Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok, mostanra visszaiga...

Oltatlanok, mostanra visszaigazolódott számotokra, hogy egy jó döntés volt nem oltatni és ha igen miért látjátok így?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem ellenszegülés hisz állítólag demokrácia van vagy mégsem?😀
2021. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Még az van elméletileg, de ha így haladunk könnyen belecsúszunk a fasizmusba.
2021. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#8 Most felmerült bennem 2 kérdés hogy tetteted a hülyét vagy az vagy? Nem tudom melyik a jobb. Egyiket nem akarom megváltoztatni a másikat meg nem.

Próbáltam kulturáltan írni de hát gőzöd nincs mi az.

Ez a kommunista stílus is elég gyászos hogy belekötsz valakibe majd gyorsan ráfogod. Bár minimális IQ után gyorsan lejön mindenkinek mi a helyzet.


Nyilván feltételeztem hogy vagy azon az IQ színvonalon hogy megérted kisnovella nélkül is hogy nem gyerekként hanem most mit gondolsz.

Legközelebb ígérem úgy írom mintha 20 IQ alatt lennél hogy biztosan megértsd...

Ezért bocsánatodat kérem. Meg hogy kérdéssel mertelek provokálni.

(Válaszolni sem volt kötelező of korsz)


Na de legalább te is a hülyeséget nyomod az oltásokkal kapcsolatban.

Amiről kiderült hogy de k*rvára működik: Kivéve a Kínait, de még az is többet ér mint a semmi.

[link]


Mert hogy ha nem működne ki se adták volna. Azért mert fingod sincs az engedélyezési rendszerről és úgy általában az EÜ tudományos világáról az nem azt jelenti hogy debilek homokozóban játszanak.

Ezért adták ki a kötelező oltásokat is, és ezt is mert a klinika tesztek azt mutatják hogy de hatásos, és mint kiderült mindenhol így is van ez.

Valójában csak hagytad magad megvezetni és ezt nehéz beismerni.

Ma Magyarországon ha megszületik egy Csecsemő akkor 15 oltás vár ár nagykorúságáig. És sok ebből kombinált oltás.


Nem kötelező az oltás és hülyeség is lenne. Svájc által választott út a helyes. Nincs kötelező oltás. Cserébe ha elkapsz olyat vagy a gyereked amire van oltás arra nem fizet a biztosító egy kanyi vasat sem. (Nincs állami EÜ, hanem állam által ellenőrzött magánbiztosítós rendszer van, azaz fizetős minden. Drága de sokkal olcsóbb mint az USA -ban) Most szavaznak a covid vakcinról, és várhatóan ez sem lesz kötelező. Bár a boltokat leszámítva minden zárt térbe kötelező az oltás vagy a teszt.


Mindenki döntsön ahogy akar. Csak ne hülyeségek alapján.


Mint pl sokan tudni vélik hogy szinte csak oltottak a betegek egy állítólagos biztonsági őr megnyilvánulásai alapján.

Aki amúgy béke időben se tud semmit a betegekről.

Kórházi dolgozók meg azért nyomják az embereknek hogy adassa be mindenki mert amúgy több beteget akarnak maguknak, meg több túlórát...


#9 Akkor ne tedd.

2021. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%
Hát én nem vagyok oltva.. De mihelyst jobban leszek illetve be adadhatom betegség után be fogom adatni.. Engem padlóra küldött rendesen.Vasárnap óta csak az ágyban tudok létezni..
2021. nov. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Engem is küldött padlóra 3 éve a sertésinfluenza volt talán azt hiszem.

Ugyanígy voltam mint te és még sem oltattam be magam akkor sem és eztán sem fogom mert megküzd vele az immun vagy ha nem akkor nem

2021. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem kérem az oltást, oltott ismerőseim sokkal betegesebbek azóta mióta megkapták..

nyilván nem szeretném elkapni de nem is félek tőle

2021. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen jó döntés volt. Eddig csak oltott ismerőseim lettek covidosak ebben a hullámban. Nem, nem viselték jobban, mint az előzőekben az oltatlanok. A legtöbb a sürgősségit is megjárta meg az oltási mellékhatások miatt. Arról már ne is beszéljünk, hogy némelyiknek maga az oltási reakció is közel egy hét lázat jelentett mindenféle fájdalommal. Ez 3 oltás esetében kb. annyi, mintha 3x átvészelte volna a covidot. Hát, rohadt nagy üzlet😂

Ezzel szemben én ötükkel találkoztam a fertőzés idején, egyszer se kaptam el, nem volt oltási reakcióm se, hisz nincs mitől, se mellékhatás. Az autoimmunom végre több, mint egy éve tünetmentes. Tudom, tudom, majd a covidnál nem lesz az. Ok., de inkább megvárom, semmi kedvem egy semmire se jó oltással előrébb hozni.🤷

2021. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

A válaszom, hogy nem tudom.

Igazából semmi ellen sem "oltakozom" (mekkora egy gagyi szó ez már)

Úgy vagyok vele, hogy néha megnéztem összefoglalva a sok túrót aztán próbálom kihámozni belőle azt amit igaznak vélek.

Tény, hogy vírusok ellen nincs védőoltás.

Maximum megismertetik mesterségesen a szervezettel.

Ezek az oltások ugye arra vannak kitalálva, hogy ha majd találkozol a vírussalakkor majd a szervezet már tudja mi a teendője.

Ez egy baromság.

Amikor kifekszel 1 betegséget akkor a szervezeted helyesen működik.

Tehermentesít téged és a küzdelemre koncentrál

Ez így van jól.

Na most ha ez nem történik meg, akkor szaladgálsz jobbra-balra viszed a sok kis vírust ami sokkal rosszabb mintha otthon pihennél teát szürcsölve.

Így én inkább kifeküdném ha lenne mit.

Ez a náthaszerü valami nem életveszélyes.

Véleményem szerint legalább 3x átmenet már rajtunk a munkahelyen.

Megjegyzés: oltás után több kollégámnál Egyszerre jött ki herpesz az ajkukon, köhögtem stb.

Ez nem mellékhatás csupán csak jelzés a szervezet részéről, hogy a herpeszt sem tudja kezelni.

Ez egyértelműen legyengült immunrendszere utaló jel.

Eközben oltatlnok ugrabugrálunk, semmi bajunk, jól vagyunk.

Persze kicsit fáradtan érzem magam hisz hamarabb sötét van stb stb.

2021. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!