Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy mindenki a...

Miért van az, hogy mindenki a kormányt szidja a járvánnyal kapcsolatos "ultra mega diszkrimináció" miatt, de közben a fejlett nagy Európa országaiban sokkal durvább eljárások vannak bevezetve?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy egyesek a napi 1-2 doboz cigi pár feles után erős egészséges immunrendszerrel magabiztosak abba, hogy ők oltás nélkül is szuperemberként fogják viselni a betegséget, és két tea után felépülnek, és a poszt covid úgy kikerüli őket, mint a huzat, de hogy lehet az hogy a nagy "fejlett nyugati" országokban a még keményebb szankciók mellett sem hőbörögnek ennyit az emberek, mint itt arra hogyha bemegy az ember fizetni a boltba, akkor fel kell húznia egy orvosi maszkot, na meg arról nem is beszélek hogy 2-3 szuritól leveri őket a víz, de amit az orvos felír "gyógyszer" néven úgy kapkodják be mint a tiktakot. Tudom ilyenkor mindenki hirtelen egy szuper egészségtudatos, alkoholt soha nem fogyasztó, kábítószert, csak filmekben látó emberré avanzsálódik mindenki, de nem szánalmas ez picit?:D csak kérdem.

2021. nov. 25. 17:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
13%
Külföldön is voltak tüntetések a korlátozások ellen. Én teljesen megértem az aggályokat is, de ennél valahogy az a benyomásom, hogy ha meg nem lenne oltás, akkor azért tüntetnének (akkor lehet, hogy az lenne az elmélet, hogy a kormány ki akarja írtani a gyengéket, időseket). Volt itt egyik nap egy kérdés, valaki hamis oltási igazolást akart szerezni. Erre írtam, hogy azért kicsit fura, hogy nap, mint nap korlátozzák a jogainkat más módokon (akár munkahelyen, stb.), aztán ha valaki szót emel, még őt nézik h*lyének. És pont emiatt az egy oltás miatt kell ennyire lázadni?
2021. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
87%

Dehát feltételezem, hogy tudod, hogy oltott ember is ugyanúgy megfertőződhet, továbbadhat, segíthet a vírus mutálódásában, kaphat szövődményt, kórházba kerülhet és bele is halhat. Kezdetben úgy tudtuk, hogy oltás megvéd a covidtól, majd szépen csepegtették az egyéb információkat. Tudod, hány oltott viseli el pontosan ugyanazokat a következményeket, mint oltatlan társai? Legyen szó arról, hogy semmi baja nem lesz, vagy arról, hogy belehal.


De ha te oltva vagy, és hiszed, hogy az megóv mindentől, miért zavar, hogy sokan nem? csak kérdem.

2021. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
91%
1@ milyen egy injekciótól ? 6 - 8 amiről most ugatnak .
2021. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
10%

"segíthet a vírus mutálódásában"


Na ez az amikor nem hozzáértők kommentelnek. :D Szakkönyvet tessék kinyitni Uram! :)


Pont, hogy az oltás megelőzi a mutációkat. A mutációk általában immunszuppresziós kezelés alatt álló betegek okozzák, mert náluk hónapokig elhúzodik a betegség és ez alatt többféle mutáció is kialakul a szervezetben.

2021. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
85%
Jogilag oltatlan az aki nem megy az előírt új vakcinára X idő múlva , lehet 15 fognak mert hát Debrecenben szerumgyár es speci kontenerkórházak epültek . Sosem lesz már régi semmi , ez tény . Amiatt van ez a zagyvaság mert a többség a tv-ket bámulva politikusok idomitását cselekedve elrobog órákat vár a fecskendőzésre . Nem garantálja semmi hogy jobb lesz neki hogy marad a munkája lesz e termelés ellátás . Fokozatosan teszik az életet nyomorrá , gyorsan tennék még feltűnne a kómában mesékben lévőknek .
2021. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
13%

Külföldön voltak nem kis tiltakozások, de ott nincs vészhelyzet így szabad tüntetni, demokráciákban ez engedélyezett.


Másrészt azért többnyire nem a szabadságuk megfosztása a cél hanem a járvány terjedésének lassítása. És ez nagy különbség.

Nagy lezárások nem igazak minden országra.

2021. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
83%
Engem biztosan nem oltanak be, ha kötelező lesz ha nem. Ez az én testem, majd én eldöntöm, hogy mi lesz vele.
2021. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
23%
4# Ezt ki mondta honnan visszhangoztatod ? Akkor neked elég az a vakcina amennyinél tartasz . Ellenkezőleg ha megvezetni akar a hisztéria a tv szakertők körzeti tvs hirességek stb újabb dózisokért akkor emlékezz vissza es olvasd fel magadnak amit írtál ...
2021. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
#8 Ez eddig okés legyen így, de a kérdés itt mindig abba merül fel, hogyha te jobban tartasz az oltástól, mint a betegségtől, akkor aláírnál egy olyan nyilatkozatot is hogy nem kérsz a kórházi ellátásból, ha gépre kéne tenniük? Mert oltatlanként, hiába sokan azt hiszik nem, de sokkal nagyobb esélyed van, és ezt nem azért írom, mert nincs bennem empátia sokan a környezetemben dolgoznak Eü-ben, és olyan szinten leterheltek, és kifáradtak, pont az ilyen gondolkodású emberek miatt. Oké tudom mindenki fizeti a TB-t, és vár érte cserébe valamit, de tartozzunk már annyival azoknak az embereknek, akik nap-mint nap feláldozzák az életüket, másokért, hogy ennyit megteszünk.
2021. nov. 25. 17:27
 10/68 anonim ***** válasza:
19%
8: Te döntöd el, de ha kórházba kerülsz, és annyira rosszul vagy, akkor ne könyörögj az oltásért, mert már késő. (Volt ilyen eset már!). Én még addig oltanám be magamat a helyedbe amíg van Pfizer, Moderna..stb, mert ha valóban igaz, hogy többet nem rendelnek, akkor ... :)
2021. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!