Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid antitest vizsgálatot...

Tokidoki kérdése:

Covid antitest vizsgálatot nézettem. A 8.8 U/ml érték tudom, h nem jelent elegendő koronavírus elleni ellenanyagot, de kiderül belőle h átestem-e valaha covidon?Szeronegativitás<15,0 szeropozitivitás >15,0

Figyelt kérdés

#U/ml érték #covid antitest vizsgálat
2021. nov. 16. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Tökmindegy hogy átestél-e, nem vagy védett. Csak az oltás tudja magasabbra emelni. Vagy ha elkapod, de az kicsit veszélyesebb.
2021. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem mindegy, h nekem ennyi volt a covid vagy sem. Azért szeretném tudni.Olyanok válaszoljanak, akik tényleg tudják a választ, hogy a 8.8 érték mit jelent pontosan. Köszönöm
2021. nov. 17. 07:25
 3/25 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, és nem is fogod megtudni. Ha átestél is, mára nem maradt nyoma. Védtelen vagy, szóval így ne próbáld megúszni az oltást.
2021. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Átestél és védett is vagy!!!! A papirodon elvileg ott a táblázat. 0,9 értéktől már védett vagy! 12 felett nagyon erős a védettség, 8-12ig erős a védettség..
2021. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4: a francot, az egy másik fajta teszt. Típusa válogatja, mi a határ. Ha 15 és alatta vagy, akkor nem vagy védett. Még akkor se, ha átestél rajta vagy oltást kaptál. Menj oltatni, harmadikat ha kettő már volt. Ha harmadik is volt, akkor sajnos peched van.
2021. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5.


Valóban lehet hogy tesztje válogatja. Én erről beszéltem ami IgG szintet néz. Görgess lejjebb ott a táblázat hogy 12 felett nagyon erős a védettség.

[link]


Most azt honnan tudjuk milyen vizsgálaton volt a kérdező.. Miért nem nézi meg a kapott eredményét??

2021. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6: IgG szintre is van sok gyártó sokféle tesztje. Van ahol 1 a határ, van ahol 15, van ahol 50. A kérdező leírta, hogy 15, és alatta van.
2021. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A sok oltást ajánlgató menjen át máshova, nem vagyok erre kíváncsi. Mindenki el tudja dönteni mit szeretne beadatni magának, és mit nem.Szóval: <0,8 U/ml Negatív

Jelentése: kisebb, mint 0,8 U/ml

0,8 U/ml érték alatt NEGATÍV a vizsgálat eredménye. Koronavírus elleni ellenanyagot nem detektáltunk a vizsgált mintában. Nekem 0.88 volt és NEGATÍV. Nem hülye vagyok, csak ellentmondást találtam, gondoltam megkérdezem.



>=0,8 Pozitív


Jelentése: nagyobb vagy egyenlő 0,8 U/ml-rel


0,8 U/ml értéken és felette POZITÍV az eredmény. Koronavírus elleni ellenanyagot detektáltunk a vizsgált mintában, amelynek nagyságát egy számérték jelzi a mértékegység előtt.

2021. nov. 18. 17:23
 9/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam, nekem 8.8 volt az U/ml értékem.
2021. nov. 18. 17:26
 10/25 anonim ***** válasza:

Hogy lett most 0,8 a határ? Eddig 15 volt. Ezt írtad:


“ Szeronegativitás<15,0 szeropozitivitás >15,0”


Szeropozitív az, akinek van kellő ellenanyaga. Neked nincs. Sajnálom a rossz hírt, de ezt így kell értelmezni. Mi volt a teszted márkája és típusa? Ez adna teljes bizonyosságot.

2021. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!