Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miket tapasztaltok országszert...

Miket tapasztaltok országszerte a covid helyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Szabolcs megye, kórházban dolgozom, egyre több osztályt zárunk be és nyitunk helyette covidot. Egyik osztályon 15 betegből 14 oltatlan, másik osztályon 8-ból 4 oltatlan. Mindenki körülöttem 3-szor oltva, senki nem beteg. A 2-szer oltottak betegek és otthon vannak
2021. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Éppen ma mondta a tvben a labor vezetője.Hogy az injekció nem véd meg a Covidtól,sőt fertőző is lehetsz.De nem halsz bele a szövődményekbe.

De én inkább vállalom a kockázatot és nem oltatok.Körülöttem is sokan nagyon betegek,sőt meg is haltak olyanok akiket oltottak.

2021. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 pepe968 válasza:
62%
Én tavaly átestem a fertőzésen. Egy hónapig voltam betegállományban és két hétig nagyon rosszul voltam. Magas láz után gyengeség,aluszékonyság,10 kilót fogytam. Voltam korábban is nem covidos influenzás,akkor két-három nap alatt lábon kihordtam. Ha olyan veszélytelen lenne,nem lennének tele a kórházak es az intenzívek,nem lenne ennyi halott. Több,mint 50 évet megéltem,de soha nem volt ennyi beteg és halott az influenza következtében,mint az utóbbi két évben. Lehet,hogy százalékos szinten nem tűnik vészesnek,de minden e kór miatt meghalt ember halála veszteség. Két Pfizer oltást is felvettem,semmi mellékhatása nem volt rám.
2021. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az egyetemünk kb. ignorálja a járványt, tegnap elkezdett keringeni egy lap, amin egymás közt írjuk, melyik csoportokban vannak covidos hallgatók (hogy legalább tudjunk róla, hogy ha esetleges kontaktok lehetnénk). Gyors ütemben bővül a lista. Mindezt úgy, hogy az egyetemen elvileg kötelező az oltás vagy a negatív teszt, és minket, fiatalokat nem az elsők közt oltottak...
2021. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!