lett aki ensz követ volt , akkor adott pár anyagor lefordított könyvet , leleplezést . Azok nem jelentek meg csak pár anyag . Megmondta pár év és usa arab megszállás ledz . Feldarabolják a Közel-keletet . Mi Eu tagok leszünk nagy átverés leépítések stb , nagyon káros lesz . Teli leszünk hitelekkel de jó létet generálnak , aztán káosz jön ,eladosodások . Majd orosz haború , bevandorló csőcselék . Felmelegedés hisztéria leallások áremelések bojkottok. Nyugat bukni fog . Ekkor nem erdekelt ,de évek múlva igy lett , sok riport is aktualisan foglalkozott a témákkal . Már évek óta nem titkolják hogy sok a lakos , a haboruk gyatra eredmenyeket hoztak, nem éri meg és frltűnö hadsereggel gyilkolni . Sumákba megteszik ....
2021. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Érthetők a beoltottak is , nem tudják hogy ez egy féreg hadjarat a hibrid háború .Azt hiszik a világ jó és a bajok a múltban maradtak ,a hatslom nem árt és segít .Ja de a törtenelem tényei mást mutatnak . Hibának tartják ha beismerik átverték őket , bíznak a tv hazugságaiban . Csak még 1 injekció és vége , jó még 1 és tényleg ennyi . Ez a csapda , amibe benne vannak . A betett energiát nem engedik veszni hagyni ezért bemennek a zsarolásba hitegetik magukat aztán aranylövés vagy leépülés .
2021. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
62%

25-ös, minden szavad igaz! A kezdetektől van internetem, innen sokan nem is éltek még akkor. A 90-es években olvasható volt a forgatókönyv, ami hellyel közzel valóság lett.

Nagyon kevés ember ás le a dolgok mélyére és aki fura, érthetetlen, hihetetlen dolgokat mond, azt bolondnak bélyegzim. Mai divatos szóval konteósnak, vagy laposföldhívőnek.

2021. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 HakapiszikMatyi ***** válasza:
9%

"ma 19:24"

Úgy érted, hogy ezt már a Bilia, vagy valamelyik más vallási iratban előre jelezték?

2021. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
31%

De ha van esélye, hogy kevésbé terheli meg a beoltott szervezetet a vírus, akkor mit izéltek itt?

Biztos nem lesz jobban beteg, ha be van oltva

Akkor az inkább semmit választjátok a talán jó helyett?

2021. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Én azt látom, hogy mint oltatlan itt vagyok 4. hullámban, ugyan volt szerencsém a vírushoz, de nem voltam rosszul és nem lettem beteg. Biztos nem vagyok egyedi eset...

A másik a sok oltott ismerősöm, most rakásra betegedett le, nem covid a legtöbb állítólag, de olyan betegek hetek óta némelyek, hogy dolgozni se bírnak. Köhög, lázas, torka fáj, gége, légcsőgyulladás, és olyan emberek, akik eddig nem voltak betegeskedők, egészséges fiatal-középkorú osztály. Idősek között ismerek olyat, akinek meszeltek az oltással és már nincs köztünk, oltás utáni 1-2 héten belül el is ment. Ez se hiszem, hogy egyedi eset. Nem hiszem, hogy az oltottak kevésbé betegednek meg nagy átlagban.

2021. nov. 2. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!