Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 oltással Covidosként milyene...

2 oltással Covidosként milyenek voltak a tünetek? Igaz, hogy oltva csak enyhe tünetei lesznek az embernek ha elkapja a covidot?

Figyelt kérdés
Mennyire számítottak enyhének a tünetek, ha úgy kaptad el, hogy már 2xoltva voltál? Érvényesült az enyhe tünet - teória?

2021. nov. 18. 08:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

10


Hát akkor a 76 éves öregapám keringését hogy nem cseszte szét nem tudom. Ő oltást nem kapott, magas vérnyomásos, mégis enyhe tünetei voltak csak, itthon gyógyult.

2021. nov. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanúgy meghalnak! Kérdezd a nővéreket!
2021. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%

Gratulálok a lepontozóknak. Ebből is látszik, milyen kamu az a statisztika IS , amire az oltasmániások szeretnek hivatkozni, hogy az "értelmiségiek" mind oltottak. Aha, látom. A sötét birkáknak azt se sikerül értelmezni, ha valaki leírja a saját tapasztalatát. Te biztos jobban tudod, mi történt az én barátaimmal, ökör!

#4

2021. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nem #4, hanem #7 voltam.

#13

2021. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 2 ismerősöm jelenleg 2 Pfizer után olyan covidos mint állat

Nagyon rosszul érzik magukat

2021. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Október elején nagyon enyhe tüneteim voltak, naponta párszor kellett orrot fújni. Gyorsteszt mutatta ki, hogy pozitív vagyok úgy, hogy előtte 2 nappal szorosabb kontaktszemély lettem. Korábban mindig negatív eredményt mutatott a gyorsteszt, ennél durvább megfázásoknál, betegségeknél. Véletlenek nincsenek. 2 Sinopharm-ot kaptam.
2021. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
45%

Nekem 2 Pfizer (június elején kaptam a másodikat) után enyhe tüneteim voltak október közepén. Kontaktszemély lettem, ezért kért PCR tesztet a munkahelyem, komolyan veszik a kontaktkutatást.

35 éves nő vagyok.

2021. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok oltott.Taknyolok,enyhe ízületfájdalmam van,és fáj a fejem.Eddig ennyi.

Ergo gyenge lefolyásnak ígérkezik.

2021. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%
2 Sputnyikot kaptam idén nyáron. Szerdán lett egy pozitív covid tesztem. A tünetek hasonlóak egy felső léguti megbetegedéshez, csak a szaglás és izlelés elvesztése lett gyanús ekkor kértem tesztet. Egy hete vagyok benne végülis, de a köhögést leszámítva én enyhének mondanám. Jelenleg a párommal vagyok karanténban aki oltatlan, egyelőre tünetmentes.
2021. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

18 vagyok,mára a felsorolt tünetek eltűntek.3 napig tartott.

Orrfolyásom ritkán van,társul mellé szintén ritkán váladékos köhögés.Erre kaptam köptetőt.

Mellkas fájdalmam van néha,de kibírható.

Szapora pulzus az éjszaka volt,de az is elmúlt reggelre,nem is éreztem magam tőle rosszabbul vagy valami.Csak volt.(120/90)


Meglátjuk lesz-e rosszabb,vagy ez is csak átutazik.

2021. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!