Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom lemondani a...

Hogyan tudom lemondani a harmadik oltásom és átfoglalni egy másik időpontra?

Figyelt kérdés
Nagyon béna ez az EESZT rendszer. Nem találok semmi infót arra, hol lehet lemondani? Emiatt most hívogassam a kórházat? Miért nen telik normális honlapra?

2021. dec. 5. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az akcióhét után is ez lesz, hogy, itt vagyok, jöttem. Nincs már tolongás az oltópontokon. Nálunk 8 oltópont volt a kórházban, fele üres volt, mikor mentem.
2021. dec. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem működik a telefonszám, ami a visszaigazoló emailben van, pedig én is csak töröltetném vsgy átrakatnám egy nappal későbbre. Gottsegen György korházba foglaltam, nem tud valaki egy élő telefonszámot oda?
2021. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez Budapesten van amugy? Nekem rogton felvettek es lemondtak. Makd aznap ujra tudtam foglalni. Bar elvileg most meginy lesz akciohet....
2021. dec. 14. 13:51
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy megcsorgetem, meg is szakad a vonal :D tok jo, nem akarok meg ket hetet varni hogy hajlandoak legyenek torolni, mas telefonszam meg nincs megadva
2021. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ha most tudsz, akkor menj el vasarnapig. Aztan a foglalt idopont torlodik. Szerintem. :)
2021. dec. 14. 13:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Elértem őket egy másik számon, elvileg felírták az adataimat hogy töröljék az időpontot, de nem tudom mikorra lesz meg. Azt mondták ma vagy holnap de kétlem, hogy ilyen gyorsan menne ez nekik, 2 hetes időszakokról lehet hallani.
2021. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem néhány ora volt.
2021. dec. 14. 17:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem még mindig nem törölték.
2021. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... Hívd fel még 1x. Nem értem mi tart ezen napokat.
2021. dec. 15. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!