Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek megbukik a covid-t...

Szerintetek megbukik a covid-terror hamarosan?

Figyelt kérdés

Egyre erőszakosabb a kormány, maga a rendszer mind durvább a kamujárvány kapcsán, miszerint már az sem számít védettnek, aki átesett a víruson és őt is be kell oltani ha törik, ha szakad. Ez azért már igen átlátszó, hogy itt csak az oltásra mennek, maga a járvány egy tipikus emberiség elleni terrornak tűnik, hiszen azt akik nem vesznek részt az emberkísérletben, azt ki akarják rekeszteni, akár haljon éhen stb. Mikor bukhat meg az egész? Mert az emberek között is ha "csak" 2-3 millió lenne idehaza aki nincs oltva, már az is több tucat család, gyerek, akiket tartani, etetni kell és fizetetlen szabadság alatt nem kap az ember fizut.


Én átestem a koronavíruson, bár magát a járványt abszolút politika hype-nak, kamunak tartom, mert koronavírusok eddig is voltak és mutálódtak, csak nem kieresték-kutatták őket, nem foglalkoztak velük így.

Tehát nem fogom beoltatni magam, mikor megnézettem és 388-as értéket mértek az IgG ellenanyag vizsgálaton, azt írják a leleten rendelkezem védettséggel Sars- Cov2 ellen. Mégis a munkáltató oltásról pampog, holott védett vagyok csessze meg. Az ilyen vírusrettegő, idióta emberek, akik másokat akarnak veszélybe sodorni egy kísérleti szer beadatásával komolyan nem fogják, hogy ez az életébe, egészségébe kerülhet valakinek? Nem is értem, hogy miért tűrik ezt még az emberek, mikor mára már teljesen átlátszó, hogy politika és profitszerzés az egész "járványnak" titulált cirkusz.


2021. nov. 2. 15:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
29@ - De ha van esélye .. .Semmi pozitív hatása nincs , mert most a 4.nél tartunk . O V azt mondta járványok kora jön , épül debreceni szérumgyár . Mire szerinted ? - Biztos nem lesz jobban mire állítod , garantálod ? Neked az mit mond hogy aki vakcinát kap aláírja minden felelősség az övé , kártérítési kötelezettsége nincs a gyáraknak forgalmazóknak kórházaknak . - Semmit válasszuk ? Nem a mindent az életet a biztos gond keèpülés hirtrlen halál helyett . A tv hírei hazudnak , ez a dolga . Nézd meg a YTn Saller ápr májusi adását ahol egyedül Réz András kèpviseli a tutit olyan tré arcokkal szemben mint Havas H és Para Kovács Imre ....
2021. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az emberek becumizzák a propagandát, addig tovább folytatódik. Utána hirtelen eltűnik, mint többi "hatalmas" és veszélyes járvány. De utána jönni fog egy újabb titokzatos vírus amivel majd ismét etetik a népet...
2021. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
76%
28-as, nem úgy értem. Hanem úgy, hogy régebben, mondjuk 20 éve, vagy több, nem voltak cenzúrázva a cikkek, írások, könyvek. Nem féltek még az újságírók, oknyomozók stb leírni a gondolataikat, tapasztalataikat. Mára ez eltűnt, ha valaki ilyesmikről ír, vagy hoz nagyon hihető, logikus bizonyítékokat, arra hamar ráhúzzák a vizeslepedőt, bolondnak, konteósnak bélyegzik, ellehetetlenítik. Nincs semmi misztikum, ez tisztán politika és üzlet. De olyan sincs, hogy minden hazugság, vagy minden színtiszta igazság.
2021. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Aki királyi többesben írkálta, hogy nem kísérleti az oltás, az vajon a napot is lehazudgálná az égről, vagy csak ennyire homály a kérdésben?
2021. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!