Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti, akik átestetek a COVIDon,...

Ti, akik átestetek a COVIDon, ti mit tanácsolnátok másoknak?

Figyelt kérdés

TEGYÜK FEL, hogy a betegségen való átesés és az oltás ugyanolyan fokú védettséget okoz. Valószínűle gnincs így, ki így, ki úgy gondolja, de most ezt a változót zárjuk ki ennyivel.


Ha valaki megkérdezné, hogy inkább átessen-e a betegségen, megszenvedve ezzel a betegséget és következményeit,

vagy

inkább oltassa be magát, megszenvedve ezzel az immunválaszt és esetleges következményeit..


Ti melyiket ajánlanátok?



2021. dec. 7. 10:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Itp az autoimmun betegség, nekem is az van, ezért vagyok a témában otthon. Nem genetika, az én családomban én vagyok egyedül autoimmun beteg, és egyébként szerencsére az itp nem öröklődik, a gyerekeim nem lettek itp-sek. Nálam 4 éve kezdődött, egy vírusfertőzés következtében, sokaknál vírus váltja ki, de amúgy nem tudják, mi okozza. Van egy Facebookos itp csoport, így tudunk egymásról, akinek ilyen betegsége van. Van olyan is ott, aki a covid óta itp-s, és olyan is, aki oltás óta (a többség nyilván ezektől függetlenül). Sajnos az, hogy minden 4. itp-snek agyi trombózisa lett, ha átesett a covidon, igaz, legalábbis a briteknél, de ahogy írtam, egy ilyen eset már a magyar csoportban is történt.
2021. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Bbbőőőő értem.

Azzztaarohadtmindenit. Nem tudtma mi az az itp, rákerestem és.. a feleségemnek is lilul a bőre mindentől, a mútlkor meg megvágta magát a buszkapaszkodóval kb, vagy legalbbis elkezdett vérezni az ujja.... eddig úgy voltunk vele, hogy az antidepresszánsnak van vérhígító hatása, de ennek tudatában azért elküldöm vérvizsgálatra:O


És am köszi a választ:D

2021. dec. 24. 23:18
 23/26 anonim ***** válasza:
Nézessétek meg mindenképp, nem biztos, hogy itp, más oka is lehet, de jobb megnézetni. Egy egyszerű vérkép kimutatja a vérlemezkeszámot, és abból már látszik, hogy gond van-e. Én se ismertem az itp-t, amíg nekem nem lett, aztán mire rájöttünk, hogy baj van, már életveszélyes szinten volt.
2021. dec. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Végig kovid19es beoltottak között élek és nem lettem kovidos.

Dvitamin 3000 NE naponta. szelén cink, elég folyadék meg magnézium citrátot szedek naponta

Nem oltakzom

2021. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
75%
#19! A, Szerintem te sose voltál egészségügyis. B, Ha ne adj Isten mégis az vagy, akkor húzzál vissza végre dolgozni, mert inkább a hozzád hasonló "egészségügyisek" miatt tartunk itt, ahol. Hogy van az, hogy MINDEN nap és minden napszakban van időd idehányni valami balf.sz választ? Az összes kérdésnél ott vagy. Mikor dolgozol??? Ha többet foglalkoznátok a munkátokkal, a betegek talán nem száradnanak ki, kapnának 8 különböző kórházi fertőzést a meglévő betegségük mellé, nem feküdnének egész nap a saját vizeletükben és egyebekben, nem lennének tele felfekvésekkel, vagy nem állna le a keringésük, ha esetleg néha megmozgatná őket valaki. Kevesebb gyik, több munka csodákat tesz😉
2021. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz el, hogyan lehetsz kovidos, mi lehet a gondod, ha még sehol se tudták izolálni a kovid kórokozóját. A kórházi vagy gyógyítási protokollokban megbízol? Én nem.
2023. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!