Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs a fő médiákban...

Miért nincs a fő médiákban vakcinák lehetséges vagy konkrét mellékhatásáról tájekoztató ? Mi a garancia hogy 4-5 után nem lesz ,vagy mikor elég belőlük ? Letagadás , oltás ajánlás , fenyegetés és hazudozás na van .

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 19:48
1 2 3
 11/24 Alex Fly ***** válasza:
26%
Van tájékoztató. Mi degyik oltóanyag betegtájékoztatója eléehető - de persze könnyebb hisztizni, mint elolvasni...
2021. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11 # sem érti a kérdést mert hogy a médiákban nincs róla tájékoztató ....
2021. nov. 21. 10:03
 13/24 Alex Fly ***** válasza:
@12: és mi köze ehhez a médiának? Az aszpirin betegtájékoztatóját is le kellene közölni az újságokban, vagy hogyan képzeled?
2021. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire értetlen ostoba vagy esetleg teteted ? Utóbbi lehet mert a bringás témás topikban tudsz sok dolgot . Egyoldalú a vakcina és járvány sulykolasa a fő médiakban , ez neked is feltűnhet . De semmi ellenjavallat óvatosságra történő felhivás nincs . Mintha semmi rossz hatása nem volna pedig bizonyos napi patikai vitamin termékek nem javasoltak tiltottak pl terheseknek operált betegeknek . Érthető ?
2021. nov. 21. 14:27
 15/24 anonim ***** válasza:

"nem javasoltak tiltottak pl terheseknek operált betegeknek"


És? Ezt minden orvos tudja. Odamész, megkérdezed.

De eleve elmondták ezerszer a "fősodrú médiákban" is, ahogy te jajjveszékelsz, hogy mindenkinek ajánlják az oltást, betegeknek, rákosaknak pl mégjobban. Vannak, ahol vannak kivételek, pl terheseknek a Pfizert ajánlják, de képzeld, én ezt is a médiából ÉS az orvosaimtól hallottam, nem volt titok.

Ahogy azt is, hogy ha volt már anafilaxiás sokkod, melyiket ajánlják, vagy melyiket szabad, és akkor dupla odafigyelést kapsz.

2021. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Tényleg ? Hol mikor melyik tvműsorban melyik propaganda reklámban melyik szakértőtől ? Dupla odafigyelés valami kamu vicc , gyakorlatilag ez nem létező . Embert nem találsz osztályokon , körzetinél időpontra mész szólitanak köszönsz beadja cső viszlát mert áll a sor .
2021. nov. 21. 14:44
 17/24 Alex Fly ***** válasza:
@16: melyik gyógyszer, védőoltás vagy bármely hasonló szer betegtájékoztatóját szokták propagandaműsorokban terjeszteni? Én még nem találkoztam ilyennel. Ellenben ha megkérdezed a háziorvosodat, ő készséggel felvilágosít. Vagy egyszerűen elolvasod az Interneten, ahol nyilvánosan elérhető. Ha valóban érdekel, akkor ez hamarabb megvan, mint ide kérdést kiírni...
2021. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17# Ez az teljesen hianyos a dolog . Amit leirsz az elenyésző % , valóságban megpróbálhatod , vannak erről rejtett mobilkamerás felvételek .
2021. nov. 21. 16:59
 19/24 Alex Fly ***** válasza:

Mi hiányos? A propagandamédiában terjesztett betegtájékoztatók száma? Mert ebben igazad van...

De lásd, milyen jó szívem van: összeszedtem helyetted, ha már tew nem vagy képes egy egyszerű keresést elvégezni...


Comirnaty:

[link]


Janssen:

[link]


Vaxzevria:

[link]


Spikevax:

[link]


Szputnyik V:

[link]


Vero Cell:

[link]


Ennyi. Jelenleg Magyarországon ezeket alkalmazzák -pontosabban jelenleg a Szputnyik nem áll rendelkezésre és nem is valószínű a közeljövőben újabb szállítmány. Gondolom az már nem okoz túl nagy nehézséget, hogy legörgess addig, ahol a mellékhatások ismertetése van.

Egyéb?

2021. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Felesleges kutakodas volt , nem értetted meg , a tvben nem beszélnek egy szót sem ezekről . Mindet olvastam ismerem , de a tv néző tvben rádióban miért nem tájékoztatnak senkit ? Emiatt hiányos egyoldalú az ügy , nem az a szitu hogy nem találtam vagy hol van leirva . Vannak akik nem neteznek mert nincs nekik , újságokban mi van nem tudom de tippre elbagatellizállják .
2021. nov. 21. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!