Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek megbukik a covid-t...

Szerintetek megbukik a covid-terror hamarosan?

Figyelt kérdés

Egyre erőszakosabb a kormány, maga a rendszer mind durvább a kamujárvány kapcsán, miszerint már az sem számít védettnek, aki átesett a víruson és őt is be kell oltani ha törik, ha szakad. Ez azért már igen átlátszó, hogy itt csak az oltásra mennek, maga a járvány egy tipikus emberiség elleni terrornak tűnik, hiszen azt akik nem vesznek részt az emberkísérletben, azt ki akarják rekeszteni, akár haljon éhen stb. Mikor bukhat meg az egész? Mert az emberek között is ha "csak" 2-3 millió lenne idehaza aki nincs oltva, már az is több tucat család, gyerek, akiket tartani, etetni kell és fizetetlen szabadság alatt nem kap az ember fizut.


Én átestem a koronavíruson, bár magát a járványt abszolút politika hype-nak, kamunak tartom, mert koronavírusok eddig is voltak és mutálódtak, csak nem kieresték-kutatták őket, nem foglalkoztak velük így.

Tehát nem fogom beoltatni magam, mikor megnézettem és 388-as értéket mértek az IgG ellenanyag vizsgálaton, azt írják a leleten rendelkezem védettséggel Sars- Cov2 ellen. Mégis a munkáltató oltásról pampog, holott védett vagyok csessze meg. Az ilyen vírusrettegő, idióta emberek, akik másokat akarnak veszélybe sodorni egy kísérleti szer beadatásával komolyan nem fogják, hogy ez az életébe, egészségébe kerülhet valakinek? Nem is értem, hogy miért tűrik ezt még az emberek, mikor mára már teljesen átlátszó, hogy politika és profitszerzés az egész "járványnak" titulált cirkusz.


2021. nov. 2. 15:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem lesz vége. Legalább is én nem látom a végét. Talánnévek kellenek még. 4-5

Uszítják egymás ellen az embereket.


Én szerintem szerencsésnek mondhatom magam. Egyészséges vagyok. A környezetem is az. 300-an dolgozunk együtt és SENKIT nem ismerek aki covidos lett volna. Egyik ismerősöm átesett rajta(2hét volt), neki van védettségi kártyája.

Illetve annyira mégsem vagyok szerencsés. 7 embert ismerek akik felvették az oltást. 4 jól van, 2 MEGHALT MÁSNAP, egy kómában van.

És a 7-ből csak 3 ember félt a vírustól azért oltatott. Másik négy azért, hogy ne veszítse el a szabadságát, ne korlátozzák.

2021. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
5%
10: hiteles forrás erre a sok kamu baromságra amit felsoroltál ?:) gondolom az nem lesz, sosem szokott ;) :))
2021. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja nincs terror csak csinald azt amit mondanak joooo.
2021. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

4-es meg 5-ös vagyok.. mondom ezt úgy hogy én se oltatom be magam mert csomó bajom van ilyen fiatalon és nem bízom az oltásban de attól még a covid is valós. Csak abba tudok bízni hogy nem kapom el. Nem igen megyek én sehova, munkát is otthon csinalom.

25/n

Szilvi

2021. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
2%
Jaja másnap meghaltak akik oltást vettek fel de aki nem halt meg annak is 10 feje nőtt ki másnapra :)))) annyira viccek vagytok :))) érdekes körülöttem mindenki aki oltatott köszöni jól van, covidba ezzel ellentétben "páran" belehaltak, és én magam is nagyon beteg votlam. Be kéne fejezni ezeket a kamu szarságokat gyerekek ha már olyan hülyék vagytok, hogy nem oltattok legalább mást ne győzködjetek a baromságaitokkal.
2021. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
2%
Az úgy megvan, hogy akit ezzel a sok konteós butasággal meggyőztök hogy ne oltasson, az meg is halhat, részben nektek hála? Nem szar érzés?
2021. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
96%

8as 16os tipikus gyökér . Nincs járvány, a korhazi eljárás ellatatlanság plusz a vakcinák okozzák a bajokat . Aki barom és tudatlan menjen végtelenségig ingyen van , akár kötelező vagy sem . Önkéntesnek orvost nővért nem alkalmaznak , civilt veletlenül sem . Kiegészítés Watch Tiktok teli üres kórházas felvételekkel

ezeket usa ausztrál kanadai olasz holland videosok tettek fel . Lehet kutakodni .

2021. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
90%

11-es vagyok

7-ből 4 kollégám jól van. Nem, nem nőtt plussz két fejük.

Másik két kollégám viszont valóban meghalt másnap. Az egyiknekna szíve állt le, másiknak a tüdeje. Nem kívánok senkinek hogy átélje milyen ismerőst, kollégát, barátot elveszteni. Azoknak a családtagjait is nagyon sajnálom, akiknek valóban covidban halt meg rokona.

Nem mondom hogy az oltás ördögtől való. De hagy döntse már el mindenki SZABAD AKARATÁBÓL hogy beadatja-e!

Ne azért oltassunk, mert akkor nem mehetünk sehova. Mert kizárnak mindenféle szociális tevékenységből. Ne azért oltassunk, mert ELVESZTHETJÜK A MUNKÁNKAT! Páne hogy a legtöbb embert meg sem vizsgálják hogy oltatható-e egyáltalán. Mondván, az a kevés halálozási arány elenyésző.

2021. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
95%
Ostobának lenned milyen érzés ? A bizonygatás kényszerítés erőltetés zsarolás a hatalom eszköze , nekik mindegy ki mit kap a mérgektől . Mindenki magától dönt . Győrfi P a fiának szülinapra kovid elleni injekciót adott , ez annyira átlátszó hazugság mint maga ez a műbalhé .
2021. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
88%

12-es, légyszi hagyjátok már ezt a forrás témát 2 év őrület után. Tele az internet bizonyítékokkal, ahogy én rátaláltam, te is rátalálsz.

10#

2021. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!