Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom lemondani a...

Hogyan tudom lemondani a harmadik oltásom és átfoglalni egy másik időpontra?

Figyelt kérdés
Nagyon béna ez az EESZT rendszer. Nem találok semmi infót arra, hol lehet lemondani? Emiatt most hívogassam a kórházat? Miért nen telik normális honlapra?

2021. dec. 5. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kórházat kell hívogatni, elvileg a visszaigazoloban megkaptad az elerhetoseguket.

Csak akkor tudsz ujját foglalni, ha ők adminisztraljak, hogy az előzőt lemondtad.

De akkor sincs semmi, ha nem mész el, miután elmúlt az időpont, tudsz majd megint foglalni.

2021. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen nem mész el.
2021. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Másnap elmennék, de épp külföldön vagyok, nem érek haza az időpontra. (Oltási akció hét után lenne releváns)
2021. dec. 5. 22:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és adnak újat, vagy törlik és tudsz újat foglalni.
2021. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy nappal kesobb mar okes lehet. Okes, akkor ezt az utat probalom meg
2021. dec. 5. 23:33
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Hivatalosan akkor tudsz újra foglalni ha az előzőt a kórházi adminisztrációban törlik, és utána legalább két hét eltelt. Próbáld a kórházat hívni, és megbeszélni velük. Vagy menj el most. Most oltási akcióhét van, bármikor beoltanak regisztráció nélkül.
2021. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Felhivtam okes es mar toroltek is. :) Csak nem ertem minek kell ehhez egy plusz ugyintezo. Siman lehetne a felületen is torolni...
2021. dec. 6. 17:40
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az túl egyszerű lenne úgy. Had érezze a proletár, hogy itten dübörög a rendszer ezerrel.
2021. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Időpont? Én odamentem, hogy itt vagyok, jöttem, oszt' beadták.
2021. dec. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, de mint írtam az akcióhéten nem tudok részt venni.
2021. dec. 7. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!